reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej! jeszcze tutaj nie pisałam ale przeczytałam kilka ostatnich stron i doszłam do wniosku, że chyba warto zacząć :-)
Ja jeszcze niestety nie znam płci mojego maluszka, a już nie mogę się doczekać kiedy zacznę szaleć po sklepach :)
 
reklama
o jakie sliczne dziekuje :)))

a mozna sobie dac suwaczek np na pulpit komputera???

Oczywiscie, ze mozna :tak: Ponizej instrukcja:
Suwaczki - instrukcja umieszczania suwaczka na pulpicie

Ja mam kilka, oczywiscie wszystkie zwiazane z Dzidziem i Mezowi tez na lapa wkleilam, zeby widzial jak nasze Malenstwo sie rozwija :-) Fajna sprawa!
Ja dzis mialam podly dzien, doszlam do wniosku, ze pracuje z samymi burakami :crazy: Lubie swoja prace, ale ludzie, z ktorymi przyszlo mi obcowac to masakra :crazy:
Dzidz sie rusza, pogoda sie zepsula i zmeczona jestem okropnie, wiec zmykam spac.
Spokojnej nocki ;-)
 
Dzień dobry!!!!!
Ja znowu pierwsza......wstalam bo maly juz wolał tatusia do pacy ze ma wstac hehe niezly budzik
Jak sie przebudzalam to czuje reke M ma moim brzucholcu i takie masowanie i mowi ...to Krystianek?? a ja no ze taaaaaaaaa hehehe


hej! jeszcze tutaj nie pisałam ale przeczytałam kilka ostatnich stron i doszłam do wniosku, że chyba warto zacząć :-)
Ja jeszcze niestety nie znam płci mojego maluszka, a już nie mogę się doczekać kiedy zacznę szaleć po sklepach :)
- witaj z nami naprawde jest o czym gadac .Bedzie nam bardzo miło

Oczywiscie, ze mozna :tak: Ponizej instrukcja:
Suwaczki - instrukcja umieszczania suwaczka na pulpicie

Ja mam kilka, oczywiscie wszystkie zwiazane z Dzidziem i Mezowi tez na lapa wkleilam, zeby widzial jak nasze Malenstwo sie rozwija :-) Fajna sprawa!
Ja dzis mialam podly dzien, doszlam do wniosku, ze pracuje z samymi burakami :crazy: Lubie swoja prace, ale ludzie, z ktorymi przyszlo mi obcowac to masakra :crazy:
Dzidz sie rusza, pogoda sie zepsula i zmeczona jestem okropnie, wiec zmykam spac.
Spokojnej nocki ;-)
- oooooooooooooooo dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kurcze nie wiedziałam, że można dodawać suwaczki na pulpit:szok:



Też sobie dodałam, mimo, że mam windows vista i miałam mały problem, ale po pół godziny motania się znalazłam :-p
a jak doddalas suwczek na wiste??? bo ja chyba jakas tempa jestem znalazlam w internecie insrukcje ale wogole nie mam tego w swoim komputerze czego oni wymagaja :no::sorry::sorry::confused2::confused2:
 
Dzieńdoberek:-)
Ale pogoda okropna za oknem:eek::eek: wieje i leje bleeeh:eek:
A ja na zajęcia muszę jechać:dry::dry:
Wcale się dzisiaj nie wyspałam.. na siusiu się budziłam dwa razy, a potem zasnąć nie mogłam, a jak już zanęłam, to trzeba było wstawać:eek:
Miłego wtorku życzę:rofl2:
 
Cześć dziewczynki :-)

Ja od piątku jestem na zwolnieniu do końca października. Doktor na wizycie mi kazał brać Feminatal Metafolin 400 + DHA (strasznie drogie to :szok:) i dodatkowo magnez, bo mam już skurcze macicy. Poza tym przeokropnie boli mnie w krzyżu i miednicy, szczególnie jak sobie trochę pochodzę i postoję.
 
a wiecie jak wkleic suwaczekk na pulpit w makintoszu??:eek::eek:

sorki nie przywitalam sie ;-) wiec witam :-)

ide dzisiaj sie zapytac do plusa jakie telefony maja z mixa i jakie papierki potrzeba bo musze nr tel zmienic...
 
reklama
Witam :) ja już po wizycie, maleństwo nam nie pokazało co ma między nóżkami, mała kruszynka siedziała z podkulonymi nóżkami i nie chciała nam pokazać :) Po za tym waży 330 gram i termin zgadza się z tym z miesiączki :)

Mam pytanie do kobiet na zwolnieniu, po jakim czasie dostałyście pieniążki z zusu?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Do góry