reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam!
Pamiętacie jak piałam, że Oliwka krzywo nóżki stawia? Dostałam ostatnio od pediatry skierowanie do ortopedy i właśnie dziś byłysmy. To wiecie jak sie od ortopedy nasłuchałam. Powiedział, że Oliwka dopiero od niedawna chodzi i czego ja oczekuje, że w ogóle on nie rozumie na jakiej podstawie dostałam skierowanie. I na koniec jeszcze dodał, że jak mam wątpliwości to mam sobie jechać do Łodzi do centrum zdrowia dziecka bo tam sa specjaliści od dzieci a on tutaj leczy ludzi dorosłych! Wrr.. to tak w małym skrócie. A ja mu tylko odpaliłam, że sama sobie tego skierowania nie napisałam, tylko dostałam je od lekarza!
A tak poza tym to u nas dziś brzydka pogoda. Od rana pada i zimno się zrobiło. Oliwka też jakaś marudna. Teraz śpi na szczęście. Miłego dnia dziewczynki!
 
reklama
wróciłam - ale myślałam w pewnym momencie na myszy świętej że zemdleję:( oczy mam zapuchnięte okropnie :( obiecałam sobie że nie będę już płakać jeszcze do tego publicznie ale nie dałam rady :( jak tylko zobaczyłam trumnę nie dałam rady - a na cmentarzu to myślałam że mi serce pęknie :(
teraz robię soczek - wychodzi bardzo dużo więc truskawki soczyste :)
miłego wieczorku życzę :)
 
Witajcie!

polusia nawet nie moge sobie wyobrazic jak sie czujesz....przesylam mnostwo sily....

ionka kalisa zdrowka dla dzieciaczkow!

w ogole dziewczyny,u nas chyba podobny biorytm, bo dzisiaj caly dzien ziewalam, jak nigdy chcialo mi sie tylko spac...
no i sobie chyba dzisiaj naciagnelam jakies miesnie przy lopatce i normalnie krzywo chodze :(, glupota moja nie zna granic po prostu...:wściekła/y:
 
Witam !!!
Ale was zaniedbałam ale pewnie nie zauważyłyscie że mnie nie ma. Naskrobałam na Ts.
U nas ok. Franio jest cudownym dzieckiem, je i śpi i się bawi. Dziś chcial się wykąpać znów w basenie a tu deszcz :( Mieliśmy dość upałów. Ja już jestem dość opalona ... Dzieci też :)

Jutro jadę z Oli na badanie gotowości szkolnej :) trzmajcie kciuki !!! Denerwujemy się obie...

Franus śpi pięknie w nocy. Siusia na stojąco na dworze jak facet :) :)
Mój porządnicki sprząta po sobie pięknie :) ale najpierw robi wielki bałagan !!! :) :)

Miłego wieczórku :) idę poczytać Was.
 
dzień dobry :)
ogarnął mnie leń :( nocka ciężka - mała popłakiwała jakby ją coś bolało :( od 1:30 do 3 popłakiwała - niby nie budziła się ale przez sen płakała - nie brałam jej na ręce ale jednak nie spałam bo co chwilę się zrywałam jak słyszała płacz.
pracy tyle przede mną a tu leń - muszę sok z truskawek skończyć, zapakować do buteleczek i do spiżarki, psem do weterynarza jadę, obiad trzeba zrobić, pranie nastawić - a tu lenistwo mnie ogarnęło. pogoda - zimno 15 stopni i szaro, deszcz kapie - dziś nie będzie zabaw na tarasie.
wczoraj przyszło mi super krzesełko turystyczne - składa się na malutką torbę a mała siedziała jak królewna w nim :)
miłego dzionka :)
 
Witajcie :)

