reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

my mamy zakaz nawet czulszych pieszczotek bo mam skurcze i macica szaleje a nasza ciąż wiadomo jak jest:tak:

ale myślę, że jakieś miłe "stymulowanie" nie powinno zaszkodzić o ile nie ma przeciwwskazań :tak:

ALE WAM ZAZDROSZCZĘ z moim temperamentem to te miesiące są na prawdę ciężkie:szok: ale damy rade:-D
 
reklama
Witam :) ja już po wizycie, maleństwo nam nie pokazało co ma między nóżkami, mała kruszynka siedziała z podkulonymi nóżkami i nie chciała nam pokazać :) Po za tym waży 330 gram i termin zgadza się z tym z miesiączki :)

Mam pytanie do kobiet na zwolnieniu, po jakim czasie dostałyście pieniążki z zusu?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

ja dostałam normalnie 1 jak co miesiąc z tym, że jako nauczyciel ja dostaję na miesiąc z góry a nie za ten przepracowany ale wydaje mi się, że to zależy też od solidnośc pracodawcy
 
witajcie
ja przed chwilką zakonczylam sniadanko :) sie wysypiam teraz
niestety w dalszym ciagu nie wiem kto siedzi w moim brzuszku, moze nastepnym razem sie uda zobaczyc, musze czekac do 9 listopada teraz,
ale ten moj maluch jest chyba tlusciutki z usg wyszla mu waga 400gram, w necie pisza ze w 18 tygodniu wazy kolo 150 gram, jak na razie wszystko w porządku sie rozwija maluszkowi


spora ta twoja dzidzia :tak::tak::tak: nasz mały w 19 tygodniu miał 315gram
a termin z usg pokrywa ci sie z tym z @???
 
Witam:-)
Dziś dzwoniłam ustalić termin USG połówkowego. Mam na 6 listopada, także jeszcze ponad 2 tygodnie:baffled:. Mam skierowanie z NFZ, mogę dopłacić 120zł i wtedy zrobią mi 4D, ale nie wiem czy się zdecyduję teraz, ponieważ dowiedziłam się, że USG genatyczne między 28 a 32 tygodniem nie jest refundowane:-(. Będę musiała zapłacić 170zł za 2d lub 250 za 4d.

Do lekarza prowadzącego ciążę także chodzę z NFZ, ostatnio gin mi powiedziała, że w ciągu całej ciąży 3 badania USG wystarczą, nie mam pojęcia kiedy mi jeszcze zrobi, choć na każdej wizycie ma aparat USG, no ale wiadomo fundusz nie refunduje tego tak często. Dlatego za te ostatnie genetyczne i tak zapłacę, tylko nie wiem czy już teraz się decydować na te 4d, czy dopiero w tym 30tc:confused:.
 
Hejka:-)
Ja już byłam w kiosku po kolejną częśc "czekając na dziecko" z gazetą wyborczą:) Dziś jest częśc 3 "Dziecko":)
M poszedł do pracy a ja znów na BB:-D Dowiedziałam się, że mogę na uczelni złozyc decyzję o stopniu niepełnosprawności, którą posiadam i dostanę co miesiąc 300zł:tak::-) Cieszę się, bo pieniążki zawsze się przydadzą:tak:
Jeszcze chciałam złożyc na stypendium socjalne ale chca dokumenty z 2008r a wtedy miałam kuroniówkę więc nasze wspólne zarobki przekroczą próg :-( No ale dobre i 300zł:tak::-) Dla mnie to i tak dużo:tak::-)
 
reklama
Do góry