reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

pierwsza !!!!

dzień dobry :)
nocka taka sobie - mnie się śniły koszmary że moja szwagierka Iza umarła - matko jak ja nie lubię takich snów b o wydawało mi się że to na prawdę - kolejnej śmierci bliskiej osoby bym nie przeżyła już :(
soki policzone - 51 butelek 0,25 l więc na chwilę jak to mój M stwierdził będą :)
dziś rodzice moi mają wpaść do mnie - tata będzie znowu obierał różę na sok :)
popołudniu ma też znajoma synka mi wpaść - jeden z Julką do szkoły chodzi a drugi o kilka dni jest młodszy od Poli - będą się bawić a my poplotkujemy :)
M już popędził do ogrodu - będzie jeżdził na kosiarce - on to nie wysiedzi soboty bez koszenia.
jutro mamy plan aby jechać z dziewczynkami do Ojcowa - musimy przetestować Polę w plecaku turystycznym - już raz siedziała i nie chciała wyjść ale to było na chwilę a zobaczymy jak będzie na dłuższą metę :)
miłego dzionka kochane :)
 
reklama
Witam się i ja! Ola drzemie a ja krzątam sie po kuchni. Chyba będzie dzisiaj rosół bo mam chęć:) Zimno strasznie. U Was też?? Ja musiałam wyjąć kurtkę dla Oli i ona była wielce zdziwiona co ja jej chcę ubrać:p Może wybierzemy się na noc do mojej mamy i skoczę sobie wieczorem do galerii popatrzeć za sukienką na wesele. Znając życie nic nie kupię bo po ostatnich poszukiwaniach się załamałam. Wszystkie sukienki były na mnie za duże w biuście:(
Miłego dnia!
 
Witam:)

Nocka ok chociaz Bartus dostał atak kaszlu znowu mu ropieje oczko takze w pon czeka na pediatra ach ten mój biedak sie nameczy.Teraz drzemkuje bo wstał przed 7.

Wkurzyłam sie na mojego M bratową i brata wczoraj z rana zostawił mi jego synka zebym go popilnowała bo on idzie do lekarza zgodziłam sie ale ich mały mi sie taki dziwny wydawał ospały.Potem zawsze mi zostawi go zebym go pilnowała przed 14 bo on idzie do pracy i wtedy jego mama po niego przychodzi on ma 5 lata ale ma wolne od przedszkola bo go remontuja i patrze tak na niego oczy mu opadały to ja sie pytam szwagra czy ma gorączke czy cos mu jest a on mówi ze mały sobie lezał i pewnie temu tak wyglada a co sie okazało juz rano ich syn miał gorączke pewnie jakis wirus juz wczesniej kichał wkurzyłam przeciez wiedza ze mój nie dokonca zdrowy i moze cos złapac,co za nieodpowiedzialni ludzie oby mojemu nic wiecej nie było:wściekła/y:

Sorki za długi post:sorry:

Miłego dnia:-)
 
madzia zdrówka dla Bartusia!Oby nic nie złapał i rzeczywiście niektórym się wydaje, że to nic takiego, żeby do zdrowego dziecka z chorym przyjść:sorry:
nesiaa w za dużej w biuście sukience zawsze można jakieś zaszewki zrobić - kiedyś to praktykowałam, ale mi wszystko zwykle od strony pleców odstaje...
polusia udanej wycieczki!
heronek jak dziś się czujesz?
polka gratulacje dla Oliwki i zdrówka dla Frania!

