reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witajcie mamusie :)
Niestety odpieluchowanie Mateusza muszę przenieść na dalszy termin, od trzech tygodni mały chodził już bez pieluchy , ale skubaniec nie chce wołać siusiu , zdarzyło mu się może raz na dwa trzy dni więc sadzałam go
sama mniej więcej co półtorej godziny i robił , tyle ,że od dwóch dni ma przeziębiony pęcherz i zamiast co półtorej godziny robił co 20 minut i tym samym zawiesiliśmy nocnikowanie. Poza tym wydaje mi się jednak ,że to dla niego jeszcze za wcześnie co prawda sadzam go teraz na nocnik 2 , 3 razy dziennie , ale chodzi po domu w pieluszce.
Kamila natomiast już sama porusza się przy meblach i chodzi dookoła łóżeczka , a na czterech śmiga jak mały samolocik:-)
Ostatnio dopadł ją katar i miałam okazję przekonać się co to znaczy nie przespana noc zrobiła sobie przerwę od 23 do 3 30 normalnie masakra:szok:
Dziś było już na szczęście trochę lepiej , ale jeszcze widać ,że dziadostwo ją męczy...
podwójna mamuśko witam cię serdecznie .Gratuluję drugiego dzieciątka i trzymam kciuki żeby jak najdłużej jeszcze posiedziało w brzuszku:-)
Julisiu śliczne masz córunie i nie przejmuj się Kamila do piątego miesiąca też miała odruch wymiotny na wszystko inne niż mleko , a teraz je dosłownie wszystko także uszy do góry będzie dobrze:-)
Magda sprzęt pierwsza klasa , podziwiam za determinacje ja obiecałam sobie ,że po porodzie żeby szybciej schudnąć zacznę ćwiczyć brzuszki i na obietnicy się skończyło. Tyle ,że ja mam błyskawiczną przemianę materii i teraz w sumie to chciałabym przytyć z dwa kilo bo wszystkie spodnie mi z tyłka lecą;-)
Emilko super ,że dziewczynki tak ładnie się ze sobą bawią. U nas wspólna zabawa dzieciaków na razie wygląda tak ,że Mateusz zabiera Kamili co fajniejsze zabawki , a ona na czterech szoruje za nim krok w krok:-)
Maks olo świetny prezencik szykujesz na święta , może moim szkrabom też coś podobnego zafunduje , ale to za jakiś czas bo na razie maluchy jeszcze są za głupiutkie do takiej zabawki:tak:
Nickie strasznie ci współczuję tych nocek i mocno trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej:-)
Na tusko super ,że synuś tak pokochał rowerek ,miałaś czuja ,że dobrze się sprawdzi:tak:
85asia ja również miałam z Kamilą wyliczony termin z usg i urodziła się dzień po .Gratuluję drugiego maleństwa:-)
 
reklama
85asia witaj :-) ja mialam te liczony z USG termin i np Miki sie w terminie z USG urodzil ;-)

Julisia ale masz bosskie lasencje ;-)

Maks)olo a jak u was? widze zmiana suwaczków i sie znow wsio pojawiło :tak: ciesze sie ;-)


Przepraszam ze nie odpisuje wszystkim, maz zadzwonil ze zaraz bedzie n obiad wiec ide mu szykowac:)
Ja dzis sprzatalam w domku, Miki spi od 10:45, I jeszcze ubrania potem uloze i bedzie laba :tak:
 
Oj kochane to mnie pocieszyłyście. Pewnie sobie pochodzę z brzuszkiem do grudnia. No cóż, oby tylko mała zdrowa była, to najważniejsze. Z drugiej strony jakby urodziła się w grudniu to nawet lepiej... 6 listopada urodziny ma moja chrześnica, 10 teść, a 13 Olek, więc to taki ciężki miesiąc dla nas. Poza tym fajnie jest przesypiać całe noce :-).
Rusałka29 mój synek też ma kryzys nocnika. 2 miesiące pięknie wołał i robił kupe na nocnik. Od jakiegoś tygodnia wali w pieluche. Nie chce siedzieć na nocniku. Chyba mu się znudziło. Chcemy kupić taką deske dla dzieci na sedes, może pomoże. Powodzenia z odpiluchowywaniem. Oby zapalenie pęcherza szybko mineło.
 
