reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moni rowniez wszytskiego naj :tak: no to mamy dwie solenizantki dzisiaj:-)

a ja przyszlam ze spacerku poltora godzinnego i cholera patrze w gacie i widze troszku brazowego jasnego tak jakby troszku mi krewki polecialo ale bardziej takie plamienie delikatne niz krew... no nic polozylam sie odpoczne i mam nadzieje ze to tylko jednorazowe bylo bo nie moge swojej szczesliwosci zakonczyc po wczorajszym usg i badaniu na ktorym wszystko bylo super
 
reklama
wiem , ze jestem troche opozniona, poki co chce odpowiedziec na jeden temat (zaraz wracam do dalszego czytania)

chcialabym sie wypowiedziec na temat stylizacji paznokci. Tak sie sklada, ze ja rowniez sie tym zajmuje. Jestem samoukiem, ale mam tez kursy, warsztaty i inne. ;-)

konkretnie chodzi mi o to, ze ani akryl ani zel nie jest szkodliwy dla plytki paznokcia. a tym bardziej zapach liquidu. (czyli ten smrodek przy paznokciach akrylowych).
Ja osobiscie pracuje na akrylu i uwazam, ze lepszego materialu do stylizacji nie ma :-D

ok, wracam do czytania... ;-)
 
Och! Racuchy! chyba zrobie jutro moim chlopakom :tak:

Edit: Buziaki urodzinowe da Młodej_mamusi i Moni27!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry. Wszystkim solenizantką wszystkiego najlepszego!!!!
Dużo piszecie o bólach w krzyżu, mi z kolei prócz tych w krzyżu dotkiwie dokuczają bóle w okolicach krocza, do tego stopnia że nogi do góry podnieść nie mogę a i stać tragedia. Czy to tylko moja dolegliwość czy macie podobnie?
Mag 007 czemu TY nie idziesz na zwolnienie? tylko użerasz się w tej szkole, to już chyba drugi taki incydent z tymi Twoimi dzieciakami. Współczuję wiem jakie to dołujące i wnerwiające, ja bym chyba wyszła ze skóry.
 
Wszystkiego naj dla Moni27 i młodej mamuśki:)
Ja też dziś miałąm wrażenie że zobaczyłam taki cieniutki pasek brązowo- kremowy na swojej bieliźnie. Staram się więcje leżeć. Mam nadzieję że więcej nic nie będzie sie działo, a w piątek mam wizytę u gina:)
 
reklama
Do góry