Na zewnątrz jast tak szaro, że spokojnie można światło w domu świecić :( Filip cały czas ma katar, ale raczej nic złego z tego sie nie wykluje, bo nie pogarsza się i apetyt ma całkiem całkiem :) na wszelki wypadek dzisiaj też nie bedziemy sie z domu ruszać. Nie wiem jak dam rade, bo wczoraj pod koniec dnia już ledwo żyłam:/ jednak duzo daje wychodzenie na spacery, bo tam sie wyszaleje i póżniej w domu jest spokój, a tak to wczoraj chciał wszystko roznieść. A ulubionym zajeciem było przejście ode mnie do telewizora, postukanie w ekran i powrót do mnie i tak w kółko :)

heronek nie szalej tak :D przeszło do dzisiaj??
polka daj znać jak poszło Oliwi
ionka a jak tam Ola po nocce?
polusia to teraz już możecie ruszać w drogę:D to już niedługo !!
 
Witam!
Nocka w miarę a ja czuję się jakbym nie spała całą noc:( Ta aura udzieliła się też Oli i śpi już od 40 minut. Zimno, szaro, wieje...co tu innego robić? Tylko spać:) Nie mam planów na dziś więc działamy spontanicznie:) Przez pogode mamy ograniczone pole do manewru ale może wyskoczymy na jakieś zakupy do miasta. Nastawiam zupkę dla Oli a sobie oskrobię ziemniaki na placki ziemniaczane. Dajecie dzieciom placki ziemniaczane?? Ja chyba jakaś przewrażliwiona jestem i Ola w sumie mało co jadła z dorosłego jedzenia, ale to chyba dlatego, że ja bardzo niezdrowo gotuje i jem:(. Musimy nad tym popracować. Moja ciotka ostatnio chciała dać Oli boczek z grilla. Tłusty i spalony...To już było przegięcie!!
Miłego dnia!
 
nesiaa ja daję już wszystko Franiowi co my jemy, nawet kanapkę z majonezem czy parówkę z ketchupem - oczywiście nie jakieś mega ilości. Ostatnio wyczytałam, że drugi rok życia jest najważniejszy pod względem poznawania nowych smaków tzn jeśli dziecko czegoś w tym czasie nie pozna to już raczej w przyszłości nie będzie chciało tego jeść, ale nie wiem ile w tym prawdy...
heronek jak dziś się czujesz?
polusia może u Poli jakiś nowy ząbek zakłócił nockę?A tak w ogóle to podziwiam Cię, że przetrwałaś wczorajszy dzień i płacz ile potrzebujesz jeśli to Ci pomaga
kalisa to prawda, że bez spacerku to lipa...w domu to korby można dostać...No i niech katarek szybko Filipkowi minie!
ionka jak Ola?
polka fajnie, że się odezwałaś!3mam kciuki za Oliwcię!Daj znać jak poszło!

Dobry Dzień!Ależ senna jestem. Dziś i u nas pogoda kiepska. Francio wstał o 7, a juz o 9 marudził o drzemkę, ale przetrzymałam go do 10. Teraz kawka i relaks. W sumie obowiązków jakiś specjalnych nie mam dziś do wykonania. Wieczorkiem jedziemy na imprezkę do kolegi M - na działkę...Mama z Młodym zostaje i boi się czy jej wnusio zaśnie he he;-)M jutro ma zajęcia na uczelni i jakieś zaliczenia, więc nie przybalujemy zanadto...
Miłego dnia:-)
edit: zapomniałam się pochwalić;-)Upiekłam wczoraj pyszne ziołowe bułeczki!:-)
http://domestos.pl/system/odbierz.html darmowy zestaw od domestosa
http://www.piwiarniazywiecka.pl/pl/o.../product/?text darmowe materiały reklamowe od Piwiarni Żywiec
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nesia ja też staram się małej dawać wszystko do spróbowanie - placków jeszcze nie jadła ale różne inne dziwne rzeczy tak - parówki, mielonego sznycelka itp.

myszowata obiecałam sobie już wczoraj że nie będę płakać - wiem że babcia by się gniewała za to - z niej to była fajna babeczka :) nie była taka staroświecka bo jak na swoje 80 lat miała poglądy babeczki 30 letniej czasami :) tęsknię za nią bardzo :(
 
Do góry