reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
śpi:)
ogólnie to zwykle jest tu gwarniej ale dzisiaj niedziela... w weekendy jakoś nas mniej;-) odwrotnie niż w czasie ciąży. też miałam termin na 3 kwietnia:tak:
 
witaj Olu!
zapraszamy do czytania i udzielania się na wątkach :-)

mój synek tez juz spi... chociaż zanim zasnął musiał sobie obowiazkowo trochę pochodzic po łóżeczku ;)
 
witaj :) ja urodziłam dzień później od Ciebie też synka :)

Dominika - u nas to samo - łażenie i gaworzenie a my tylko nasłu****emy go przez nianię :)
 
Isku - ja dopiero ide jak juz zaczyna dość głośno zawodzić.. szybciej się zmęczy i zaśnie :-D czasami zasypia w różnych pozycjach - np. ostatnio z głową między nogami:-D siedział i mu głowa opadła do przodu i zasnął:-D
 
To widze ze dzieciaczki same zasypiaja w łozeczkach?

Fabian usypiał sie sam jak byl mlodszy... teraz nie dosc ze bezemnie nie zasnie to jeszcze w nocy sie budzi i koniecznie chce spac ze mna :eek:
No ale coz, wole to niz 1000 razy wstawac do łozeczka w celu podania mu smoczusia ;D
 
J. różnie zasypia... wieczorem to go zawsze odkladam do łóżeczka i wychodzę, jak zaczyna jęczeć i zawodzić to idę, kładę go znowu, przykkrywam, czasem chwilę śpiewam, zeby sie wyciszył i wychodzę i tak kilka razy - czasem 2, czasem 4.
a w dzień to różnie zasypia - czasem na rękach, czasem leżymy sobie razem i zasypia, czasem na spacerze
 
reklama
Dominika u nas z tym zawodzeniem to raczej tylko w dzień się zdarza, ale i tak zasypia sam, a wieczorem jest grzeczny, sam naciąga pozytywkę :D

Ola - mój też lubi przy mnie spać. zaczęłam go oduczać nocnego jedzenia i jak już mocno płacze to go biorę i zasypia przy mnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry