reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

heronek cieszę się, że już lepiej się czujesz:-)Przerażające z tym szkłem, ale najważniejsze, że nic się nie stało!
ionka zdrówka!A jak się dziś czujesz?
polusia madzia zdrówka dla dzieciaczków!
dziewczynki Franek zaczął chodzić w piątek i sporo nawet chodził jak na pierwszy dzień, a wczoraj i dziś nic, no zero, nawet próbuję go podpuszczać, ale gdzie tam. Czy też tak było i u Was może?

Hej!Młody spał ładnie od 20.45 do 6.45, ale dwa razy się obudził - raz chwilę po 22 z płaczem, ale M go ululał - nie wiem może coś mu się przyśniło, a drugi raz o 4.45 popłakiwał w sumie to przez sen, ale troszkę to trwało...Wiadomo, że i my się obudziliśmy, znów M go poprzytulał, a ja zwijałam się z bólu bo chwilkę po obudzeniu poczułam mega ból brzucha - ni to niestrawność ni to na @:confused:W końcu jakoś usnęłam zwinięta w kłębek. A już rano jak Francio wstał to znów poczułam ten ból. W końcu wzięłam nospę i jest lekko lepiej, ale dopadło mnie psm...wszystko mnie drażni wrr...
Franek dziś znów odkrył przyjemność we włażeniu na parapety...złapałam go jak rękoma trzymał parapet a paluszkami stóp stał na ławie, pomiędzy ławą a parapetem jest z 0,5m odległości...a odróciłam się na sekundę może...Teraz Franio śpi, a ja kawkuję i odpoczywam.
Miłej niedzieli:-)
 
reklama
Witam:)

Nocka u nas ok,szlismy spac po 23 i spalismy do 7 takze sie ciesze ze tak ładnie spał miałam otwarte okno wogóle cały czas mam i teraz sobie drzemkuje a ja pije kawke.Bartus troche lepiej sie czuje apetyt i chumor dopisuje.Jutro zobaczymy co powie pediatra bo Bartusiowi znowu łzawia oczka.Pogoda ładna ale siedzimy w domku.

A jestem dumna z synka zawsze jak go przebieram chodzi o pampresa z trudem ale sie udaje to sam odnosi uzywanego pampersa do łazienki i mamy tam pojemnik z uzywanymi pampersami.Pomaga mi:)

polusia ionka zdróweczka dla dziewczynek!
ionka heronek zdrówka dla Was!
myszowata zobaczysz ze Franus zacznie biegac ze za nim nie nadązysz:)Mój tez robi juz kroki przy meblach przejdzie sobie z jednego konca na drugi i próbuje chodzic bez trzymanki:)

Miłego dnia:)

Wiecie co az strach chodzic po naszej ulicy.Mojego M wujek to taki bandzior nam czasem pomoze ale juz siedział za kratami i wczoraj wieczorem musiał byc na****ny i gonił drugiego wujka z nozem w reku wzieła go policja,on taki jest po****ny mi propozycje dawał fuj oblesniak.
 
Ostatnia edycja:
Witam! Nocka w miarę możliwa, no ale ta pobudka o 5.30 to już lekka przesada:) Teraz drzemka a po jakaś mała wycieczka. Pogoda średnia. Nie wiem jak ubrać Olę na długi rękaw za gorąco, na krótki za zimno:(
Myszowata a może Franuś się przestraszył, upadł albo coś podobnego i teraz ma stracha? Na pewno szybko posmakuje wolności i już nie będzie chciał usiąść:)
Heronek dobrze, że nic się nie stało!
Polusia udanej wycieczki!
hihi nie wiem czasami czy odpisywać Wam tu czy na FB:)
Ionka szybkiego powrotu do formy i wakacji w końcu:)
Miłego dnia!!
 
witajcie!

nesiaa u nas pogoda podobna wlasnie, sama nawet nie wiem jak siebie ubrac ;-), a Mlody do tego non stop w ruchu...

myszowata zapomnialam gratulacje dla Frania!! Mlody moj tez tak mial, jak zaczal chodzic to tak nie od razu, tylko np co dwa dni :-D, chyba po prostu sa przyzwyczajeni do raczkowania lub trzymania mebli jeszcze...

ionka zdrowka! A skad ta rwa ci sie przyplatala? Oby wakacje szybko przyszly!

polusia a mi sie poplatalo, myslalam, ze wczoraj mieliscie jechac na ta wycieczke :-D...
 
