reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

króliczatko, kamikaa witajcie :-)

izulqa dziewczyny dobrze pisza :tak: nie stresuj sie bo nie masz czym. Nikt Ci córeczki nie odbierze i mówiąc brzydko może Ci naskoczyć :-D Prawda jest taka że gdybyś chciała to Ty mozesz bilogicznemu ojcu narobic problemów w postaci alimentów.

Dzisiaj po raz pierwszy wietrzyłam Hankoka. jak ja wsadziłam do fotelika to momentalnie usneła :-D I dalej spi... chyba jej sie podoba w takiej skorupce :-D
 
reklama
ojej dziewczyny jak mnie masakrycznie boli w podbrzuszu. Nawet boli na okres takich kiedys nie mialam.
Czyzby ta macica sie az tak mocno obkurczala? myslalam, ze jej najwieksze kurczenie mam juz za soba.
teraz laze zgieta w pol i czekam az przestanie :eek:
 
o kurczę faktycznie szkoda małego bartusia :(

eh ja dziś sobie folguję, milka kokosowa , orzeszki , eh a dups rośnie :)

no ale niedługo już nic nie będę mogła jeść.

a my właśnie wróciliśmy ze spaceru 1,5h chodziliśmy, brzuch bolał a teraz siedząc nic zero wszystko ucicha
 


Dobrze wiedzieć, że nie ja jedyna chce ogarnąć autko przed przyjściem Maleństwa :-)

Tylko, ze szczerze mówiąc to troszkę się boję tej 'gimnastyki' ... :-) może poczekam na 40 tydzień tak jak k_aralajna :-D:-D:-D wtedy to już nawet wskazana jest pomoc w zakończeniu heheh

Ja dzisiaj chyba wagary sobie zrobię - nie jadę na lekcje - w zamian zrobię obiadek z deserem i może skoczę do anestezjologa na konsultacje w spr ZOO. Wieczorkiem mam wizytę u mojej pani Gin - sprawdzimy czy Antek szczelnie zabarykadowany :-)




no ja sie zmachalam ze hej! ale autko czyste jeszcze tylko na myjnie podjechac ale to nie wiem bo ponoc znowu snieg ma spasc, wiec by sie nie oplacalo...:wściekła/y:

badanie na paciorkowca zrobili mi w szpitalu, przy przyjeciu, ale nie wiem jaki byl wynik bo nie dopytalam, dopytam w czwartek,
i miednice tez wtedy mi zmierzyli

ja dzis na obiad smazony camembert, ziemniaczki, sos tatarski i surowka:-):-):-)
jeszcze jutro sobie podjem bo potem to juz szpitalna dieta jak mniemam,
a powiem wam ze wczoraj 2 danie obrzydliwe, nie moglam tknac!!:no:

tabasia powodzenia!!!!! :-):-):-)
 
Kochane, a kiedy będe mogla pic herbatke z kopru? Bo pisze że dziecku podaje sie po pierwszym miesiacu zycia.. W takim wypadku ja też bede mogla to pic dopiero jak mała skonczy miesiac?
Ty możesz już pić! Tylko nie można przesadzić z ilością bo skutek może być odwrotny!

ojej dziewczyny jak mnie masakrycznie boli w podbrzuszu. Nawet boli na okres takich kiedys nie mialam.
Czyzby ta macica sie az tak mocno obkurczala? myslalam, ze jej najwieksze kurczenie mam juz za soba.
teraz laze zgieta w pol i czekam az przestanie :eek:
A czy to nie ma związku z tymi zmienionymi odchodami... może kiepsko się Monia oczyszczasz?!:sorry2:
 
Madzia wspolczuje Ci kochana, strasznie mu si sie maluszek nacierpiec. Badz silna, bo Bartus Cie teraz bardzo potrzebuje. Duzo zdrowka dla synka.

My tez wczoraj auto sprzatalismy i zainstalowalismy siedzonko, zeby sie upewnic ze jest odpowiedni poziom itd. Juz w sumie mam wszystko gotowe, i teraz tylko malej mi brakuje.
 
reklama
Karalajna ja na jedzenie narzekac nie moge. bYlo naprawde dobre. Spodziewalam sie czegos gorszego po szpitalu :-)
nawet wczoraj zrobilam sobie taka zupke jak jadlam w szpitalu. :-)


dobra, uciekam robic obiadek mezowi :-)
 
Do góry