reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
widziałam reportarz a propos tych kampanii... ja tam do wrażliwych nie należę, więc jak dla mnie są ok - tzn spełniają swoją rolę - bo takie mają zadanie, zaszokować ale i zastanowić... dreszcze przechodzą, ake chyba w słusznej sprawie. jak dla mnie nie jest za ostra ale mówię - ja nie należę do wrażliwców:sorry2:
 
Agusia - to my obie skorpionice:tak:

E tam, z tym ze sie czlowiek przyzwyczaja do braku seksu.... jakos to sie mnie nie tyczy. Ja musze sie po prostu wyspac i dobrze czuc, jak to nawala, to seksu zero. Karmienie mi przeszkadzalo fizycznie, bo tylko jakies podraznienie piersi, gwaltowniejszy ruch czy ucisk i juz mleko leciało... ja sie poruszalam i spalam ostrozniej, to co dopiero mowic o seksie. A teraz jest ok, no i sie zmieniamy w nocy, wiec troche wiecej spie.:-D
 
moonik, agusia - ja też skorpionica :)))
moonik - też tak mam ze jak już zaczynam przyspyiać to lepiej mnie nie ruszać ;))) wypoczynek to podstawa, choć u nas tylko ja w nocy wstaję bo dalej karmię piersią, ale jest ok :)))
 
Agusia wszystkiego naj z okazji urodzin -troche pozno ........ ale lepiej pozno niz wcale;-).

U nas ok,maly wlasnie lula,znow obylo sie bez placzu tylko male stekanie mu sie wlaczylo.........dumna jestem z siebie ze nawet jak placze i nie chce zasnac to sie nie uginam i smoka nie daje:cool2:.

Wiecie co ......pisalam juz wczoraj ze maly plakal przez sen....dzis mialam to samo....ale no strasznie plakal a obudzic sie nie mogl w koncu sama go obudzilam m zrobil mleko zjadl przed 2 i spalismy do 7:30 i juz bez tego placzu.......nie wiem o co chodzI:confused::confused::confused:
 
iśku - to sporo nas tu skorpionic:-D

ewelcia - to chyba mu się coś sni i tak przeżywa??? Bo jakby go cos bolało, to by płakał i po przebudzeniu?:confused:

Hehe, u nas drugiego bobo na razie nie bedzie, @ dostałam:tak: Ale ustalilismy, ze od stycznia działamy...:tak:
 
reklama
Dobry wieczór ;D

znalazłam temacik własnie MARZEC 2009. Z racji tego ze urodziłam synka 23 marca 2009 ( termin byl na 3 kwietnia ) pozwoliłam sobie napisac do was ;D
Mam nadzieje ze mnie nie pogonicie, nie mam wcale złych intencji chce tylko porozmawiac i poczytac jak dzieciaczki w wieku Fabianka sie rozwijaja ;)

A o mnie to; Jestem Ola, lat 20, jestem mezatka i mieszkam w Gdansku :)
 
Do góry