reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
cześć mamuśki:-D

wracam z pracy, a tu tyle postów, że oczu mi braknie:tak:

mloda_mamusia, moni Sto lat, zdrówka i spokojnych 4/5 miesięcy:cool2:


zaczął mnie dzisiaj brzuchol boleć po prawej stronie, wzięłam nospę i mam nadzieję, że przejdzie (trochę się za bardzo chyba nadźwigałam w pracy i jeszcze rozmowy z rodzicami od wczorajszej afery, plus moja klasa, w której sie chłopcy pobili - szkoła to normalnie dźungla:wściekła/y:)

nakupiłam sobie gazet o ciąży i czteropak harlequinnów (tak, tak:-p:-p) - będę odpoczywać i się odstresowywać:cool2:

na obiad mam krupnik i naleśniki z serem i brzoskwiniami

ale racuchy tez brzmią apetycznie:-D
 
Cześć mam pytanie odnośnie nóg. Od jakiegoś tygodnia niedojż że nie mogę spać bo mi się nie chce, a jak zasne t tylko na 3 godziny bo jestem juz wyspana( chociaż w ciągu dnia jestem zmarnowana) to męczy mnie okropny ból łydek- to nie są skurcze ale ból taki wewnętrzny , nie wiem jak sobie z tym radzić. Często przez to budze sie w nocy, jak zacznę chodzić to ból mija.
p19u9n73tqw3hz89.png
 
Bol łydek moze byc rowniez spowodowany brakiem potasu. Moj maz kiedys wyladowal na izbie przyjec z nadcisnieniem, skarzyl sie tez na bole lydek. Lekarka od razu zalecila potas w kroplowce.. ale w ciazy to rozne moga byc przyczyny..
 
reklama
Do góry