reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie :)
dzisiaj udalo mi sie w malego wlac 20 ml wody, sam niestety butli nie chcial ciagnac ale jak mu ze smoka nalecialo do buzi to juz przelknal
maly zaczyna ciagnac palucha, wtedy mu go wycia i daje smoka, ale boje sie ze jak juz wyczail tego palucha to mu wpadnie to w nalog
 
reklama
a ja pochwaliłam córke, ze taka doskonale grzeczna, musiała przeczytać i stwierdziła, że ona rządzi, a nie mama ;P w sklepie sie obudziła i narobiła takiego rabanu, że ludzie sie od zakupów odwracali.

za to zaskoczyła mnie przy kapieli, uśmiech od ucha do ucha i nawet przy wycieraniu nic nie mówiła.

juz od jakiegos czasu wszystki żuje, ale wczoraj i dziś przechodzi samą siebie! potrzymam ją na rekach pare minut i mogę wykręcać koszulkę. próbuje też gryźć mnie ;)

no i tak sie rwie do siadania, że szok! sama jak leży unosi się dość wysoko!! ale chyba za wczesnie ją sadzać??
teraz z tatusiem będą oglądać mecz ;) a mama ma wolne, hehe ;P

a mówilam, ze Olcia powiedziała wczoraj "TA"?? M. był wniebowzięty ;P
 
moniskabe jak p0dajesz ten zageszczacz ? odciagasz pokarm? moje dziecko tez bardzo ulewa nawet wymiotuje mlekiem, lekarka kazała ja układac pod katem 30 stopni by sie nie zakrztusiła
 
Ale tu pustki :-(

Ja się obijam, miałam dzisiaj tyle zrobić, ale mi się nie chciało.
Szymon śpi już prawie godzinę. Strasznie kochane z niego dziecko, pomimo upału był dzisiaj bardzo pogodny:-)

Miałam dzisiaj dylemat, w co go ubrać na noc. Chciałam najpierw założyć samo body z krótkim rękawem, ale stwierdziłam, że jak się odkopie, to będzie mu zimno i włożyłam jeszcze półśpiochy. Przykryłam flanelową pieluszką (ja sama lubię być przykryta jak śpię, może on też lubi;-)). Mam w pokoju 25 stopni. Mam nadzieję, że nie przesadziłam, bo w dzień był tylko w bodziaku.
 
Hej Kochane. Nie było mnie tu strasznie długo...ze względu na kolkę mojego małego,już jest lepiej ... bo nie musimy 24 na dobę nosić go na rękach,bujać i tak dalej i tak dalej,ale niestety jeszcze do końca mu nie przeszło,w porównaniu do tego co było na początku to jest o niebo lepiej,przez jakiś czas myślałam że się załamie.Mam nadzieję że u was i waszych dzieciątek wszystko dobrze:) stęskniłam się za wami:)
 
AniaSkrzat! witaj! faktycznie wieki Cię nie było! kolki mogą dac nieźle popalić... ale sa podobno tylko do 3go miesiąca, więc zaraz miną :)
 
reklama
Mój Niunio już skończył 3 miesiące i jeszcze do końca mu nie przeszło, ale już jest milion razy lepiej,na początku to z mężem chodziliśmy jak staruszki,spaliśmy po max 2 godziny na dobę i czasem nie mieliśmy czasu zjeść bo mały płakał bez przerwy...próbowaliśmy wszystkiego,pózniej był etap spania przy szumie suszarki a teraz już jest prawie dobrze mam nadzieję że niedługo znowu będą mogła być stałym bywalcem naszego kochanego forum:-):tak:
 
Do góry