reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nie moge dzis znalezc dla siebie miejsca, mąż dopiero jutro wróci z pracy a ja się nudzę, to straszne jak człowiek nie pracuje, choć nie wyobrażam sobie teraz do niej wrócić.
Szukałam dziś fototapet chciałam taką ze starym lasem, żeby ożywić trochę biały pokój, ale jak juz mi się coś spodobało to okazało się że kosztuje 2350 zł !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
dziewczyny ale macie dobrze że czujecie ruchy Waszych dzieciątek tak często, ja coś poczułam wczoraj ale dziś kompletnie nic, a to już 20 tydz ciązy tzn 19 i 2 dni. NAjgorsze są te myśli czy wszystko tam ok, w czwartek mam wizytę u gin to go zapytam czy to normalne. A wizytę mam o 23 też macie tak pózno lekarza?

o 23ej?? o 11 w nocy?? :szok:
nie no, to przesada! niedługo będą nam kazać na 3cia rano przychodzić! :szok:
 
tak o 23 h czli 11 w nocy a poczekalnia pełna pacjentów, krążą plotki, że kiedyś przyjmował do 2 w nocy, ponoć to b,dobry lekarz ma mnóstwo pacjentek a przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu
 
tak o 23 h czli 11 w nocy a poczekalnia pełna pacjentów, krążą plotki, że kiedyś przyjmował do 2 w nocy, ponoć to b,dobry lekarz ma mnóstwo pacjentek a przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu


jest taki jeden we Wro, Fuks się chyba nazywa:-)
moja psiapsóła u niego była tez koło 23.00 i mówiła, że wcale nie była ostatnia;-)

ci to sobie dorobią, najpierw normalny etat szpitalny, potem pacjentki prywatnie - czemu dostałam zaćmienia umysłu i poszłam na filologię (wypychali mnie siłą na medycynę :dry::dry:)
 
nie moge dzis znalezc dla siebie miejsca, mąż dopiero jutro wróci z pracy a ja się nudzę, to straszne jak człowiek nie pracuje, choć nie wyobrażam sobie teraz do niej wrócić.
Szukałam dziś fototapet chciałam taką ze starym lasem, żeby ożywić trochę biały pokój, ale jak juz mi się coś spodobało to okazało się że kosztuje 2350 zł !!!!!!!!!!!!!

Teraz jest trudno z fototapetami, bo poprostu wyszły z mody. Żadna hurtownia nie ma ich na stanie. Myśmy kiedyś handlowali, ceny nie były wysokie, najwieksze w granicach kilkuset zł chyba. Jedna hurtownia do niedawna jakieś resztki wysprzedawała, ale nie wiem czy jeszcze coś im zostało:baffled:

Przed chwilą się dowiedziałam, że właściciel kamienicy w której mam sklep chce wymieniać drzwi, boże ile syfu i pyłu będzie, a tu dosłownie wszędzie są magazyny wypełnione towarem. To wszystko na nim będzie osiadać, to nie na moje nerwy. Chyba na ten czas będzie mnie musiał mąż zastąpić na sklepie, ale do sprzątania to pewnie zostanę ja:wściekła/y:
 
tak o 23 h czli 11 w nocy a poczekalnia pełna pacjentów, krążą plotki, że kiedyś przyjmował do 2 w nocy, ponoć to b,dobry lekarz ma mnóstwo pacjentek a przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu
no niezle

byłam dzis w żłobku zapytać czy moge juz dzidzie zapisać od września bo straszyli mnie że juz trzeba i miejsc potem nie bedzie a narazie nie mam pomyslu co zrobie, nie mam juz mamy a teściowa b.daleko :( myslałyście juz co zrobicie potem? wrocicie do pracy czy na wychowawczy??
 
no niezle

byłam dzis w żłobku zapytać czy moge juz dzidzie zapisać od września bo straszyli mnie że juz trzeba i miejsc potem nie bedzie a narazie nie mam pomyslu co zrobie, nie mam juz mamy a teściowa b.daleko :( myslałyście juz co zrobicie potem? wrocicie do pracy czy na wychowawczy??


beatrix my bierzemy niańkę - moja mama ma sprawdzona koleżankę, która chce dorobić:sorry2:

do żłobka nie damy, bo wszyscy trąbią, że dziecko jeszcze wtedy nie tworzy więzi społecznych, a żłobek to tylko siedlisko bakterii i infekcje murowane:dry:

dziadkowie pracują (a drudzy siedzą w Niemczech), a na wychowawczy nas nie stać:confused::confused::confused:

więc zostaje tylko niania;-)
 
reklama
tak o 23 h czli 11 w nocy a poczekalnia pełna pacjentów, krążą plotki, że kiedyś przyjmował do 2 w nocy, ponoć to b,dobry lekarz ma mnóstwo pacjentek a przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu

Kiedyś wspominałaś, że chodzisz do Pabiana o ile się nie mylę. To naprawdę lekarz z powołania. Z powodu pewnej afery w szpitalu jego nazwisko stało się sławne. Możecie przeczytać: http://swietochlowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/905456.html
 
Do góry