reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

kaczuszka :-D:-D:-D
A mój pies nazywa się FRUGO a wiecie czemu bo jak sie urodził a szczeniak jest od mojej suni z domu jak jeszcze byłam panienką to był żółty ogólnie teraz jest biały ale własnie wtedy szła reklama "Frugo zółty jak jasny gwint"no i tak mi się skojarzyło i tak zostało :tak:
 
reklama
Nie no dziewczyny FRUGO,JABLUSZKO :-D:-D:-D
Moj kuzyn nazwal psa Kapsel bo przyniosl od kogos psa,usiadl nad nim pij piwko i rozmyslal jak go nazawac popatrzyl na kapsel..............:-D:-D:-D
 
Twój piesek nazywa sie wafelek:) a ja miałam ślicznego rudego kota który sie nazywał Felek...był tak adry ze jak go wolalam na dworze to nie "kici kici" tylko " Felek do domu...i on maszerował chodnikiem prosto do mieszkania:)a nisilam go jak dziecko jak go polozylam tak lezal:))))ale niestety zachorowal go rok temu musialam uśpić:(((
 
Witam:-)
Pospałam dzisiaj super o 3 tylko jedzonko i spaliśmy do 8:-)
Na termometrze u mnie minus 3 pewnie będzie mega słoneczko to popołudniu znowu zaliczymy spacerek,lubię takie mroźne powietrze :tak:
 
witam. my dzisiaj jedziemy po to kszeselko do kapieli w koncu i to nowym wozkiem sami(a my autobusowi jestesmy) wiec mam nadzieje ze bedzie ok :tak:
 
No dziewczyny, ciekawe, czy z wczorajszego "prezentu" tatusia nie będzie u nas drugiego bobaska;-) hihih:-D bo zabezpieczen nie stosujemy.... a ja jeszcze okresu nie dostalam, wiec nawet nie wiem, kiedy sie go spodziewac...
 
reklama
udalo mi sie przebrnac przez wszystkie posty:tak:

tez jestem fanka brzyduli i jak nie moge ogladac bo nie ma mnie w domu, to zawsze nagrywam:))

moonik - super by byl prerzent:-D

pogoda u nas barowa:-( leje od samego rana. Karolinka cos podziebiona, bo ciagle sciaga czapke na spacerach i chyba z tego ten katar, ale czasem to nie nadarzam zakladac jej z powrotem tej czapki. a jak Wasze dzieci? chetnie nosza czapeczki?
 
Do góry