reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Hej,
Dominiko zdrówka dla Was. Ja dopiero co przeszłam zapalenie zatok, do dziś biorę antybiotyk.

Rusałko Twoja Kamilka z tego samego dnia co mój Kacper, tylko dwa lata później :-D. Mój synek dziś miał urodzinki w przedszkolu. W weekend będziemy robić imprezkę urodzinkową dla rodziny i znajomych.
Sto lat dla Twojej córeczki!!!

A co u nas. Wróciłam do pracy, jest totalnie do duuupy, ale o tym kiedy indziej, bo nawet nie chce mi się o tym pisać ani myśleć.

Pozdrawiam i postaram się coś napisać wieczorkiem, jak dzieciaki pójdą spać. CHoć przez mój powrót to chodzą spać po 22-giej niestety.
 
reklama
Nickie - sto lat dla Kacperka! :-)
no, nie dziwię Ci się że źle się czujesz w pracy.... może się polepszy jak się pojawi szef i określi Twoje obowiązki...
 
Nickie dla Kacperka równiez wszytskiego dobrego :) niech sie zdrowo chowa i cieszy swoją obecnością :)

zdrówka dla wszytskich chorujących :)
 
Hej!
u nas ciągle remontowo i tak pewnie jeszcze z miesiąc będzie, takze zadyma konkretna w domu. dziewczynek pokój pomalowany, dzisiaj wieczorem ściągam wszystkie taśmy, folie i szoruję na błysk. poza tym muszę kupić wszystkie rzeczy do pokoju. dywan mam już upatrzony, firanki jutro jakieś zamówię, ale największy problem z regałem bo ten co ja upatrzyłam to mąż stwierdził że za drogi i teraz musimy objazd po meblowych zrobić zeby się dowiedział że jednak takie ceny są i kupił ten co ja chcę ;) no i parę drobiazgów. w piątek pewnie poprzenosimy już to co mamy i powoli się tam wprowadzimy. nawet ne wiecie jak się cieszę :) kolejny etap to nasza sypialnia i tu mam ciągle pustkę w głowie czyli nie wiem zupełnie jak ma wyglądać.
Nickie jak zdrówko i praca? i jak się udały urodziny w przedszkolu?
Rusałka też dawaj wrażenia naszej solenizantki!
faktycznie ten czas leci niesamowicie nawet niewiadomo kiedy. jutro Eliza kończy już 7 miesięcy:shocked2:, a za miesiąc Milena 2 latka:shocked2:.

Magda jak wygląda Wiktora dzień żywieniowy? u nas kiepsko jest nic oprócz mleka nie chce jeść, do tego coraz bardziej siada mi laktacja i coraz więcej mm daję :/ kurcze jeszcze tak 2 miesiące chciałam ją KP,, żeby było tak jak z milenką. ale cóż przy mili też miałam problem z laktacją, ale dzielnie walczyłam (odciąganie itp) a teraz niestety nie mam czasu na takie "zabawy". Eliza mleko ładnie je ale obiadki wszystkie są ble i słoiczkowe i moje, kaszki też są ble, jedynie deserki jej smakują, to ją trochę oszukuję i rozrabiam z kleikiem ryżowym lub kukurydzianym , to to jeszcze ewentualnie zje. wczoraj np dostała od siostry mandarynkę i z takim zapałem ją jadła że nie miałam sumienia jej zabrać ;) trochę mnie to dołuje że takie dwa niejadki mam :/
Chwalimy się - od nowego roku Eliza postanowiła nauczyć się raczkować :) co prawda narazie tylko chwilkę utrzymuje się w pozycji pieska z bujającą głową, ale mkniemy do przodu ;) o pełzaniu nie wspomnę bo w ten sposób już dawno penetruję cały dom i mama nie nadąża mnie łapać ;)

Ciekawe jak tam Bufka?
 
Hej dziewczyny.U nas pogoda do bani.Przez ten wiatr i deszcz kolejny dzien nici ze spaceru:/tzn byl,ale bardzo krótki (do sklepu i z powrotem).A ze chłopaki do spacerow przyzwyczajeni to marudza jak cholera jak go nie ma.Wczoraj bylismy z Wikusiem u pediatry.Wazy 8360 i dostalismy kolejną masc(trzecia) na te jego krostki na buzi.Nikt nie ma pojęcia od czego to moze byc:/Oby tym razem zeszło to paskudztwo.
Nickie,rusałka-wszystkiego dobrego i zdrówka,zdrówka,drówka dla dzieciaczkow!!!!
Julisia-w sumie to Wiktor dostaje mleko ok 3-4 x na dobę(głównie w nocy).W dzien je ok10 kaszke,ok13-14 sloiczek z obiadkiem i ok 16-17 sloik z owocami.Najgorzej "wchodzi" mu kaszka.Ostatnio gotowalam mu sama zupke to tez wcinal (kuba gardzil moimi obiadkami).Muszę narobic więcej i pomrozic.Mandarynkę tez mu daję,chrupki kukurydz.wciaga po kilka sztuk na raz.Muszę kupic nową siateczkę do gryzaka i dawac mu w niej jakbłko i banana.Wydaje mi się,ze nie masz co sie martwic.Z moich "obserwacji"(wsrod znajmoych) widzę,ze dzieci ,ktore są kp trochę pozniejrezygnują z mleka na rzecz słoików.Moze to przywiązanie do piersi maminej tak dziala?;-)Nie martw się na zapas:)

Wikuś już spi a ja idę kapać Kubę.Pewnie jeszcze połazi do 21.Nie pamietam kiedy ostatnio wczesniej zasnął:eek:
 
Kochane,
U nas zdrówko lepiej. Kacper po urodzinach w przedszkolu zadowolony. Obszedł całe przedszkole i częstował dzieci i Panie. W piątek robimy imprezkę dla rodzinki a w sobotę dla znajomych.

Szczerze mówiąc to nie mam siły, praca wykańcza mnie trochę psychicznie, ale wytrwam, nie mam wyjścia na razie. Dzieci zadowolone, prawie zdrowe, więc czego więcej mogę chcieć.

Pozdrawiam i postaram się później jeszcze napisać.
 
magda - to ładnie waży jak na półroczne dziecko!
mój Jasiek też ostatnio coś późno chodzi spać. wczoraj ledwo dał się zaciągnąć do łóżka o 21...

Julisia - bardzo dobrze :-) faceta trzeba sposobem :-) też tak zawsze robię, żeby myślał, że to on wymyślił :-D
grtulacje dla raczka!!! :-)

Nickie - powiem CI, że ja też nie mam specjalnie ochoty na robienie imprezy roczkowej... (w przyszły weekend).
Jakoś może przez te choroby. Jestem mega zmęczona, pomimo tego że czasem kładę się spać o 20:00 bo inaczej nie dam rady. Najgorszy jest ten ból głowy. Biorę po 2 ibupromy bo inaczej wogóle bym nie wytrzymała.

U nas w pracy zwolnili wczoraj jednago dyrektora. strasznie go żałuję, bo fajnych chłopak. jak zostął dyrektorem 2 lata temu to przejmowałam jego poprzednie obowiązki.
 
reklama
Witam to Ja Domanska86:) w nowej odslonie:)
U mnie dzieciaczki juz spią:) odkad Milosz chodzi do przedszkola to po dobranocce spi.. Wojtek razem znim:)
Mam problem z za[pisaniem Wojtka do przedszkola.. Bo choruje na astme.Choc teraz jest bardzo dobrze to nauczycielki sie boja ze nie dadzą rady.
A ten placze ze siedzi w domu.. i ciągle mowi a gdzie Macik??
 
Do góry