reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

hejka

postanowilam nie sluchac lekarza i nie brac no-spy dwa razy dziennie, bede brala jak mnie bedzie bolal brzuch i napinal sie....

poza tym polecam Wam herbate z żurawiny (herbapolu pije)
super smaczna i bakteriobojcza ...glownie na uklad moczowy super dziala..zreszta jest tego sporo...


co do płci w sobote mam nadzieje ze sie dowiem kto tam rozrabia w brzuchu, jak dziewczynka fajnie :-) jak chlopiec drugi tez fajnie beda mieli z bratem wspolone zainteresowania i napewno lepiej sie dogadaja ;-)
wazne by zdrowe...

na dolegliowsci z nogami to nic sie nie poradzi jesli to np rwa kulszowa ktora dopada czesto kobiety w ciazy,...poza tym jak juz pisalam wystepuja bardzo czesto uciski na nerwy w okolicy krzyzowej czesto paralizujace nieco nozki....musimy wytrzymac to...


co do wapnia i nabialu ja uwielbiam...zreszta mam grupe A rh plus wiec zrozumiale...
wapn chamuje wchlanianie zelaza dlatego nie zaleca sie brania w tym samym czasie tabletek z wapniem i zelazem..... mlekiem przciez tez nie popijacie tabletek....wapno jest rownie waazne teraz jak i zzelazo i trzeba tak kombinowac zeby jednego i drugiego nie zabraklo...na dzien wapno na nocc zelazo i luzik,...
 
reklama
hejka

postanowilam nie sluchac lekarza i nie brac no-spy dwa razy dziennie, bede brala jak mnie bedzie bolal brzuch i napinal sie....

poza tym polecam Wam herbate z żurawiny (herbapolu pije)
super smaczna i bakteriobojcza ...glownie na uklad moczowy super dziala..zreszta jest tego sporo...


co do płci w sobote mam nadzieje ze sie dowiem kto tam rozrabia w brzuchu, jak dziewczynka fajnie :-) jak chlopiec drugi tez fajnie beda mieli z bratem wspolone zainteresowania i napewno lepiej sie dogadaja ;-)
wazne by zdrowe...

na dolegliowsci z nogami to nic sie nie poradzi jesli to np rwa kulszowa ktora dopada czesto kobiety w ciazy,...poza tym jak juz pisalam wystepuja bardzo czesto uciski na nerwy w okolicy krzyzowej czesto paralizujace nieco nozki....musimy wytrzymac to...


co do wapnia i nabialu ja uwielbiam...zreszta mam grupe A rh plus wiec zrozumiale...
wapn chamuje wchlanianie zelaza dlatego nie zaleca sie brania w tym samym czasie tabletek z wapniem i zelazem..... mlekiem przciez tez nie popijacie tabletek....wapno jest rownie waazne teraz jak i zzelazo i trzeba tak kombinowac zeby jednego i drugiego nie zabraklo...na dzien wapno na nocc zelazo i luzik,...
Witam cię sedrecznie myfa.
Na wstępie ślicznego masz synka!!!
U mnie już wiem,że rozrabia CHŁOPAK-byłam w szoku, bo chciał dziwczynkę-ale chłopca też będe kochac-ważne zeby był zdrowy i silny!!!
Jestem tu nowa-takze witam się!!!
A i dzięki za wieści odnośnie nóżek mych!!
jejku-witam wiem,że trzeba to przeboleć, ale łatwo nie jest, ale spróbuje z tym magnezem-mam nadzieje ze poskutkuje.
Pzodrawiam
 
Witaj moniś i faktycznie w Poznaniu nieciekawie dzisiaj:-( a ja dzisiaj źle się czuje i chyba przeleże pół dnia:-(
 
mój m zwiał na chwilę z pracy aby ze mną pogadać.... i już mi lepiej
ja mam taką głupią naturę wszystko analizuję .... no i w pracy też ciągle robię analizy na kilka kilkanaście lat dla firm (max 20) więc taki mój urok :rofl2:
kolejny sisiorek - moniś gratulacje - ja jestem spod Poznania - gdzie chodzisz do lekarza?
 
czesc Moniś
gratuluje synka......ja bym mojego jie zamienila na zadna dziewczynke ;-)

z nogami bedzie dobrze...oszczedzaj sie ..
 
Sara27 Jestem ze śródmieścia a co do USG to tak w Diasonie bo tam jest jeden z najleprzych podobno profesorów w Polsce(Szaflik) i w sumie po tym jak leżałam u niego na oddziale muszę przyznać że tak jest :) Ja naszczeście kompik w łóżku i leże cały czas :-):-):-)
 
Julia.l w awie tez nie za bardzo tzn słońce świeci jest ladnie pogodnie, ale przymrozki w nocy i rano tez zimno.
Ja juz po wizycie w U.P. powaleni są bo najpierw dają daty co 2 m-ce a potem mam co niecały miesiąc jeżdzić znowu kolejna wizyta 11 grudnia wrrrrr przed przyjazdem J i znowu się bede tłukla autobusem
 
Ja do ginka co 2 tygodnie musze chodzic a teraz będe konsultowac z innym więc jeszcze jeden dodatkowy doszedł:-( ale na prośbe rodzinki trzeba skonsultować.

Jak u Was z przytulankami? Bo ja swojego m nie moge namówic bo ciąża jest zagrożona i stwierdził że się boi i woli poczekać:-D w pierwszej ciąży mieliśmy zakaz od ginka ale w tej nie zakazał
 
reklama
kaczuszka nie dołuj się to ze syn to co tragedia??? wcale nie będziesz miała 2 i co z tego to szczęscie a nie koniec świata. Nie rozumiem czemu koleżanki Ci dokuczają zamiast wesprzeć pocieszyć bo ciąza to takie chuśtawki że szok. Nie martw się wszystko będzie dobrze będzie kochanym maluszkiem zobaczysz :) ja jeszcze nie wiem co będzie ale moj nastawil się od nie pamiętam od kiedy na core i tak ciągle na nią czeka, a ja ciagle mu tłumacze że nie wiemy i w sumie to nie jest najwaznejsze wazne zeby zdrowe było.Choc tez bym b chciala nie mam wpływu a co będzie to będzie i tak najkochańsze
 
Do góry