reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

jakby co to ja mam urodziny 31. sierpnia hahahaha :-p:-D
To świętujesz tego samego dnia co mój M :tak:

A ja pierwszy dzień bez nospy i czułam ból brzucha jak na miesiączkę, bo do tej pory nic a nic. A niech się rozkręca :tak:. <zmiana zdania> :-D:-D:-D. A ja nawet wyszłam z domu na rekolekcje choć miałam stracha że wody odejdą mi w kościele. Wiecie jeszcze w sklepie bym zniosła- trudno trochę wstydu ale w kościele to bym chyba zapadła się pod ziemie :zawstydzona/y:

No Kingusia na Ciebie to faktycznie już pora:tak:
 
reklama
mcgosia, ja też się sama strzygę :) a i włoski w tej ciazy są w super kondycji, ale kumpela mnie "poieszyła", bo powiedziała, że po porodzie znowu będą wypadać :(
Widzę, że my się twardo trzymamy ;)

Dzisiaj pojezdzilismy po cholernych dziurskach także myślałam, że urodzę, tak małego wytrzęsło, a tu cisza...
Przypuszczam, że mój kurczak to chyba na święta się wykluje, ech...

heheh...może jak zmienisz awatarek to wyjdzie wcześniej;-);-);-)

liczę skurcze...
czop śluzowy mi odchodzi właśnie

od 2 w nocy się zaczęło ...
więc nie ma odwrotu

trzymajcie kciuki!

Trzymam kciuki, powodzenia. Daj znać, co i jak!!!
 
jest jeszcze możliwość zainstalowania klawiatury na monitorze taka wirtualna i wystarczy klikanie wtedy na daną literkę

d
zięki właśnie zainstalowałam i jest to lepsze od przeklejania litar

hahaha spryciulo...tak myślałam bo co wyraz to w inną strone koślawy :-D:-D:-D
chciałam szybko odpisać i dlatego nie dopieściłam posta


to chyba jak każda, szpital nic przyjemnego

ja tez zalałam klawiaturke od lapka winem i niestety cała do wymianki pomimo natychmiastowego suszenia.
klawiaturka wirtualna to dobra opcja tylko meczaca ale na pewno mniej niz wklejanie zdan ;-) dronka spróbuj

ale za mna słodkie łazi...

qrcze czyli też mnie czeka serwis ale czekam do next week żeby krzyś tym sie zajął

Kingusia trzymam kciuki za szybki

a ja mam pytanie do was: po nocy jak wstaje mam uczucie jakby zdrętwiał mi brzuch take dziwne uczucie czy któraś z was ma coś takiego bo strasznie mnie to niepokoi ??
 
Kkarolaa Ja to bym nie dała rady czekać tak na ostatnią chwilę. Taki stres to już nie potrzebny :szok:

Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko kupić przed rozwiązaniem.
Materac mam Firmy Amy, zdrowotny- piankowy.

Kingusia trzymam kciuki:-) szybkiego porodu!
 
reklama
Do góry