reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć Dziewczyny,
Wg kalendarza BB mój termin to 8 marca 2010. To moja pierwsza ciąża.
Dziś byłam u lekarza, na monitorze widać było pęcherzyk ciążowy, ale nie widać było zawartości :-), bo jak mówi lekarz jest jeszcze za wcześnie. Ma być widać w przyszłym tygodniu i właśnie wtedy kazał zrobić USG i z wynikami isc do lekarza. Nie zlecił mi żadnych badań, on nie zajmuje się prowadzeniem ciąży, ale czy mimo to nie powinien? Mogłabym już po USG isć do przyszłego lekarza prow. z kompletem wyników, a tak będę musiała chodzić dwa razy? Jak sądzicie? Czy te badania mogę zrobić bez skierowania albo iść po skierowanie do internisty? Strasznie byłam zakręcona podczas tej wizyty, co chyba zrozumiałe :-) i oczywiście zaczęłam się nad tym zastanawiać po wyjściu z gabinetu... :wściekła/y:
Pozdrawiam Was i wasze fasolki serdecznie!
 
reklama
Agniesiak ale Ci fajnie :-) też bym skoczyła do teściowej na obiadek, a gotuje zajebiaszczo :tak:, tylko, że my mamy do rodziców jakieś 180 km, ale w najbliższy weekend jedziemy do Białegostoku (to nasze rodzinne miasto) i na pewno teściówka, jak zwykle, upichci coś dobrego, chociaż od kilku dni zauważyłam, że zaczyna mie odrzucać od jedzenia
Moja teściowa mieszka w tym samym miasteczku co my, także wpadamy do niej od czasu do czasu:tak: A gotuje wspaniale:-D Tylko ja też nie mam apetytu, ale to chyba przez tą ciążę:tak::-)

Cześć Dziewczyny,
Wg kalendarza BB mój termin to 8 marca 2010. To moja pierwsza ciąża.
Dziś byłam u lekarza, na monitorze widać było pęcherzyk ciążowy, ale nie widać było zawartości :-), bo jak mówi lekarz jest jeszcze za wcześnie. Ma być widać w przyszłym tygodniu i właśnie wtedy kazał zrobić USG i z wynikami isc do lekarza. Nie zlecił mi żadnych badań, on nie zajmuje się prowadzeniem ciąży, ale czy mimo to nie powinien? Mogłabym już po USG isć do przyszłego lekarza prow. z kompletem wyników, a tak będę musiała chodzić dwa razy? Jak sądzicie? Czy te badania mogę zrobić bez skierowania albo iść po skierowanie do internisty? Strasznie byłam zakręcona podczas tej wizyty, co chyba zrozumiałe :-) i oczywiście zaczęłam się nad tym zastanawiać po wyjściu z gabinetu... :wściekła/y:
Pozdrawiam Was i wasze fasolki serdecznie!
Kochana a po co masz biegac do dwóch lekarzy? Ja tam bym poszła do takiego, który od razu poprowadziłby moją ciążę:tak: Jutro właśnie idę i troche się peniam;-):-D
 
No właśnie, nie wiedziałam, że ten lekarz nie prowadzi ciąży i teraz już zupełnie nie wiem kto będzie moją ciążę prowadził :-(. Poradzono mi, żebym wybrała lekarza, który pracuje również w szpitalu, w którym zdecyduję się rodzić. Ale ta decyzja na razie mnie przerasta. Czy jest jakaś jedna strona, na której są listy lekarzy pracujących w danych szpitalach? Jestem z Warszawy i mam abonament w Limie. I chwilowo jestem na maxa zagubiona.
:)
 
No właśnie, nie wiedziałam, że ten lekarz nie prowadzi ciąży i teraz już zupełnie nie wiem kto będzie moją ciążę prowadził :-(. Poradzono mi, żebym wybrała lekarza, który pracuje również w szpitalu, w którym zdecyduję się rodzić. Ale ta decyzja na razie mnie przerasta. Czy jest jakaś jedna strona, na której są listy lekarzy pracujących w danych szpitalach? Jestem z Warszawy i mam abonament w Limie. I chwilowo jestem na maxa zagubiona.
:)


jest taka lista wejdź na mamy z warszawy one tobie najlepiej doradzą:tak:

miły termin masz akurat na Dzień Kobiet:-)

co do lekarza to musi tobie poprasować ja wielu przeszłam w ciągu tych 5 lat i obecnie mam dwóch jednego NFZ i jednego prywatnego pracującego w szpitalu i to on prowadził moją poprzednią ciążę a teraz się okaże zaufanie mam do obu zależy jak ciąża będzie przebiegać jak bez większych komplikacji to zostanę u tego z NFZ:-) zaoszczędzę na pampersy dla maluch:-D:-D:-D
 
List nie ma, ale jak wpiszesz w googlach "ginekolog lim ciaza" to wyskoczy Ci cala lista opinii.
Ja slyszalam dobre zdania o dr. Barcz i dr. Maj
No i na stronie Limu jest spis lekarzy z info czy maja specjalizacje poloznicza
 
reklama
matko ale się rozgadałyście :)
witam nowe koleżanki
dzisiaj poszłam do gina, bo martwiły mnie te bóle, więc tak dzidzia ok, widziałam jak bije serduszko 6-7 tydzień dostałam duphaston 14 dni zwolnienia i nakaz leżenia, termin mam na 28.02.2009 ale chyba pozwolicie mi zostać, co :)
 
Do góry