Hej!
Ależ jestem niewyspana. Wróciliśmy do domu o 1, ok 2 poszłam spać, ale jakoś zasnąć nie mogłam, a jak już zasnęłam to lekki to był sen, a następnie obudziłam się o 5.30 bo Franuś cosik przez sen pojękiwał. Już się bałam, że mam po spaniu, ale kochany synek spał do 7.20, ale ja i tak nie usnęłam już...Wczoraj byliśmy na tej działce blisko bardzo Lotniska Bemowo, więc posłuchaliśmy sobie Ironów:-)Co prawda strasznie długo tam jechaliśmy bo korki, bo drogi nie znaliśmy, bo się zgubiliśmy, bo nawigację włączyliśmy dobiero po 1,5h błądzenia:sorry::confused2:No, ale ostatecznie było fajnie:tak:Franio grzecznie zasnął z babcią po czym jak usnął to mama ogarnęł mi chatkę jupi:happy:Zostało mi tylko umycie wanny i odkurzanie:tak:Dziś M w szkole. Rodzice sprzątają na działce co by w końcu można było sezon otworzyć;-)Wieczorem mamy ślub u kolegi -muszę kartę wypisać i prezent zapakować:tak:
A i najważniejsze!Franula od wczoraj chodzi!:happy:
Miłego dnia:-)
 
Madzia ludzie to czasem są bezmyślni:( Wiedzą, że Baruś chybko choróbska łapie i narażają go:( Oby nic się do niego nie przyczepiło!!
Myszowata gratulacje dla Franciszka!!!!! Biegaj smyku i poznawaj świat!!
Odnośnie prezentów na wesele to ile teraz daje się kasy, żeby obciachu nie było:) Dodam, że to wesele koleżanki i prezent nie wchodzi w rachubę bo zażyczyli sobie grosik do koperty:)
 
Ostatnia edycja:
myszowata gratki dla Franusia:)

No tak pouczają mnie co mam robic a co nie a sami zachowują sie nieodpowiedzialnie,wczoraj szwagerce mówiłam ze jak synus bedzie chory to oni mi kupią lekarstwa dla niego.
 
nesiaa ostatnio słyszałam, że daje się tyle co by się zwróciło to ile płacą Młodzi od pary w restauracji + żeby cosik im zostało;-)Nie wiem ile to ma znaczyć;-)Nie wiem jakie są stawki teraz od pary - jak my mielismy wesele to płaciliśmy 300zł. Ja idę na ślub dziś tylko także mam prezent:-)
 
myszowata gratki dla Franka :)


dziewczyny mam takie pytanie - czy Wasze dzieciaki mówią już zrozumiałe słowa? moja to nawija ale po swojemu i tak na prawdę to nie wiem czy już powinna zaczynać mówić czy nie.
 


dziewczyny mam takie pytanie - czy Wasze dzieciaki mówią już zrozumiałe słowa? moja to nawija ale po swojemu i tak na prawdę to nie wiem czy już powinna zaczynać mówić czy nie.


Mój tez mówi po swojemu rozumiem go duzo bo wiekszosc pokazuje co chce,najlepsze jest jak my ze soba rozmawiamy to on swoim jezykiem ja swoim i sie rozumiemy:-)
 
reklama
Helo

Do nas wczoraj przyszli sąsiedzi i siedzieliśmy do 3, tak mi szybko minęło, że w szoku byłam jak godzine zobaczyłam, Filipo wstał o 7 wiec te 4 godzinki przespałam i o dziwo dobrze sie czuje, nawet spać mi sie nie chce :)
Na obiad dzisiaj spagetti, bo nie chce mi sie stać długo przy garach ;)

myszowata supcio że Franuś zaczął chodzić !! te nasze maluchy idą łeb w łeb :D miedzy nimi chyba 2 tyg różnicy i mój jakoś od dwóch tyg właśnie doskonali dreptanie, idzie mu to błyskawicznie, już dzisiaj potrafi cały dom sam przejść :D wiec przygotuj sie !!
polusia Filip zrozumiale, mówi te krótkie i podstawowe słowa, cała reszta jego monologów jest w innym języku :)
madzia ehhhh no co za ludzie :/ tym bardziej, że znają sytuacje :/
nesia owocnych poszukiwań!, my idziemy na wesele w sierpniu i też bede musiała sie za jakąś sukienka zacząć rozglądać, bo ja wybredna jestem i z reguły nic mi sie nie podoba, wiec poszukiwana musze zacząć dużo wcześniej :)
 
Do góry