reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

my ubieramy czapeczkę w sumie taki kapelusik, na galerii jest takie zdjęcie, i nadal będę zakładać, wiecie że w moim mieście jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym aby taki maluszek był bez żadnego okrycia głowy a wiadomo zaglądam ukradkiem w wózki :)

eh mi na szczęście przeszło, już czuję się ok , no ale jak wam pisałam było wesoło.

no i cieszę się bardzo bo w końcu kupiliśmy ubranko na chrzest dla małego, eh śliczne takie brązowe a mu w brązach jest tak ładnie.

no mamuśka... dobrze ze już z Tobą lepiej... teraz i Ty pamiętaj o nakryciu głowy dla siebie :-p

PS. pochwal się ubrankiem :-D
 
reklama
Ja tez nie zakladam czapki...tylko jak mala wyjmuje z wozka to zakladam kapelusik...hehe wyglada jakby szla na ryby a jest mega za duzyna jej mala lepetynke:)

i jak czytam jak dzieci wasze spia to chyba przegrzewam mala jak spi;// bo spi pod kocem lub nasza posciela i ma body na krotki rekaw i polspiochy. czasem bluke 3/4!!
Moja tez ma rytm dnia i zasypia ok 19-20 i spi do 23 potem do 2 i 5...niestety nie moje jej nauczyc zeby nie jadla w nocy ale nie czuje zmeczenia:) mam nadzieje ze rytm sie dzis sprwdzi bo idziemy dzisiaj na wesele z mala i mam nadzieje ze nam usnie ok 20 i potem ja zawiziemy do domu i babci apopilnuje a my do 23 siepobawimy:D:D
wiec milego weekndu i odezwe sie po weselu:)
 
Witajcie!Mam nadzieje u Was troche chlodniej?U mnie nawet sloneczko dzis rano wyszlo....ale wieje okropnie za to...
Maly w nocy byl bardzo grzeczny i spal dobrze, mimo ze sasiadka z gory o 12.30(!!!!)zrobila se impreze jakas-tv na full, klotnie i bieganie...:wściekła/y:ja spac nie moglam, ale Redana to jakos nie chwycilo...

Jak bylo u nas tak cieplo to maly spal tylko w pampersie i przykryty tetrowa, a w dzien tez nie zakladam czapki, chyba ze jest 16 stopni i wieje bardzo mocno.

A ja jutro dopiero ide zalatwiac chrzciny, mam nadzieje, ze uda mi sie na sierpien zrobic...
 
u nas dzis tez upal niesamowity... Ale rampersy mam tylk o2 i trzymam je na dzien - Adasia klade w pajacyku i po prostu nie przykrywam i spi ladnie (odpukac) - dzis w ogoel obudzil sie dopiero po 4:00, dostal mleko, potem okolo 7:30 i dalam mu herbatki zeby go przytrzymac bez mleka i sie dalo - mleko wypil dopiero o 9:30 - chce mu ograniczac powoli te nocne jedzenia - fajnie byloby gdyby pil mleko wieczorem, potem w nocy raz i potem wlasnie okolo 9:00 :-)

Ja na glowe nic nie zakladam Adasiowi bo przeciez nie jest na sloncu, a zreszta w czapce w taki upal poci mu sie glowa - biore czapke tylko ze soba jak wchodze na dwor poznym popoludniem - po 19:00 jak sie robi odrobine chlodniej i czasem troszke zawiewa to mu zakladam.

Milego dnia!!!!!! :-)
 
Witajcie :-)

Ratunku, niech nas ktoś weźmie z tej duchoty i słońca:no:
Leje się ze mnie ciurkiem...

Byliśmy na drugiej kontroli bioderek i nadal jest wszystko w porządku:tak:
Tyle, że Kuba narobił wrzasku, bo spał gdy go przynieśliśmy i bardzo nie spodobało mu się obudzenie:dry: Ale już 5 minut później, przy ubieraniu zasnął jak zabity:-D

Ja już od dawna nie ubieram mu żadnej czapeczki. W wózku ma zawsze głowę osłoniętą przed słońcem. Czapeczka będzie jak będzie dłużej przebywał w samym słońcu, czego będę się starała jednak unikać.
A spał dziś w nocy w samym body przykryty tetrówką, ale oczywiście się rozkopał i gdzieś o 4 rano wstałam, żeby sprawdzić jak śpi i był cały cieplutki, więc nawet go nie przykrywałam z powrotem.
 
witajcie...
u nas chlodniej ok 23 stopnie :) wreszcie mozna normalnie zyc...tatuś wział synusia do lasu na 2h a ja mam czas dla siebie po szkole :))))))
rewelka...
dzis drudzy dziadkowie przyjezdzaja i znajomi i opijają maluszka :) Mój młody coś od wczoraj nie chce pić mojego mleka tylko modyfikowane coś mu się poprzestawiało...wiec bede karmic moim mlekiem od dzis tylkow nocy. Wreszcie skonczy sie to odciaganie..ja bede szczelsiwsza a mlody najedzony:)))))
 
reklama
moniskabe jak p0dajesz ten zageszczacz ? odciagasz pokarm? moje dziecko tez bardzo ulewa nawet wymiotuje mlekiem, lekarka kazała ja układac pod katem 30 stopni by sie nie zakrztusiła

ja podaje zawsze przed karmieniem. Jak widze ze zaczyna lekko marudzic to lece do kuchni robic papke i podaje. Potem od razu piers. I problem z ulewaniem sie skonczyl, a tak jak mowisz, nasz tez potrafil wymiotowac, nawet na odleglosc. Dlatego polecam Nutriton.

Co do spania, to u nas wczoraj w dzien w pokoju bylo 32 stopnie, wiec niunio byl tylko w pampersie. Na noc mial body na kr rekaw -> w pokoju bylo 31 st, a o 2 jak sie obudzil to bylo 26 stopni to przykrylam go tetrowa pieluszka i tak spal do 6.
 
Do góry