reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

ANETKA - trudno się te bułki robi ? może też bym spróbowała :-D:-p


A mi zostały już tylko 3 dni do wyjazdu na Chorwację :szok: jak ten czas leci masakra :-p
Tak więc od dzisiaj wielkie pakowanie powoli czas zacząć muszę wszystko wyprać itp.

Nina już pojechała z moją mamą do przedszkola bo mi K samochód zabrał :dry: :-p więc jeszcze trochę mogę się polecić a na 14 do pracy
 
reklama
A czemu ja tego tematu wczoraj nie widziałam:eek::szok:? Poza tym przeczytałam na początku młode matki Wariatki, trzeba sie dokształcić:laugh2::-p.

snoopy gratuluję:)
ale mam powychodziło z ukrycia, super!
 
UMI - ja pier dziu ! :szok: czemu ja dopiero teraz widzę że masz tak zajebistego bloga ?:eek: wcześniej nie miałaś tego w podpisie czy ja jakaś ślepa jestem ?:-p

WAMPI - no to ładnie dzień zaczęłaś :-) co do paznokci ja mam jedną rękę niebieską drugą fioletową a u stup różowe :-D:-D i w pracy robię furrorę szczególnie faceci są zachwyceni tym pomysłem :-D:-D:-p
 
Snoopy gratulacje:-)
Wampi szczerze to srednio pospalam bo zasnal po 1,5 godz i wstal juz o 6 wiec cale nic. Niby pozniej Ł sie nim zajmowal ale maly ciagle chcial do mnie, a to ptrzebrac trzeba bylo i w sumie cale nic spalam. Ja przed porodem malowalam paznokcie co 2 dni a teraz od roku nie, nawet lakiery wyrzucilam bo byly juz do niczego
Femme wlasnie tym gowniarzom nic nie da sie zrobic, gdy ur jeden specjalnie walil nam pilka w okno wiec Ł go lekko popchal na trawe, matka przyleciala chciala sprawe zakladac bo niby jej syn tak wychowany i nie zrobilby czegos takiego a to ze ma 14 lat i z fajka chodzi matka nie widzi :sorry:
 
Femme:-D zwykły blog nic specjalnego, ale dziękuję. Mam go w podpisie od hm... 2 miesięcy:-p?
wampi różowe sobie strzel:-D:-p, ja w tamtym tygodniu miałam fiolet teraz jasny róż
Anula to nastepnym razem wiecie co robic od razu po policje na gówniarza, skoro matka tak wyjeżdża to klin klinem
 
UMI - żartujesz sobie ? świetny jest ! :-) i oprawa i to jak piszesz talent masz dziewczyno :-) jestem pod wrażeniem na prawdę :-p aż pozazdrościłam i stwierdziłam że na moim do zdjęć też jakieś chociaż krótkie opisy będę dawać bo po latach będzie się fajnie wspominać ;-)

WAMPI - no można pokombinować z tymi pazurkami trochę ;-)

ANULA - no właśnie i to jest to nic nie zrobisz chyba że gówniarza nakręcisz i wtedy matce pokarzesz i ta mu da popalić ...


Kto mi zrobi śniadanie ? :dry: boże jak mi się nie chce :-p
 
Femme a to na prawdę fajna pamiątka, po latach wchodzisz i czytasz co twoje dziecko wymodziło. A niektóry sytuacje człowiek zapomina. Ja mam tak z wpisami które tu na BB dodawałam, niedawno weszłam i sie zdzwiłam, że o kilku faktach zupełnie zapomniałam:tak:
 
WAMPI - mi się nie chce nawet do kuchni dojść :-D kurcze no ale już mi się tak w brzuchu przewraca że muszę najgorsze że nie mam chleba ani nic :dry: jajówe muszę sobie strzelić :-p
 
Hej

Snoppy gratulacje!!!!!!!!!!!!

Femme zazdroszcze wyjazdu. Mi nic nie wyszlo,jak dobrze pojdzie to moze do Leby skocze,a jak nie do do rodzinki :dry:

Umi musze sobie podczytac Twoj blog. Ja na swojego ma malo czasu i wychodzi na to,ze teraz tylko fotki wstawiam.

A co u nas? Maja robi sie nie możliwa;-) ja na razie wyczdekuje do urlopu a poki co praca
 
reklama
lolkak na bloggerze jest fajne rozwiązanie planowania publikacji z czego nagminnie korzystam:-D. Tez nie mam za wiele czasu, czasem w jeden wieczór pisze trzy posty na trzy dni, a czasem jak mam chwilke to dopisuje coś. Co do braku czasu doskonale cię rozumiem:sorry:, ja mam ten plus że net w pracy jest to czasem jak nie mam co robic to siedzę i sie obijam.
femme przez ciebie głodna jestem, ja bym zjadła ze szczypiorkiem mniam
 
Do góry