reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

polka a jeśli dwoje jeden z rodziców pracuje tylko na umowe zlecenie to musi składać to oświadczenie o woli zgłoszenia dziecka jako członka rodziny do ubezpieczenia czy nie trzeba to i tak bedzie miało ubezpieczenie??
__________________
 
reklama
polka a jeśli dwoje jeden z rodziców pracuje tylko na umowe zlecenie to musi składać to oświadczenie o woli zgłoszenia dziecka jako członka rodziny do ubezpieczenia czy nie trzeba to i tak bedzie miało ubezpieczenie??
__________________

Wiesz z tego co wiem od księgowej to można zgłosić dziecko do ubezpieczenia jeśli jest się zatrudnionym na umowę stałą,a przy zleceniu czy o dzieło nie ma możliwości.
A powinno się zgłosić samemu do ubezpieczenia, zus z urzędu tego nie zrobi. Ponoć jest przepis że kobiety w ciąży w połogu i dzieic i młodzież do 18 lat są obięci ubezpieczeniem przez państwo, i że lekarz musi przyjać dziecko nawet bez ubezp. ale sama wiem, że wszędzie wołają ksiażeczke.
 
Moja ma tydzień i dopiero dziś podetnę paznokietki, troszkę się obawiam ale koty za płoty!:-)
Dziewczynki a jak wasze kupki:sorry:-moja robi po każdym jedzonku ale dalej taką zilonkawą nie żółtą!!?
Kochana co do paznokietków to się nie martw, ja też się bałam, i wczoraj na śnie jak maleńka spała obcięłam jej paznokietki, i wyszło mi to o wiele wiele lepiej niż jakbym miała normalnie jej obcinać... A co do kupci, to Amelka dopiero od kilku dni załatwia się na żółto po każdym jedzonku, bo wcześniej żółtaczka z niej schodziła i robiła tą kupkę taką żółto-zieloną:eek::eek::eek:
 
Hej, wrocilam ze szpitala, zaraz nadrobie, ale najpierw musze sie wyzalic :-:)-:)-(

2tyg. temu dali mi zielone swiatlo na porod sn. Dzis bylam na wizycie i lekarka powiedziala, ze absolutnie nie pozwoli mi rodzic naturalnie z tak niskim lozyskiem :eek:
Za tydzien mam znowu usg i wtedy podejma ostateczna decyzje. Musi byc min. 2.5cm od ujscia. Jak nie to cc tydzien przed terminem :eek:
Wode z mozgu robia czlowiekowi :crazy:
 
Hej dziewczyny wczoraj pisałam, że nie czuje ruchów dziecka i byłam na IP. mialam dac znac co i jak wiec pisze. Otóż pojechałam na IP powiedzialam co i jak i od razu dali mi skierowanie na oddział. Poleżałam do dzis okazało sie że wszystko jest ok i wypuscili mnie dzis do domu. Mialam lekkie nieregularne skurcze to dostalam jakas kroplowke. I teraz mam sie stawic do lekarza do kontroli za 2 tyg.
 
hej mamuśki

u nas ok mały rośnie zaczyna już wreszcie przybierać na wadze więc wierzymy że szpitale nas ominą:tak::tak::tak: córcia super reaguje na malucha jest dzielną starszą siostrą:tak:
ja czuje się nad wyraz dobrze:tak::tak::tak::tak: to chyba nagroda za całą ciąże

dziś byliśmy już na rodzinnym pierwszym spacerku:tak::tak::tak::tak:

ja rozkręcam się kulinarnie i domkowo sprzątam piore gotuje dziś zamierzam upiec drożdżówkę jestem pełna życia i energii
mały łądnie śpi i je już ma swoje dwie pory aktywności rano i koło 16:tak::tak::tak:

gratuluje nowym mamuśką rozpakowanym:-D:-D:-D coraz nas więcej:-)
reszcie łatwego porodu:tak:
 
reklama
a ja ide sie przewietrzyc:-)

tabasia przykro mi bo wiem jak ci zalezy na tym SN moze jeszcze sie uda, a swoja droga to tylko wpuszczaja ludzi w maliny...
 
Do góry