reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ooo.. widzę że dzisiaj urodzinowo. Sto latek wszystkim solenizantkom i samych radosnych chwil :-)
Ja dziś jakąś chandrę mam, a jesień się dopiero zaczęła :-/ A najbardziej to mi brakuje sportu no masakra... Najchętniej to bym sobie poszła na siłkę lub aerobik a tu tylko spacerki i basen :-(Szkoda tylko że w moim miasteczku nie ma pływalni :-(Na szczęście już niedługo sie wyprowadzam do większego miasteczka i tam są większe perspektywy :-)
 
Tak :-) Imię już dawno było ustalone i chyba nie będę oryginalna, bo nasza Perełka będzie miała na imię Amelcia :-)

Kurcze ten mój suwaczek znowu oszukuje nie wiem co z nim jest nie tak :-/ Poza tym czytając wasze posty troszkę się przeraziłam, bo wasze dzieciaczki sa malutkie a moja Niunia ma już 431g i mierzy 22cm i zastanawiam sie dlaczego tak dużo w porównaniu do was.
 
aneczko a który jesteś tydzień ?? ja 21 skończony i moja waży 424 g. a brzuchol mam wielgaaaaśny !! nawet mam zdjęcie z dzisiaj...

No i ja tak samo skończyłam 21tc a zaczął mi sie 22tc więc chyba nie jest tak żle skoro twoja Niunia jest kilka g lżesza od mojej :-) No i ja brzuszek mam już pokaźny. Dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam sobie śliczny ciążowy płaszczyk, bo już w swój ledwo sie mieściłam :-)
 
Ooo.. widzę że dzisiaj urodzinowo. Sto latek wszystkim solenizantkom i samych radosnych chwil :-)
Ja dziś jakąś chandrę mam, a jesień się dopiero zaczęła :-/ A najbardziej to mi brakuje sportu no masakra... Najchętniej to bym sobie poszła na siłkę lub aerobik a tu tylko spacerki i basen :-(Szkoda tylko że w moim miasteczku nie ma pływalni :-(Na szczęście już niedługo sie wyprowadzam do większego miasteczka i tam są większe perspektywy :-)
- jejkuuuuu ja tez tak bym poszla na basem orzesz TY no!!!!!! ale nie moge bo mam ciagle infekcje w ciazy i nie mozna ale marze o basenikuuuu
Tak :-) Imię już dawno było ustalone i chyba nie będę oryginalna, bo nasza Perełka będzie miała na imię Amelcia :-)

Kurcze ten mój suwaczek znowu oszukuje nie wiem co z nim jest nie tak :-/ Poza tym czytając wasze posty troszkę się przeraziłam, bo wasze dzieciaczki sa malutkie a moja Niunia ma już 431g i mierzy 22cm i zastanawiam sie dlaczego tak dużo w porównaniu do was.
- ojeju!!!!!! to ogrom straszny!!!!!!!!!!!to sie ciesz ze nie jest...za mala

aneczko a który jesteś tydzień ?? ja 21 skończony i moja waży 424 g. a brzuchol mam wielgaaaaśny !! nawet mam zdjęcie z dzisiaj...
ojeju kolejna z gigantem......no zobaczymy jak u mnie bedzie ide na polowkowe 5 listopada wiec tez bede w 22 chyba i zobaczymy...







Mój Kochany mężunio!!!!!!!!!!!!! mi kupi NUTELLE.....bo jak patrze na ta reklame to az mnie sciska......
 
reklama
To mój gigant brzuchol ;p

50247859.jpg
 
Do góry