reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja też się przyłączam!! Dzisiaj wyszłam do apteki pod domem i kupiłam reni, na noc biorę poł tabletki, w dzień jakoś daję radę. Piję poł szklanki mleka albo actimel naturalny, ciut pomaga. Oglądam taniec z gwiazdami i się wściekam, bo nie przepadam za Nataszą, a jury się trzęsię nad nią. pa pa
 
my już 3 święta będziemy spędzać sami, rodziny w Polsce... ceny biletów do Pl powalały i powalają w tym roku też :no: więc w tym roku na pewno też zostajemy... i jak za pierwszym razem nie miałam nic przeciwko, tak w zeszłym roku było mi trochę smutno, a w tym to już w ogóle :-(
zaplanowaliśmy, że za rok lecimy z dzidzią koniecznie :-)

i śnieg będzie....... :rofl2: i zimno i w ogóle....... :rofl2: mam nadzieję ;-)

co do zgagi, to i mnie męczy, szczególnie po kawie :eek:
 
mnei zgaga tez neka czasem (wczoraj po smazonej cebuli ktora polalam pierogi) no ale Rennie zalatwia sprawe :tak: A czasem slodk icukierek m itez pomaga - Wherters na przyklad ;-)

Tak z ty mubezpeiczeniem i ksiazeczka RUM mysle i jedyne co mi przychodzi do glowy to pojdzie do Urzedu Pracy i zarejestrowanie sie jako bezrobotna - wtedy sie jest ubezpieczonym :tak:

ccaroline - oczywiscie ze lacz te watki - juz komus sugerowalam zeby nie mnozyc watkow o roznych dolegliwosciach ciazowych na przyklad, tylko walnac je do jednego wora ;-)

Ide sie polozyc - dobrej nocy :-)
 
mnei zgaga tez neka czasem (wczoraj po smazonej cebuli ktora polalam pierogi) no ale Rennie zalatwia sprawe :tak: A czasem slodk icukierek m itez pomaga - Wherters na przyklad ;-)

Tak z ty mubezpeiczeniem i ksiazeczka RUM mysle i jedyne co mi przychodzi do glowy to pojdzie do Urzedu Pracy i zarejestrowanie sie jako bezrobotna - wtedy sie jest ubezpieczonym :tak:

Tak, dokładnie. Tyle, ze adelina coś wspominała o uczelni, a to właśnie jest jakoś tak, że do któregoś roku życia to właśnie uczelnia ma obowiązek podbijać legitymację ubezpieczeniową.

Mi na zgagę nie pomaga NIC! A smok wawelski przy mnie wymięka :-D
 
ah ja zgagi nie mam narazie...dzięki Bogu. Jakoś mnie nic takiego nie męczy.
z sikaniem to bywa bardzo różnie. Musze duuuzo pić no i tez później duużo sikam. Sa noce że wstaje 4 razy a sa i takie że wstaje okolo 5. Wiec tragedi nie ma:)

Nasze rodzinne spotkanko udane jak najbardziej. Najadłam sie mmmm pyszny serniczek ahh i torcik mmmm ale teraz wróciliśmy do domu i jakoś tak mi dziwnie...taka nostalgia jakaś mnie złapała...sama nie wiem za czym? Czuje jakąś pustke...i mi smutno sie zrobiło.
Ide sie polozyc spac. Zmeczona sie czuje bardzo a jutro pobudka o 6:3o bo M jedzie na studia do Opola pozalatwiac wpisy a ja na zalozenie Holtera EKG.
Wyśpijcie sie kobitki:) Słodkich snów!!
 
Ionka bylismy w Cork, u tego co robilismy przeziernosc. I bylam wtedy bardzo zadowolona. A wczoraj powiedzial, aaaa pani tylko na usg... I tak w sumie szybko, szybko bo byl juz spozniony. I nie zbadal serduszka ani mozgu, bo dziecko zle ulozone. Moze faktycznie, ale w szpitalu nie mieli problemow, zeby Alexa przekrecic, a on nam kazal znowu za 6 tyg. przyjechac. To jest ponad 200km i caly dzien zmarnowany :-(
Echhh... Szkoda, bo fajny lekarz, a wczoraj tak jakos po macoszemu nas potraktowal :eek:

Co do biletow, my bedziemy leciec przez Bruksele, a pozniej do Wrocka. O ile bede mogla. Jutro tesciowka ma zapytac gina. A wracamy Krakow-Dublin (chyba). Za dwie osoby wychodzi miedzy 500 a 600 euro. Czyli tyle ile za jedna bezposrednio. Wiec cena przystepna jak na swieta i jak z Ryanairem :-D Mi dzis znowu siora M cisnienie podniosla. Aaaa juz slow brakuje. Ona wie wszystko najlepiej :baffled: Nie moge jej sluchac :crazy:
Dobra, zmykam spac, bo jutro do tyry, ciekawe co tam nowego po tygodniu nieobecnosci zastane :shocked2:
 
dzisiaj odwiedziala mnie tesciowa przyniosla garnek zurku :)) ach pyszny byl byl bo juz nie ma M na miseczke sie zalapal i koniec a mnie teraz pali zgaga z tego obrzarstwa .

dzisiaj juz 23 tc :)) szybko leci

mag349 na kiedy masz dokladnie termin ostatnio gdzies cos wypatrzylam ze dziewczyny ,ktore maja termin puzniej niz ja sa w bardziej zaawansowanej ciazy co do tc :/ hmm juz nic nie rozumiem .
 
Trzymajcie za mnie kciuki Ladies i wasze maleństwa niech też trzymają ... w przyszłym tygodniu biegnę na usg 'połówkowe' - oprócz standardowych 'pomiarów' i ewentualnego ustalenia płci dowiemy się czy łożysko przetransportowało się w górę macicy ... w 12 tc było podejrzenie przodującego łożyska.

Nie mogę się doczekać badania :eek:
 
reklama
czesc dziewuszki moje
wstalam dzisiaj rano i staram sie przyszykowac do tego dnia jakos :-( biore tabletki od wczoraj na uspokojenie i mam nadzieje ze dadza mi sile sie pozegnac z moja kruszynka i go nie zawiode i nic mi nie bedzie bo bede silna dla niego... trzymajcie kciuki kochane bo dzisiaj jade po Antosia i go chowamy... kurcze zabieramy go z Opola i jedziemy razem z nim 80 km masakra jakas... chcialabym go cala ddroge trzymac na kolankach ale nie wiem czy dam rade prawie poltora godziny to robic.... wyjezdzam na tydzien i bedee odcieta od neta wiec zagladne w niedziele

ehhh

a wszystkim dziewczyna na forum zycze super wynikow z usg i zeby te kochane mordeczki ktore sie jeszcze nie pokazaly zeby ladnie rozlozyly nozki przed swoimi mamusiami i tatusiami :tak:buziaki trzymajcie sie i uwazac na siebie !!!!
 
Do góry