reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

candy6 - Wiktoria długo je. Nie patrzyłam na zegarek ile, ale potrafi jeść i jeść

Wogóle to z niej numerantka. Po kapieli jak ja juz nakarmię, to zawsze patrzy na mnie, a później sruu w pieluchę. No i nici z czyścioszka. Tyle jej z kąpieli :-p. Aha, ja niczym jej pupci nie smaruję. Przy Filipku to przy każdym przewijaniu go smarowałam.
 
reklama
Adelina nie rozumiem dlaczego nie umówiłaś się ze swoją ginekolog. Właściwie to na IP zachowali się chyba właściwie bo w takiej sytuacji jak ci nic nie dolega, czy nie rodzisz to takie są procedury. Może jednak twoja gin przyjmie cię bez zapisu jak powiesz że jeszcze nie urodziłaś. Spróbuj.
A tak wogóle to ja sama poród masażem sutków sobie wywołałam. Tylk niestety trzeba go robić długo i mleko się sączy, ale naprawdę pomaga.

Nie wiem jakie są procedury, ja mam iść do szpitala w czwartek na ktg. Nie wiem ,czy moja lekarka będzie miala akurat wtedy dyżur:confused:, będzie to 4 dni po terminie według OM. Wydaje mi się, że adeline olali i tyle. Przecież trzeba mieć dzidziusia pod kontrolą bo po terminie to i wód może brakować i łożysko może być już za stare.

A co do tego masażu to jak długo to robiłaś? Ja sobie ciągne laktatorem, ale tak po 15min z każdej piersi i nic mi się nie dzieje. Mleka jeszcze nie mam tylko taką lekkożółtą lepką siarę i też nie jest jej dużo:dry:
 
Siema :-D

my od godzinki w domu... pierwej musiałam popępkowy sajgon ogarnąć hehe... mały śpi - w nocy znowu da mi popalić hehe.

ja jakoś dochodzę do siebie... może później uda mi się opisać poród czyli "Jak przeżyć od SN do CC" :-D:-D:-D

nawet nie wiem która została w dwupaku...chyba tylko CCaroline i Agus27??

Pozdrawiam

Witaj
widzę, że kipisz energią mimo trudnego porodu, super:tak:
Ja też jeszcze jestem nierozpakowana, ccaroline jest w trakcie i jeszcze kilka niedobitków zostało:-)
 
Co do tego szpitala to tak mi się wydaje, że IP jest po to żeby pomagać w nagłych przypadkach. Ciąża po terminie jeśli się nic nie dzieje to nie nagły przypadek. Nie żebym ich usprawiedliwiała. Jednak ja uwżam że taka kontrola to u swojego gina.
Co do masażu to masuje sie te sutki po kilka godzin dziennie. A ten masaż polega na ciągnięciu i naciskaniu palcami do granic bólu. Tak mi położna mówiła. I tak na 2 dzień urodziłam.
 
Witam sie i ja:)
Oczywiscie u mnie cisza i spokoj ale powiem wam, ze juz o olewam, keidy urodze to urodze, zaczne sie martwic jak bedzie po terminie, a narazie olewam to, chociaz jeszcze z tydzien temu to juz sie nie moglam doczekac. Nawet mi sie nie chce sprzatac czy cos tam robic, zeby cokolwiek przyspieszac. Mama mi wszystkie okna umyla i firanki powiesila, a reszte to nie wiem kiedy wysprzatam. A teraz siedze i sei obijam. Do termin z om jeszcze rowny tydzien, wiec czekam, choc termin z usg mam na 21, ale pewnie do niedzieli nie urodze.
Powodzenia i trzymam kciuki za te dziewczyny, ktore na porodowkach!
 
hehe, moja tylko mi osiurała ręcznik :)
Ale córka mojej siostry jak miała pół roku, to zawsze miałą 2 kapiele szykowane. Jak tylko ja do wody wsadzali to ona kupke robiła do wanienki. Musieli ja wyjmować i lac nową wodę
 
Co do tego szpitala to tak mi się wydaje, że IP jest po to żeby pomagać w nagłych przypadkach. Ciąża po terminie jeśli się nic nie dzieje to nie nagły przypadek. Nie żebym ich usprawiedliwiała. Jednak ja uwżam że taka kontrola to u swojego gina.
Co do masażu to masuje sie te sutki po kilka godzin dziennie. A ten masaż polega na ciągnięciu i naciskaniu palcami do granic bólu. Tak mi położna mówiła. I tak na 2 dzień urodziłam.

Kurcze ja to rady bym nie dała, ogólnie dotykanie piersi jest dla mnie nieprzyjemne mam je strasznie wrażliwe, nie wiem czy dam radę karmić naturalnie:no:, bo po tych 15 minutach to ja już mam serdecznie dość:dry:
 
reklama
Ja ostatnio jak sie kąpałam to probowalam masowac sutki, ael to takie dziwne uczucie i mnie to denerwowalo a poza tym masowalam no nie wiem moze z 10 min i nic. Pewnie to za krotko ale ja taka niecierpliwa jestem:)
 
Do góry