reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

its%20a%20boy.jpg

gratuluje kochana!!!!!!!!! coraz wiecej facetow :))
 
reklama
A ja już jestem:) Musiałam wyjśc do warzywniaka bo tak mi sie słodziutkich jabłek zachciało:) Teraz wcinam jak opetana:-D No i kupiłam spodenki dla bobaska:) Różowe:) a co tam:-p rozmiar 68. Nawet jak chlopczyk będzie to moze smignac gdzies w rożu a co:-p Małemu to wszystko można nosic:-D
 
tabasia gratki za chlopca :-) haha zaczynamy was panienki gonic haha :-D;-)

ja wrocilam ze spotkania z kolezanką pochodzilam troche po targu po lumpkach i w sumie wiecie co ? brzuchol mnie boli ale tak po bokach to chyba rosnie... brrr az w pachwinach mnie boli- strasznie wnerwiajace uczucie... w ogole naliczylam do tej pory tylko 2 ruchy dzidzi :-( a przeciez przed wczoraj kopal jak szalony a teraz od wczoraj nie wiem co mu sie stalo :-( co mu moglo zaszkodzic... czy go oslabic... ehhh jak jutro tak bedzie to pojde chyba na izbe przyjec ... :zawstydzona/y:
 
agniesiak ja tez wlasnie dzisiaj spodenki kupilam :tak: jeszcze na ta wiosne musze kurteczke kupic bo nie bede ubierac w kombinezon tylko w kurteczke a na zime bedzie mial kombinezonik bo babcia juz kupila :-p
 
Juz jestem !:-)
czarnuszka, missiiss, gaba dziekuję za dobre słówko :-):tak:
No więc z maluszkiem wszystko w porzadku, rosnie zdrowo i straszny z niego wiercipięta:-) Niestety ukrył przed nami co tam ma miedzy nóżkami :-(
Ale za 2 tyg mam prenatalne, i 3d wiec juz wtedy to nie ma bata, musimy sie dowiedziec :-)
Byłam w szpitalu, w ktorym bede rodzic i jestem baqrdzo zadowolona:-)
To nowy szpital, i od razu można poczuć ze to prywatny, ta obsługa, ten wystroj no i sprzęt.. klasa:tak:
 
reklama
Do góry