reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Alicja u nas niema problemu z czapką ja nawet latem zakładałam taką mega cieniutką albo opaskę bo dzieci szybko się odzwyczajają i później problem moja mi się w ten sposób od skarpetek odzwyczaiła,(jak było cieplutko to jej ściągałąm) ciągle mi ściąga i musi chodzić w rajstopkach a tyle mamy fajnych to ona po domu tylko w rajstopach :eek:
Moonik ale prezent by ci się trafił taki nioetypowy bardzo :-D
 
reklama
Witam
A ja dzisiaj ma urlopik siedze z Zośką w domu, mała sobie teraz smacznie śpi na balkonie, więć spacer mamy odbębniony.
Ale rano mi Zoska strachu narobiła obudziła się z takim placzem jak nigdy, nie mogłam jej uspokoić,płakała tak z pól godziny i tak jakby jej się nie mogło odbić lub jakby nie mogła odkaszlnąć, dziwnie sią zachowywała, zadzwoniłam do medycyny rodzinnej bo tam tam wykupiony abonament, po wizytę domową, ale dałam jej ciepłej przegotowanej wody troszkę wypiła i zaczęła kaszleć i po tym się uspokoiła, jak na razie jest ok. Wizytę odwołałam bo dziecko teraz pogodne i nic jej nie jest.
Dziewczyny ona od jakiegoś czasu rano i tylko rano kaszle tak odrywająco, nie ma zadnych innych objawów, w domu nie mam suchego powietrza, mieszkanie codziennie jest wietrzone, zakaszlnie tak ze trzy razy i to wszystko. Może po nocy jej się coś zbiera w płucach i musi to wykaszleć, co myślicie???.
 
No dziewczyny, ciekawe, czy z wczorajszego "prezentu" tatusia nie będzie u nas drugiego bobaska;-) hihih:-D bo zabezpieczen nie stosujemy.... a ja jeszcze okresu nie dostalam, wiec nawet nie wiem, kiedy sie go spodziewac...
a mowilas ze m zapomnial o prezencie :-D:-D:-D

Kaczuszka trzymam kciuki za @;-)

Co do czapki to czasami maly sie tak wierci w wozku - rozglada na wszystkie strony ze czasami mu sie zsunie na oczy lub na jedno oko i do poki wozek jedzie to mu to nie przeszkadza-czasami bo czasami to zaraz steka,ale jak wozek nie jedzie a czapka mu sie zsunie to ja ciagnie zeby zdjac.

Szym mi dzis zrobil niespodzianke w nocy .........nie spal od 4:30 do 5:10,marudzil albo poplakiwal.

Ivaz moj Szym czasami zakaszle w ciagu dnai
 
Ivaz - a może się sliną krztusi? Tadek też kiedys miał, ostatnio nie, ale ostatnio sypia na boku. A jak spał na wznak, to slina splywala do gardła i się krztusił i pokasływał.
 
Piszecie o zwierzątkach. My mamy rybkę - bojownika - nazwany został Szarik :-D
moonik1 fajny prezent :tak:
Ivaz
to pewnie ślinka. U nas też często się krztusi ślinką. Ostatnio ślini się jak buldog, więc pewnie nie nadąża z połykaniem nadmiaru ślinki. Może to w końcu ząbki ;-)
M*R* w końcu jakieś ochłodzenie u Ciebie ;-) My już od dłuższego czasu zarzniemy i musimy ubierać kurtki na dwór. Po domku to też biegam na krótki rękaw :-D, ale na dwór nie odważyłabym się tak wyjść :-D:-D:-D Widać, że się hartujesz :tak:
 
Piszecie o zwierzątkach. My mamy rybkę - bojownika - nazwany został Szarik :-D
moonik1 fajny prezent :tak:
Ivaz to pewnie ślinka. U nas też często się krztusi ślinką. Ostatnio ślini się jak buldog, więc pewnie nie nadąża z połykaniem nadmiaru ślinki. Może to w końcu ząbki ;-)
M*R* w końcu jakieś ochłodzenie u Ciebie ;-) My już od dłuższego czasu zarzniemy i musimy ubierać kurtki na dwór. Po domku to też biegam na krótki rękaw :-D, ale na dwór nie odważyłabym się tak wyjść :-D:-D:-D Widać, że się hartujesz :tak:

dzięki dziewczyny, też myślę, że to ślina jej się po nocy zbiera i rano ją odkasłuje, 18 11 idziemy na bilans zapytam też pediatry co o tym myśli
 
reklama
A ja byłam dzisiaj u fryzjera zrobić odrosty.Z Marysią został tatuś,a ona mu zrobiła taką kupę że była cała brudna.:-DSuper dziewczynka,wiedziała kiedy to zrobić bo mój mąż nigdy nie chce jej przewinąć, a tak musiał.:-D
 
Do góry