reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Bakterie w moczu to częste u ciężarnych, więc zażywaj urosept czy urinal , bo jak olejesz to wylądujesz na patologii ciąży z zapaleniem pęcherza a wtedy nie jest wesoło dla nikogo.

u mnie na obiadek kotlety mielone, chociaż nie przepadam za smazonym mięsem ale dawno nie robiłam.

Ale chciałabm już znac płeć dziecka normalnie nie moge się doczekać .... jeszcze dwa tygodnie
 
AGUS27 Ja też już czuje ruchy dość wyraźnie, ale wtedy kiedy dziewczyny cieszyły się że poczuły dzieciątko ja mogłam o tym tylko pomarzyć:laugh2::laugh2:

Moni27również WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!STO LAT!!:tak::tak:

Święta , święta...a pro po już wczoraj widziałam ozdoby świąteczne w Kauflandzie:szok::szok:Jeszcze Wszystkich Świętych nie było:confused2:
 
AGUS27 serdecznie witamy :-)

mloda_mamusia1 widze że masz dzisiaj urodzinki, to tak jak ja tylko ja kończe dziś 28 latek :-)
Zycze ci wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu :tak:
- wszystkiego najlepszeo malenka!!!!!!!!!!!!!!! :* duzo zdrowka

Czarnuszka88 podaj mi koniecznie przepis na racuchy z jabłkami:-p:-p:-p Ja tak dawno ich nie jadłam, chyba ostatni raz w dzieciństwie, a ja je tak uwielbiam. A nigdy nie robiłam.
Wielkie Żarcie - Przepis - Racuchy z jabłkami łatwe i szybkie ja takie robie
 
reklama
Do góry