Nesiaa tak ajk pisała któraś dziewczyna,tyle co za Was placili plus troszke jeszcze :)

Polusia u nas raz zrozumiale mowi a raz po swojemu, zalezy od dnia, ale maja jeszcze dzieci czas

Zdrówka dla dzieci i marcówek !!!

U nas doszły zęby do ospy i jest masakra....

Narzie Franko śpi, Oliwia w kościele, Wiktor u Sz. M. u teściowej a ja odpoczywam :)

Milego wieczoru Wam życze!!
 
dzień dobry :)
nocka fatalna - mała całą noc przepłakała przez sen - nie wiem czemy ale widzę że katarek się jakiś lekki pojawił:(
pogoda cudna więc zaraz jak mała zje drugie śniadanie jedziemy na wycieczkę - do Ojcowa - plecaki zapakowane - mała ma swój w którym jeszcze może sobie siedzieć - nosidło musimy wypróbować - Julka super siedziała w nim a Pola zobaczymy .
miłego dzionka życzę :)

madzia oj to nie zła akcja :(

polka zdrówka dla Frania *)

myszowata jak się czujesz? a Franek nieźle sobie poczynia :)
 
witam
no więc rwa mnie dalej rwie :-( napadła mnie pierwszy raz w ciąży i miała minąć, jak urodzę, ale widać lekarz mnie oszukał :-( związane jest to z kręgosłupem najprawdopodobniej. ostatnio duuużo siedziałam w jednej pozycji i pisałam i pewnie dlatego mnie boli :-( masakra, mówię wam :-( okropny ból :-(

myszowata, Ol tez tak miała, że zaczęła chodzić, a potem nagle przestała :-) chyba sama do końca nie zdawała sobie sprawy, co robi, hehe ;-)

polusia, jak wycieczka? :-)

ja dziś sobie wolny wieczór od pracy. wszyscy śpią, a ja sobie piję drinka. smutno mi jak nie wiem :-(
 
reklama
Dzień dobry:)

Nie wiem jak to jest, ale w weekend jak jest M i pomaga mi to jestem mniej zorganizowana niz w ciągu tygodnia siedząc sama z dzieckiem :/
Niedziela minęła jako tako, a że Filipowi katar dalej sie utrzymuje i doszedł kaszel przez sen, to pojechaliśmy do przychodni. Po zbadaniu na szczęście osłuchowo czysty, gardło w porządku wiec dalej mam podawać wit. C, wapno ... Wolałam sie upewnić czy czasem jakiegoś zapalenia oskrzeli nie ma, przynajmniej jestem spokojna :) W sumie to już sama nie wiem czy to nie od zęba, bo dzisiaj zauważyłam że dolna 2 sie przebiła :D Jakoś niecierpiwie wypatrywałam tylko pierwszych zębów, więc jak wyszły to już przestałam mieć ciśnienie i w ogóle nie zaglądam do buźki a tu dzisiaj surprise :):) jeśli to od zęba było to skoro sie przebił to objawy powinny minąć, no zobaczymy....
Poza tym wczoraj w moim laptopie zepsuł sie zasilacz i teraz siedzie na kompie M i nie moge sie przyzwyczaić do tej klawiatury:/:/ denerwuje mnie bo co chwile sie myle :/:/

myszowata mój też tak miał ,że jeden dzien tak jakby zapomniał, że umie sam chodzić.... a jak Franiu wczoraj sobie poczynał ? na 4 czy na 2 :D:D

Nie pamietam co komu jeszcze chciałam napisać, wiec życze Wam wszystkim miłego poniedziałku :):)
 
Do góry