reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Hej MultiMamusie!

No niestety, nadal jestem zapakowana. Przynajmniej nie będę się denerwować, jak mój "Starszak" spędza Sylwestra pod moją nieobecność ;-) Stresuję się trochę jednak tym oporem Drugiego Maluszka.

Julisiu
Obawiam się właśnie tego, co Ty czułaś, czekając na poród w szpitalu. Sprawa się pewnie przeciągnie, a Mały zostanie dłużej w domu bez mamy. Domyślam się jednak, że On lepiej zniesie rozłąkę ode mnie.
No i mam nadzieję ostatecznie na to, że dostanę oksytocynę, bo bardzo się boję masażu szyjki :/

Dziewczyny!
Wam i Waszym Rodzinkom spełnienia wszelkich marzeń w Nowym Roku. Żeby ominęły nas dni, kiedy z bezsilności chce się tylko płakać. Zdrowia! Wspaniałych, słonecznych chwil, które pozwolą spędzać czas z Dziećmi na łonie natury i chłonąć otaczające nas piękno. Samych życzliwych ludzie wokół :-)
 
reklama
Witam w Nowym Roku!
Co tam u Was dziewczyny?
my spędziliśmy niespodziewanie bardzo fajnego sylwestra, w sylwestra byłam tak zmęczona że najchętniej to bym pod kołderkę wlazła i tak przywitała nowy rok ale że obiecaliśmy rodzicom że do nich przyjedziemy nie było wyjścia, a na miejscu się okazało że są imprezy i to aż dwie - moich rodziców i mojego brata i tak zamiast w domku to balowaliśmy na dwa front ;) posiedzieliśmy długo a rano było ciężko bo dziewczyny nie rozumieją że rodzice potrzebują troszkę odespać ;)
macie jakieś postanowienia noworoczne?
ja w końcu biorę się za siebie czyli ćwiczenia i dieta żeby w końcu dobrze czuć się we własnej skórze. poza tym planuję być małą egoistką, czyli znajdować czas dla siebie na książkę, na wyszywanie, na basen czy na samotne spotkania z koleżankami ;) a z pożytecznych rzeczy to podszliwować język, może jakiś kurs? mam nadzieję że nie skończy się na słomianym zapale i na koniec roku będę zadowolona z siebie ;)
dobra zaraz lecimy na spacerek więc papa
 
I ja sie witam w Nowym Roku :-)

Bufka - cały czas kibicujemy i trzymamy kciuki! :-)

my też spędziliśmy fajnego sylwestra u mojego brata. Bartek w drodze usnął, więc rozłożyliśy tam łóżeczko i spał cały czas, a Jasiek bawił się z kolegą 4 miesiące młodszym - szaleli strasznie, aż ten kolega rozciął czoło o szafkę kuchenną:eek:
w każdym razie Jasiek wytrwał do 2:szok::szok:
szok. pierwszy raz w życiu tak zabalował. przed 2 obudził się też Bartek i zorientował się, że nie jest w domu i już nie chciał spać, więc się zebraliśmy do domu.
ogólnie było 5 par i 5 dzieci :-)
rano byłam nieprzytomna, więc zadzwoniłam do mamy i zabrała Bartusia, a jasiek spał z nami do 11 :-D to się nazywa laba po imprezie.
 
I ja Was witam noworocznie kobitki moje kochanE!!!
U nas sylwester pt"mam piloto,mam laptopo":tak::-);-)Tzn na 15 wpadli znajomy z dziecmi.Zjedlismy obiad,wipili kawkę (ja winko;-)),dzieciaki się pobawili i ok19 pojechali.My polozylismy chlopakow spac,przebralismy sie w pizamy i w łózeczku zrobilismy sobie seans filmowy.Stwierdzilismy,ze nie doczekamy do 24 i o godz.22 odpalilismy szmpana,wypilismy go i padlismy:)Wbrew pozorom bardzo mi się podobalo!!!!Chyba się starzeję:-)
Julisia-ja podobnie do Ciebie i jak co roku-zadbanie o siebie(dietka,cwiczonka) i tez jakis kurs albo podyplomowka na jesien.Jak remont?
Bufka-jak tam dziewczyno????
Dominika-super,ze impreza udana!Zazdroszczę tej laby!!!Przydalaby się mi taka chociaż narzekać nie powinnam,bo przez cały weekend rano spalam do 10!!!!Mój męzus wstawal do chlopakow i bardzo dobrze mi tym zrobił;)Dzisiaj za to ja mu dalam pospac.
Liza-jak to dzien jak codzien?!Opowiadaj co robilas!

Dziewczyny Wikus od paru dni jest meeegamarudny i placzliwy.Oczywiscie zganailam to na zeba.Zaglądam mu dzisiaj do paszczy a tam juz wychodą trzy na raz!!!!Gorne jedynki i dwojka.Bidulek moj:(Wczoraj mial 2 zeby a dzisiaj juz ma prawie 5!!!Niech wylezą te cholery i dadzą dziecku (i nam) troche odpocząć!
 
Hej mamusie :)
Witajcie kochane w nowym roku :)
Trochę mnie nie było na forum , ale teraz obiecuję poprawę :-)
Dzisiaj moja córa kończy roczek , Boże patrzę na ten suwak i nie wierzę , że już minął rok:tak:
Mała imprezka była w niedzielę ,ale dzisiaj ma wpaść chrzestna , więc balujemy dalej:-D
W przyszły poniedziałek z kolei urodziny Mateusza , normalnie poczatek roku , a u nas impreza za imprezą;-)
Przepraszam ,że tylko o sobie , ale Kamila koniecznie chce coś dopisać na klawiaturze od siebie:-)
miłego dnia kobitki:-)
 
Hej
magda a no dzien jak codzien :D
Zrobiłam gyros, pojechalismy do tesciów, posiedzielismy orzy stole do 21:30, potem tesc kimał, tesciowa tez;P my poszlismy do pokoju co spalismy, wlaczylismy tv i kolo 22 zasnelam :-D potem sie obudzialm na fajerwerki i poszlam spac dalej :dry: :-)

rusałka zaglądaj czesciej :-) :* wszystkiego najlepszego dla Kamilki z okazji roczku!!! :-)

Miki zrobił bunt dzis, nie spał jeszcze, zaliczylismy spacer, zjadl obiad i oglada myszke miki! :p ehhh
 
Witam kobietki :)

rusałko naj naj naj dla córuni :) mase prezentów grzecznych rodziców :tak:

magda szybkiego wychodzenia zabków :)

u nas dzisiaj piękna wiosenna pogoda :) czekam az ksiezniczka wstanie i uciekamy na spacer :)

miłego dnia :)
 
rusałka - wszystrkiego naj dla córeczki!
mój Bartuś kończy rok za tydzień. też nie moge w to uwierzyć :szok:

a my chorzy. Bartuś ma zapalenie płuć, a ja zapalenie zatok:eek:
ledwo zipię...
 
reklama
Do góry