reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
ja bym chciała 4 :-D:-D
tomek właśnie wrócił i mówi, że jacyś "fachowcy" przyszli i mierzą coś na dole, najprawdopodobniej to od centralnego, matko a miało być do końca października zrobione a oni dopiero będą robić :wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam!!!
Edis ale Anulka ci zrobila niespodzianke z tym spaniem:tak: mialam nie zagladac na watek o gotowaniu ale juz zajrze i przeczytam co tam nasmarowalas odnosnie tortu:-p

Nocka spoko ,obudzil sie tylko raz o 2:30 na papu ale zjadl tylko 120ml a zawsze je 180ml nie mial sily jesc bo zasnal za chwile.
Potem kwekal przez sen wiec wstalam patrze a on spi zawinal sie w koldre i mu przeszkadzalo tylko poprawilam i dalej lulal do 7:10.

A ja juz troche posprzatalam pranie sie pierze,teraz ide skladac suche.

Maly lula ale kurde ile krzyku bylo za nim zasnal:szok:przewaznie zasypia normalnie a dzis:eek::eek::eek:no ale bez smoczka (w poniedzialek bedzie 2tyg:tak:)

Zupy ogorkowej nie dawalam,ale chyba nie dlugo mu dam troszke ,chyba nie powinno mu nic byc :))
 
Hehe, Sara, a moze Cie jeszcze mąz przekona do wiekszej gormadki;-)Moj tez sie dobrze sprawuje, dzis dwa razy juz karmil malego łyzeczka (dla niego to atrakcja, nakarmic w weekend dziecko, bo normalnie to tylko raz mu daje na wieczór butle). Kupy tez on przewija (no chyba ze go nie ma w domu):-D

ewelcia - zxazdroszcze ci z tym smokiem:tak:Juz masz najgorsze za sobą.

bansikxd - hmmm, całkiem realne, bo się jakos rozszalelismy z tym seksem...;-)Odbijamy długą przerwa (bo jak mialam pokarm w piersiach, to jakos nie moglam sie przemóc i zreszta nie mialam ochoty). Hehe, 7,5 mca przerwy - wy wiecie jakie są teraz rewelacyjne odczucia:-D:tak::tak::tak:normalnie tylko czekam, zeby maly poszedl spac:-D
 
Moonik do wieczora juz nie daleko:-D:-D:-D.
a moze Ty zaczniej odzwyczajac malego od smoczka .......... najpierw w dzien......jak sie uda to w nocy tez :))
Moj wlasnie zasnal,bez problemu,ale przed poludniem dal koncert!!

Moj m tez karmi a i jak trzeba to przewinie ale jak kupa jest to nie zabardzo ma checi,ale czasmi przewinie-mogly czesciej a nie raz na tydzien:-pale ogolnie zawsze mowi ze Szym robi bardziej smierdzace kupy niz kiedys.
 
Ja też na swojego chłopa nie mogę narzekać, zajmuję się domem na równi ze mną, albo i jeszcze więcej. Ja mogę wybyć z domu na cały dzień on bez problemy zajmie się Zośką bo Okarem to juz nie trzeba się zajmować. Do tego posprząta, ugotuje coś prostego i pranie wstawi, w nocy tylko on wstaję, a jak chce iść na imprezkę to jeszcze mi taksówke zamówi zebym się po nocy nie włóczyła. A najważniejsze to jest to że jest dobrym człowiekiem i dobrze ze tego nie czyta bo by w piórka obrósł
 
Edis my nie dajemy ogórkowej, ale ja to raczej karmie małego tak "książkowo" :tak:
Sara takiego męża to pozazdrościć tylko ;-) no na każdy facet ma coś z hazardzisty :tak: mój też czasem mecze obstawia :tak: a co do dzieci to zawsze chciałam 3 ale teraz uważam że max 2 :-D:-D
Ewelcia super że małemu dobrze idzie oduczanie się smoczka :tak:
moonik demon seksu?? hehehe a ja odwrotnie rok przerwy i nie mam jakoś ochoty na seks wogóle :-(
Ivaz ale skarb masz w domu :tak:
 
reklama
Do góry