Hej dziewczyny, u nas dzionek wlasnie sie zaczyna i chyba w nasze rejony nadciaga jesienna pogoda, bo jest pochmurno i ma padac. Ja na szczescie dalej w dwupaku. Wczoraj maz z synkiem u mnie byli i bylo nam tak dobrze, ehhh ten czas z nimi mija tak szybko, synus jest taki radosny, taki z niego smieszek, ze od razu humor mi sie poprawial, wiec siedzielismy tulilismy sie do siebie, RJ rozrabial i sie bawil, slicznie rozmawia ze swoimi zabawkami tak po swojemu, a drugi buszowal w moim brzuszku, a potem musieli juz isc i prawie sie przy nich poplakalam, ale RJ sie przytulil do mamusi i powiedzial mama, zaczal sie smiac i tulic i moj maz zauwazyl, ze sie rozklejam i obiecal mi, ze wytrwamy, ze damy rade, ze jeszcze troche, a potem poszli, ale z domu maz dzwonil i dzwoni do mnie czesto. Tesknie.... Marc strasznie pcha sie na ten swiat, ale ja codziennie rozmawiam z nim i prosze aby tam jeszcz eposiedzial, a on wtedy funduje mi slodkie kopniaki :).
Pozdrawiam Was wszystkie, milego dnia :-)
 
Hejka

prawie_podwójna_mama ja też podziwiam i zycze wytrwałosci... :tak: :-) jeszcze troszeczke :-)

Ja dzis leniu****e ;-) to bede zagladac tutaj ;-) wczoraj zrobilam wszystko co tylko moglam a dzis troszke zmeczona ale za to nie mam nic do roboty ;)
 
rusałka ale fajne małe urwiski :-) troszke teskno do takich dwóch małych szkrabów niewiele mlodszych od siebie ;-) moje to juz duze ;P a Miki sam :-)

To ja tez wam wstawie moich urwisów a co tam ;-)
 

Załączniki

  • Daniel.jpg
    Daniel.jpg
    68,1 KB · Wyświetleń: 26
  • Zdjęcie0279m.jpg
    Zdjęcie0279m.jpg
    56 KB · Wyświetleń: 30
  • Zdjęcie0308Am.jpg
    Zdjęcie0308Am.jpg
    67,1 KB · Wyświetleń: 32
  • Zdjęcie0305Am.jpg
    Zdjęcie0305Am.jpg
    71,2 KB · Wyświetleń: 33
  • Zdjęcie0317m.jpg
    Zdjęcie0317m.jpg
    94,4 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Czec dziewuszki.Piekna pogoda co????Ja już pół sprzatania sobotniego mam za sobą.Teraz przerwa na kawke póki czorty spia i zaraz się biore za reSztę.
Emilia-masz rację-musze się zmierzyć.nie pomyslałam o tym:-D
rusałka,julisia,Liza-przepieknę macie dzieciaczki!!!!do schrupania wszystkie po kolei:)
Julisia-spokojnie-myślę,ze przyjdzie czas,ze nie bedziesz nadążała kupować słoiczki:tak:Eli pije chociaz herbatkę a mój maly jak tylko poczuje w butli co innego niz mleko do od razu wypluwa/nie wiem juz co robić:baffled:moze łyżeczką go poić,zeby cokolwiek wypil?
prawie-podwojna-mamuska-jesteś juz przy końcówce.dasz radę!tym bardziej,ze masz takie wsparcie w swoich mężczyznach.no i w nas;-)
85asia-trzymaj się kochana.ja tez w obu ciazach cierpiałam na bezsenność,wiec wiem co to znaczy.do grudnia jeszcze parę chwil i bedziecie wszyscy razem.imię dla córci juz wybrane?
rusałka-powodzenia w misji nocnikowej!!!:-D
maks_olo-A przyjezda na weekend??
na-tuska-co takiego robiłaś jak dzieciaki spaly???
Liza-zazdroszcze tego leniuchowania!!!!mi się niestety nie chciało wczoraj dupki ruszyc to dzisiaj wszystko robię.została jeszcze kuchnia i lazienka:(wyslę R na dwór z chlopakami jak wstaną i wezmę się za to.

Macie ciotki tu fotki moich diabełkow:)
 

Załączniki

  • kuba5 072 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    kuba5 072 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    19 KB · Wyświetleń: 39
  • kuba5 060.jpg
    kuba5 060.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC07904 [Rozdzielczość Pulpitu] [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC07904 [Rozdzielczość Pulpitu] [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 32
Do góry