reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dzień dobry. Wszystkim solenizantką wszystkiego najlepszego!!!!
Dużo piszecie o bólach w krzyżu, mi z kolei prócz tych w krzyżu dotkiwie dokuczają bóle w okolicach krocza, do tego stopnia że nogi do góry podnieść nie mogę a i stać tragedia. Czy to tylko moja dolegliwość czy macie podobnie?
Mag 007 czemu TY nie idziesz na zwolnienie? tylko użerasz się w tej szkole, to już chyba drugi taki incydent z tymi Twoimi dzieciakami. Współczuję wiem jakie to dołujące i wnerwiające, ja bym chyba wyszła ze skóry.

chciałam wytrwać do przerwy świątecznej, ale jak tak dalej pójdzie, to biorę l-4:sorry:
 
ja tez mam nadzieje ze u mnie sie juz to nie pojawi jak narazie cisza i spokuj i tez staram sie lezec wiecej... na szczescie dotlenic si ejuz dzisiaj dotlenilam i wypilam swiezy soczek z marchewki i jablka prawie pol litra mniam :-)
 
na bóle w krzyżu lepiej uważać i mówić o tym lekarzowi... :sorry: bo ten ból może być spowodowany zarówno naszą waga i usytuowaniem dzidziusia jak i skurczami
 
:-D
Witaj AGUS27 ja mam termin na 30 marca więc bliziutko, haha przynajmniej nie jestem ostatnia, bo ze wszystkim dziewczyny mnie przeganiają:-D:-D miały dużo wcześniej ruchy niż ja(co zrozumiałe)wiedzą już co niektóre jaka płeć:-D:-D
JA równiez mam teramin na 30 marca i czasem sie wqrzam ze wiekszość z dziewczyn marcowych zna płec czy miało juz badania genetyczne połowkowe a ja nic i musze czekac :wściekła/y: ale ma to swoje tez dobre strony...przynajmniej wiem jak powinno wyglądac badanie, wiem jak moj oragnaizm powinien reagowac wiec dobrze miec strasze marcoweczki tak jak starcza siostre:-) poradza podpowiedzą :-D


M właśnie odebrał moje wyniki,i pokazał doktorowej-są nawet okey, tylko mam zapalenie układu moczowego i mam brać urinal, kurcze nie wiem czemu??nic mnie nie boli, nawet nie wiem w jaki sposób miałbym sobie przeziębić:eek:

Ja tez biore urinal bo mam za bardzo zasadowe ph moczu wiec go biore i po tygodniu z 7,5 na idealne 6 :-) wiec warto brac go...ale ja ostanio sobie znalazłam zamiennik tzn wazne zeby milo żurawine i wszytkoc o ma żurawine dobrze wpływa na ukł moczowy wiec biore uretin i zamiast 38 zł zapłaciłam 23:-) a takie same włąsciewośći ma wiec po co przepłacać ;-)

mloda_mamusia1 STO LAT :-)

A ja dziś troche sie wystarszylam w pracy tzn usłyszalm od osoby doswiadczonej pracujacej na tym samym sprzecie co ja ( z 20 letnim doświadczeniem) ze moja praca moze wplynac negatywnie na rozwoj dziecka i ze powinnam byc dawno przeniesiona:eek: do biblioteki!! bo mimo ze nie mierze promieniowania X na sobie ale na przedmiotach martwych zawsze kazdy sprzet sieje i zawsze jakos dawke dostane wiec w pn ide do lekarza medycyny parcy bo zwyłky gin nie moze mi powiedziec czy moge parcowac na swoim stanowisku...MEKSYK!! tak sie wystraszylam ze poszlam do lekarza pierwszego kontaku i nasciemnilam ze mialam krwawienie i zeby mnie zbadał:-) wiem wiem ściemniara jestem ale miłam taki strach w oczach ze byłam skłonna do wszytkiego... a nie chcialam placic za usg zwlaszcza ze potem połowkowe usg planujemy isc oprocz NFZtu do prywatnego !! no i gin obmacał mnie, potem zrobil usg i nawet zmierzyl kosc udowo i powiedzial ze wszytko jest w normie :rofl2: uspokoiłam sie bo bylam :-( ale teraz :-D mąż powiedzial ze kombinatorka jestem.:rofl2: gin kazal mi przychodzic jak tylko cos niepokojacego bede miec to od razu do niego mam walic śmiało mimo ze on nie prowadzi ciązy wiec teraz mam spokojniejsze sumienie
 
dziewczyny urodzinowe - wszystkeigo najlepszego :-) Ja juz zapomnialam jak to bylo jak mialam 19 lat :-D


dronka - moze popros o przeniesienie, co??? a szef (szefowa) wiec ze jestes w ciazy????
 
reklama
Najlepsze życzenia dla drogich SOLENIZANTEK:-)
A za mną dziś cały dzień chodziły racuszki też - ale jakoś tak się nie wyrobiłam.. - to jutro będą. Nabyłam wagę i bedę codziennie rano kontrolować co tam i jak tam...;-)Ale przyznam, że trochę mnie uspokoiłyście przedtem - więc dzięki bardzo..
Mag 007 ja tez jestem nauczycielem i wiem co to jest za chleb i podobnie jak Ty miałam szczery zamiar dotrwać do Świąt albo nawet do końca semestru.. a staneło na tym, że wylądowałam w szpitalu i stanowczo zakazano mi pracować.. - tak sie raz jeden wkurzyłam na klasę (liceum), że dostałam skurcze - nie na żarty... i dopiero wtedy naprawdę zdałam sobie sprawę z powagi sytuacji... Jesli czujesz się dobrze i na siłach - świetnie, tylko naprawdę uważaj na siebie... mi bieganie po milionie schodów dało też trochę popalić...
 
Do góry