reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hello :-)

Witaj, Doreczka :-)

Ja też jutro idę do gina, ale jeszcze nie na USG. Myślę, że na USG uderzę za jakieś 2 tygodnie. Zresztą zobaczę co mi doktor doradzi.

Agniesiak, nie bój się, będzie dobrze :-)
 
reklama
witajcie w nowym tygodniu pełnym nadziei:-)
u nas kolejna nocka dobrze nic się nie dzieje bóli nie ma plamień też nie a humorek dopisuje pojawiają się delikatne mdłości także wszystko jest chyba dobrze:tak:

Doreczka teściki piękne:tak::tak::tak:

Agniesiak a wy widzę tez na synka celowaliście mój M mówi do brzucha Konrad:-)

bluberry czekamy na wieści:happy2:

meg a która to wasza próba???


ja jutro już mam mieć USG żeby zobaczyć jak tam się rozwija dzidzia a jutro u mnie się zaczyna 6 tydzień:-):-):-)
 
witajcie w nowym tygodniu pełnym nadziei:-)
u nas kolejna nocka dobrze nic się nie dzieje bóli nie ma plamień też nie a humorek dopisuje pojawiają się delikatne mdłości także wszystko jest chyba dobrze:tak:

Doreczka teściki piękne:tak::tak::tak:

Agniesiak a wy widzę tez na synka celowaliście mój M mówi do brzucha Konrad:-)

bluberry czekamy na wieści:happy2:

meg a która to wasza próba???


ja jutro już mam mieć USG żeby zobaczyć jak tam się rozwija dzidzia a jutro u mnie się zaczyna 6 tydzień:-):-):-)
Ja już zaczęłam 6 tydzien i sie zastanawiam czy jutro mi zrobi gin usg. to bedzie nasza pierwsza wizyta u gina:tak: Kochana dlaczego masz na suwaczku 4 tydzien i 6 dzien? Skoro masz już 6 tydzien.. hmm.. a może ja xle interpretuje?:sorry2:
 
tez nie wiem

ale @ miałam 2 czerwca wiec wychodzi jutro 6 tydzień a na suwaczkach nie wiem ale ty też masz 5 tygodni;-)
Ja mam 5 tygodni skończone i zaczął się 6 tydzień. Czyli 5 tygodni i 2 dni chyba, czyli drugi dzień szóstego tygodnia:tak: Aaaa już wiem dlaczego u Ciebie tak jest. Masz w suwaczku 4 tydzien i 6 dzień. Czyli już praktycznie 5 tydzień zakończyłaś. Bo 4 tygodnie plus te 6-7 dni to 5 tygodni:-D czyli tak samo jak u mnie trzeba patrzyc. 5 tygodni masz skończone to wychodzi, ze jestes w szóstym tygodniu:tak:
Nie wiem czy ja to dobrze napisałam:-p:-D

Jakoś mało babeczek tutaj pisze:confused: Dziewczyny, opowiadac co tam u Was:tak::-)
 
dobrze właśnie się zastanawiałam jak to po polsku napisać:-)

Agniesiak
a wy już macie dzidzie czy to pierwsze maleństwo??
 
dobrze właśnie się zastanawiałam jak to po polsku napisać:-)

Agniesiak
a wy już macie dzidzie czy to pierwsze maleństwo??
Tak to będzie nasze pierwsze maleństwo:tak::-)

Ja na przykład siedzę w pracy ;-)

Może zrobimy sobie taką listę Marcówek z terminami? Nie wiem co tam jeszcze można dodać... wiek, miasto?
Świetny pomysł!!:tak::-) Tylko ja nie za bardzo wiem jak to zrobic? Może na pierwszej stronie marcówek?da radę jakoś?

Ja się wpisuję na listę: Agnieszka - 7marzec (wg kalkulatora BB), Przasnysz:-D
 
reklama
Do góry