reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja od soboty coraz gorzej się czuję, spać mogłabym cały dzień, mdli mnie, jak chce mi się jeść zalewa mnie ślina - maskara. Bóle brzucha się uspokoiły, sikanie też. ale okropieństwo te mdłości, jak coś zjem boli mnie brzuch (ale od żołądka). narzekam jak stara babka :-)
 
reklama
coś mnie dziś często wywala :no: nie wiem dlaczego samo mnie wylogowuje

no ale umówmy się, że ciąż to jedyny czas kiedy wolno nam ponażekać:-)
 
spokojnie trzustka przy skoku hormonów może tak wariować zapytaj gina co z tym zrobić na moją mamę jak była ze mną w ciąży mówili "pankreatynka" bo cały czas łykała Pankreatynę właśnie na trzustkę i nie zaszkodziło chyba;-)

Kochana, ja mma przewlekle zapalenie trzustki wlasnie od ostatniej ciazy. Po narodzinach mialam spokoj, ale odezwalo sie rok temu ostrym atakiem. Od stycznie znow byl lajcik, wiec mialam cicha nadzieje, ze utrzyma sie dluzej, ale nic z tego :-(
No nic, za tydzien ide do gastrologa to popytam co z tym.
A tymczasowo wcinam Kreon.
 
Hej laseczki;-), nie zdążyłam dziś zrobić bety, bo laboratorium w LIMie pobiera krew tylko do 10, więc wstanę chyba jutro o 7 rano i polecę jeszcze przed pracą, wynik jest ponoć tego samego dnia po ok. 3 godzinach więc nie będę się długo stresować, jestem ciekawa w sumie jak liczyć te tygodnie ciąży, od potencjalnego zapłodnienia czy od 1 dnia ostatniego okresu, jak wy liczycie? Ja z podawaniem mojego terminu wstrzymam się do 21 lipca, wtedy mam wizytę u gina, wcześniej chyba nie ma sensu się umawiać, bo raczej nic nie będzie widać, jeśli chodzi o objawy to w sumie tylko brzuch mnie boli tak jak na okres, a już w sumie jest 7 dni po terminie, i jakos dziewnie się czuję po jedzeniu, jakby lekkie mdłości, ale na to pomaga guma miętowa, mam podwyższoną temp. 37 i 2 kreski, cyce mnie nie bolą, w sumie nigdy mnie nie bolały, nawet przed okresem, a do cycastych to ja nie należę :-p ( 75A) szczerze liczę, że mi cosik urosną:-)
 
Agniesiak ale Ci fajnie :-) też bym skoczyła do teściowej na obiadek, a gotuje zajebiaszczo :tak:, tylko, że my mamy do rodziców jakieś 180 km, ale w najbliższy weekend jedziemy do Białegostoku (to nasze rodzinne miasto) i na pewno teściówka, jak zwykle, upichci coś dobrego, chociaż od kilku dni zauważyłam, że zaczyna mie odrzucać od jedzenia
 
Priscilla no to rzeczywiście lekko nie masz:-) ja mam trzustkę ok tylko mam tzw zespól Gilberta tzn ze mam za dużo bilirubiny i czasami robię się po prostu żółta po drugiej ciąży mi to znaleźli bo żółkłam jakbym miała żółtaczkę typu A lub B:tak:
no i przez tą chorobę nie będę mogła być astronautą:-D
 
reklama
oj chyba naszej fasolce nie zasmakował budyń:tak:

wymioty i mdłości oj chyba jestem w ciąży;-);-);-)

ja po ciąży z Natalką jeden z pożytków widziałam taki, że już 6 tygodni po porodzie ważyłam mniej niż przed zobaczymy jak będzie tym razem
 
Do góry