reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
super pomysł bluberry a kto się am ochotę tego podjąć?:-)

a ja nie w pracy tylko na działce bo jestem szczęśliwym nauczycielem:-)

no byle do jutra ja już o 8.30 mam wizytę i dobrze bo nie lubię czekać na popołudniowe godziny

więc jak wrócę:tak: zaraz dam znać:tak:
 
ależ ja mam zapęd tylko pozazdrościć:-D

bluberry widzę że nasze dwulatki razem są z marca:tak:

moja gwiazda z 30 :tak: a miała być kwietnióweczką dlatego siebie wczoraj odnalazłam w kwietniówkach 2007:tak:

jakby co mam na imię Asia można dopisać;-)
 
hejka, dobry pomysl z ta lista:tak: przynajmniej bedziemy mialy czarno na bialym ktora po kolei. Juz tam dopisalam moj niby termin, bo to tylko z obliczen kalkulatora.
Mnie brzuch juz wogole przestal bolec, ale to chyba dobrze, niewiem... tylko piersi mam nabrzmiale...
A jak wy sie czujecie?
 
u mnie bóle też póki co się uspokoiły:-)

a piersi to mam takie że hej już nisze staniki, które nosiłam w ciąży z Natalką:tak:

poza tym mdłości małe i ten metaliczny posmak w ustach :wściekła/y:

ale nie wymiotuje póki co bo z małą jak zaczęłam w dniu rozpoczęcia 6 tygodnia to skończyłam w 22 tygodniu:-D

ale może teraz będzie inaczej:tak:
 
reklama
bluberry widzę że nasze dwulatki razem są z marca:tak:
Ale fajnie :-D

no proszę jak miło będziemy w tym samym czasie tak samo szczęśliwe:-)
:tak::tak::tak:

Ja w tamtej ciąży nie wymiotowałam w ogóle, tylko mnie muliło i przeszkadzały mi zapachy. Ale nie pamiętam kiedy to się zaczęło. Na razie jest ok, brzuszek boli jak się przeforsuję (przedwczoraj wieczorem mnie bolał, bo sprzątałam po malowaniu pokoiku synka). Piersi bolą trochę, ale da się wytrzymać :-)
 
Do góry