reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Agniesiak ty mi tu z frytkami nie wyjezdzaj bo za mna to juz kilka dni chodza,ale nie cierpie zapachu tluszczu w domu(bo mnie mdli) a frytkownica poszla sie pasc nie ma kto pojechac po nowa:-D:-D:-D
Ale chyba sie jutro zmobilizuje i pojade.Bo przy takich e-ciotkach to musze byc na wszystko przygotowana.Strach kompa wlaczyc bo wyjada z jakas potrawa:-p
 
kawa we Wro?
czemu nie?:-D

burza gratuluje chłopaka, mój M po cichu marzy o synu, ale podejrzewam, że jak będzie córeczka, to oszaleje na jej punkcie
a przeczuć co do płci nie mam żadnych:eek:

ide oglądać Szymcia Majewskiego
buziole i do jutra;-)
 
Hej dziewczyny!!!
Właśnie wróciłam z USG no i muszę się pochwalić że będzie chłopiec tak więc będzie miał w czym wybierać bo jak dotąd to same dziewczynki były:-)

gratuluję! trzeci rodzynek :-)

mamom z dziewczynkami również gratulacje! :-)

ależ jestem padnięta :zawstydzona/y: sąsiedzi z dołu zrobili imprezkę wczoraj i jak wstawałam o 6ej rano, to jeszcze balowali!!!!!!!!!! :szok:
całą noc przeszkadzali :wściekła/y: :crazy:
mam nadzieję, że jakąś super okazję mieli, ale mogli uprzedzić, w końcu w poniedziałek ludzie do pracy idą... :crazy:

potem pies mnie zaatakował :szok:
kobita nie miała smyczy i oczywiście standardowa gadka, że on nic nie zrobi, że taki łagodny :eek: no faktycznie :szok:
myślałam, że na zawał padnę, a dodatkowo potem brzuch mnie bolał :zawstydzona/y:

idę spać, dobranoc :sorry:
 
reklama
Do góry