reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
a tak jest "po" - zdjecie słabej jakosci bo z komórki
moze nie widac do konca ale mam dosc mocny skos zrobiony-z tyłu włosy sa podciete az do samego karku a z przodu jakies 7-9 cm dłuzsze niz z tyłu...i pasemka tez niezle wyszły
 
moniś80 - ja blisko Poznania mieszkam - pod Swarzędzem i chyba wybiorę Lutycką
moje synalki zawsze na usg wywijały, choć pierworodny zawsze odsłaniał przy tym klejnoty na żabkę , a drugi ciągle je ściska i chowa za pępowiną :rofl2:
byłam u lekarza rodzinnego i niestety zapisał mi antybiotyk Duomox (troszkę się boję go brać - może poczekam kilka dni ) - jest na nim napisane że w ciąży jedynie w przypadkach zdecydowanej konieczności :-( boję się o maleństwo i kiedy jest ta granica "zdecydowanej konieczności" Zapisała też sinupret (ponoć ok w ciąży ziołowy)kazała robić inchalacje
brałyście coś w ciąży z w/w
 
Modroklejka,bardzo twarzowa fryzurka:tak:
Ja zawsze mialam odwrotnie - czyli z tylu dlugie wlosy a po bokach wycieniowane krotsze.Teaz rozwazam by moze odmienic i z tylu miec krotsze a z bokow dluzsze.Ale ciagle jakos mi szkoda sciat te moje ciecnkie,czesto smetnie oklapniete piorka...do tego maz mnie woli w dlugich i ja chyba siebie tez.
 
modroklejko super fryzurka....i kolorek fajniasty...

ten kalkulator wagi jesst super haha bo wg niego nie jest zle z waga moja mam w sumie 5 kilo na plusie od poczatku ciazy
wolalabym mniej no ale coz apetyt kurcze mi wrocil na slodkie...
 
Bansikxd to w sumie mieszkamy od siebie niedaleko bo ja jestem z Bałut,a konkretniej Koziny (okolice Mc Donalda na Wlokniarzy).
Julia ja waze 7 kg wiecej i niby wg tego kalkulatora jest idealnie tyle ile powinnam przytyc,ale ja sie sobie nie podobam z ta waga.

Dziewczyny poniewaz dzis przez zaangazowanie na swoich 3 forach zapomnialam wziac dawki leku fenoterolu,wiec podjelam dojrzale postanowienie ze bede was odwiedzac rzadziej a nie 6 razy na dzien.To nie sa przelewki,moglam sobie wywaolac przedwczesne skurcze opoznieniem tego leku.Widocznie uzaleznienie Internetowe na niektorych zle dziala a moje mechanizmy samokontroli zawodza.
 
reklama
Do góry