reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ccaroline - wyobrazam sobie ze wolalabys juz urodzic bo mam to samo - w koncu wreszcie nasza kolej :-D

Biedny Bartus od Madzi :-( I biedni oni... :-(


ja zaliczylam pare skurczy i tyle.

Aha - ide sie przepakowac - moj M kupil mi walizke na kolkach - bedzie wygodniej niz w tej torbie na zakupy na kolkach
 
u mnie wczoraj było mizianko spowodowało trochę twardnień brzucha no a potem spokój :)

w czwartek do położnej zobaczymy co mi powie :)
 
Ja już dziękuję za mizianka :-D po tych przytulankach miałam przez cały dzień skurcze, niestety nie regularne, a później ucichło i widać nic nie pomogło skoro wszystko jest w górze i żadnego rozwarcia :-(

szkoda że nie żadnej reguły na poród, ciąże itp. no ale cóż jak DOBRZE, ŻE TO KOŃCÓWKA !!!!!!!!!!
 
hmmm...mam jeszcze brudne jak świńska noga okna:-D
ale trochę zimno jest u nas:dry:

nie no żartuję, myślę, że Mały ma nas w głębokim poważaniu i jak się będę starać przyspieszać, na złość wyjdzie po terminie
 
reklama
hmmm...mam jeszcze brudne jak świńska noga okna:-D
ale trochę zimno jest u nas:dry:

nie no żartuję, myślę, że Mały ma nas w głębokim poważaniu i jak się będę starać przyspieszać, na złość wyjdzie po terminie

a mi wszystko teściowa porobiła, okna, kuchnie, łazienke itp. wiec tylko spacery i seks został :)
 
Do góry