reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

moonik - :-D:-D:-D

ivaz - a może jej sie cos przyśnilo? J. tez się czasem z placzem budzi,:eek: ale szybko da sie go uspokoić

kaczuszka - trzymam kciuki;-)(tylko nie wiem za co mam trzymać :-D:-D:-D)

ewelcia - no właśnie J. tez się straaaasznie wierci w wózku, więc w sumie zawsze chodzi w jednej czapie, która mu się jako jedyna nie zsuwa, pozostałe do niczego - głowa lata na boki, a czapa stoi w miejscu:eek::eek:

Iwona - :cool2: dobrze się Marysia spisała!:-p

u nas dzis nic szczególnego.. z pracy późno wróciłam, bo mi komp naprawiali:wściekła/y:
 
reklama
MR, Ty to masz zimnicę, tylko 12st ;-) u nas dzisiaj rano było 2 a teraz jakoś tak przymrozek chwyta czy co...
Iwona, gratulacje dla córeczki, że tak tatusia "załatwiła" ;-)

w nocy zasnęłam z Julą przy cycu ok. 3 i obudziłam się ok. 5 - dobrze że mi z łózka nie spadła :sorry2: - i od 5 mała się tak wierciła i kręciła że mało co spałam, a od 6.20 już śpiewała sobie, łaziła po mnie, także wyspałam się, że hej... ciekawe co będzie dzisiaj...
 
A ja byłam dzisiaj u fryzjera zrobić odrosty.Z Marysią został tatuś,a ona mu zrobiła taką kupę że była cała brudna.:-DSuper dziewczynka,wiedziała kiedy to zrobić bo mój mąż nigdy nie chce jej przewinąć, a tak musiał.:-D
heh dobre:-D:-D zeby tak moj Szymon walnal kupe w odpowiednim czasie to bym sie baaaardzo cieszyal;-)
 
u nas w dzień ciepło ale teraz wieczór zimny. 12 stopni to teraz marzenie...
Ivaz - skąd wiesz, że nie masz suchego powietrza? Ja też myślałam, że u mnie jest ok a mala ciągle kasłała rano albo miała te policzki takie czrwone. kuiłam nawilżacz i przeszło jak ręką odjął:happy2:
Ola - to nockę miałyśmy podobną. tez przysnęłam z małą, rano m się doczołgał do łóżka i pyta mnie dlaczego ona z brzegu leży:szok::szok::szok: a raz już spadła - więc dobrze że tym razem nic się nie stało.
 
Justyna mam powieszony na ścianie taki zegar (chyba higrometr to się nazywa) i on wykazuje 70% wilgotności, to nawet za duzo.
Nawilżacza też używam, codziennie wietrzę mieszkanie, na noc przykręcam kaloryfery, a w dzień uchylam okno, nie wiem dlaczego ona kaszle rano a w ciągu dnia w ogóle
 
Witam z rana. Małgońka śpi, ja sprzątam. Tomasz wyemigrował ;-)
Na obiad idziemy do mojej mamy, jutro do teściów, żyć nie umierać :-D
Dzisiejsza noc też nie była taka zła (choć zawsze mogła by być lepsza:-)) lecę na inne wątki ...
 
Monik fajny dostałaś prezent a raczej MOŻESZ DOSTAĆ za 9 miesięcy;-);-)
Iwona to tak jak mój "K" jak wie że za chwile wróce a jest kupa to mówi "ja nie wiedzialem ze jest ale jak juz jestes to go przewin" :-D:-D
M*R zazdrosze upałów:tak: u nas też lodówka :-:)-(

U nas noc calkiem dobrze a teraz maly śpi więc mam chwilkę :-p
 
reklama
cześć Edis...ja jeszcze nie dawałam małej zupki ogórkowej bo jak dla mnie troszke za wcześnie..troszke sie boje...ale dawałam jej juz barszczyk czerwony z ziemniaczkami, zalewajke, delikatna pomidoróweczke i rosołek z kluskami lanymi i oczywiście takie warzywne zupki z warzyw mrożonych:)
 
Do góry