reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

O kurcze to faktycznie wspolczuje Patince... ja jakos strasznie zle sie czuje w szpitalach... Jesli to bylby moj wybor to ja moge do domu juz na drugi dzien isc.
 
reklama
na filmie u zawitkowskiego bylo, ze jak dziecko nie lubi kapieli to mozna sprobowac do wanienki wlozyc w pieluszce lub reczniku zawiniete, jak juz sie zmoczy to ten recznik zabrac. nie wiem czy to pomoze :)
 
to chyba jak każda, szpital nic przyjemnego

ja tez zalałam klawiaturke od lapka winem i niestety cała do wymianki pomimo natychmiastowego suszenia.
klawiaturka wirtualna to dobra opcja tylko meczaca ale na pewno mniej niz wklejanie zdan ;-) dronka spróbuj

ale za mna słodkie łazi...
 
mcgosia, ja też się sama strzygę :) a i włoski w tej ciazy są w super kondycji, ale kumpela mnie "poieszyła", bo powiedziała, że po porodzie znowu będą wypadać :(
Widzę, że my się twardo trzymamy ;)

Dzisiaj pojezdzilismy po cholernych dziurskach także myślałam, że urodzę, tak małego wytrzęsło, a tu cisza...
Przypuszczam, że mój kurczak to chyba na święta się wykluje, ech...
 
mcgosia, ja też się sama strzygę :) a i włoski w tej ciazy są w super kondycji, ale kumpela mnie "poieszyła", bo powiedziała, że po porodzie znowu będą wypadać :(
Widzę, że my się twardo trzymamy ;)

Dzisiaj pojezdzilismy po cholernych dziurskach także myślałam, że urodzę, tak małego wytrzęsło, a tu cisza...
Przypuszczam, że mój kurczak to chyba na święta się wykluje, ech...

no mi te witaminy pomogły na włosy co lekarz mi przepisał...na początku ciaży to włosy garsciami mi wypadały:szok:...mam nadzieję że Twoja kolezanka się myli i wcale nie pogorszy sie stan moich herów

jak dziś moja mama zadzwoniła i zapytała kiedy rodzę (po raz n-ty) to jej powiedziałam że na Święta zniosę - jak kura jajko :-D
 
no mi te witaminy pomogły na włosy co lekarz mi przepisał...na początku ciaży to włosy garsciami mi wypadały:szok:...mam nadzieję że Twoja kolezanka się myli i wcale nie pogorszy sie stan moich herów

jak dziś moja mama zadzwoniła i zapytała kiedy rodzę (po raz n-ty) to jej powiedziałam że na Święta zniosę - jak kura jajko :-D

Też mam nadzieję,że nie będą wylatywały garściami, bo takie ładne i grubiutkie się zrobiły.
Do mnie to całe szczęście, nie wydzwaniają non stop, bo chyba bym jajko zniosła ;)
 
reklama
Do góry