reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ej ja tez sie pisze na spotkanie na kawce we wro :-) bardzo bardzo chetnie jak cos to piszcie i o mnie pamietajcie :tak:

ehhh zaraz musze sie brac za obiad da meza no w sumie i kolacje dla mnie ale mam lenia :sorry:
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
Właśnie wróciłam z USG no i muszę się pochwalić że będzie chłopiec tak więc będzie miał w czym wybierać bo jak dotąd to same dziewczynki były:-)
 
Hej dziewczyny!!!
Właśnie wróciłam z USG no i muszę się pochwalić że będzie chłopiec tak więc będzie miał w czym wybierać bo jak dotąd to same dziewczynki były:-)


Gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest juz nas trzech :)))


Ej a ja bym chciala sobie zrobic napisek w Glitery.pl ale potem niewiem jak dac go do sygnatury
 


idę wsuwać gołąbki, mniam

buziole
Mniam!!:tak::-D

Cieszę się, że lista się podoba, staram się na bieżąco poprawiać i dopisywać.

Jutro mój mąż ma urodziny :) torcik zrobiony, a w prezencie miejmy nadzieję, że dzidziuś pokaże co ma między nóżkami, jutro jedziemy na USG :) nie mogę się doczekać!!

Zobacz załącznik 173751


Moje serducho dla męża :)
Wspaniały torcik i świetna lista Kochana:tak::-)
hmmm....widzicie może moje zdjęcie w avatarze, bo nie wiem czy się zapisało?
Widac, widac:tak::-) Piękna mamuśka:tak::-)

Hej dziewczyny!!!
Właśnie wróciłam z USG no i muszę się pochwalić że będzie chłopiec tak więc będzie miał w czym wybierać bo jak dotąd to same dziewczynki były:-)
Gratulacje!!!

Lecę na frytki i mizerię bo M zrobił:tak::-D
No i M jak miłośc:-p:-D







 
Ej Dziewuszki, to może i ja się załapię na wrocławską kawkę? W końcu mam tylko 100 km do Wrocka, a czasem się trzeba wybrać na jakies zakupy :-D
 
Ej a ja bym chciala sobie zrobic napisek w Glitery.pl ale potem niewiem jak dac go do sygnatury


Spox już Ci tłumaczę! Jak już masz zrobiony napis..po prawej masz ramkę z napisem Linki do twojego glitera.. No i kopiujesz 3 link "link na forum". Wklejasz go w swoją sygnaturę i zrobione! Tylko, że nie możesz mieć więcej niż 4 linijki, a Ty akurat jeśli się nie mylę masz 4 suwaczki, no nie? To jak chcesz wkleić glitera, to musisz usunąć jeden suwaczek :-(​
 
reklama
Spox już Ci tłumaczę! Jak już masz zrobiony napis..po prawej masz ramkę z napisem Linki do twojego glitera.. No i kopiujesz 3 link "link na forum". Wklejasz go w swoją sygnaturę i zrobione! Tylko, że nie możesz mieć więcej niż 4 linijki, a Ty akurat jeśli się nie mylę masz 4 suwaczki, no nie? To jak chcesz wkleić glitera, to musisz usunąć jeden suwaczek :-(​



dziekuje kochana
 
Do góry