reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam:-):-)
Pranie się już robi, ciuszki wyschnięte i czekają na prasowanie, a zaraz idę robić rosołek na potrawkę :-p:-p Muszę tylko wysłać Ł do sklepu po jakieś picie, bo pić mi się chce niesamowicie, a herbatka nic nie pomaga..:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam:-):-)
Pranie się już robi, ciuszki wyschnięte i czekają na prasowanie, a zaraz idę robić rosołek na potrawkę :-p:-p Muszę tylko wysłać Ł do sklepu po jakieś picie, bo pić mi się chce niesamowicie, a herbatka nic nie pomaga..:wściekła/y::wściekła/y:
A mi własnie teściowa przyniosła dziś potrawkę z kurczaka i rosołek na obiadek:tak::-D
 
A mi własnie teściowa przyniosła dziś potrawkę z kurczaka i rosołek na obiadek:tak::-D
Ooo takim to dobrze:-p Mi teściowa nie chce przynieść obiadku, bo mieszka za daleko:tak: ale zaś blok obok mieszka babka Ł, niby jest kucharką, ale wymyśla takie dania, które mi w ogóle nie smakują.. więc wolę sobie sama gotować:zawstydzona/y:
 
Jeszcze ja nie znam płci:sorry2:Na ostatnim usg maleństwo ułożyło się miednicowo,więc nie ma co sobie wkręcać na razie.Co do imienia Nataniel,to ja już dawno postanowiłam,że synek tak dostanie i mąż ma mało do powiedzenia,zostaje mu przywyknąć.Znajomi tylko nosem kręcą jak je słyszą.Może tych marcowych Natanielów będzie kilku:-)
 
moje nińo wczoraj na USG było w położeniu główkowym...ale do porodu pewnie nie raz zmieni pozycję :-D

Chyba zacznę myśleć znowu nad imieniem dla synka ...Tak bardzo mi się Antoś podoba...tylko mój J nie bardzo na to....:sorry2:
 
Mag007 ma dziś usg to może też się dowie! Trzymam kciuki! Ale jeszcze wczoraj któras Laseczka pisała, ze nie wie.
Co do imion to męskie standardowo nie podobają mi się wcale (dla dziewczynki mam pełno wybranych). Nie lubimy imion staropolskich, ani takich popularnych. Póki co zastanawiamy się nad Emilianem lub Natanielem. Co myślicie?

Mi sie podoba Nataniel :)
 
moje nińo wczoraj na USG było w położeniu główkowym...ale do porodu pewnie nie raz zmieni pozycję :-D

Chyba zacznę myśleć znowu nad imieniem dla synka ...Tak bardzo mi się Antoś podoba...tylko mój J nie bardzo na to....:sorry2:

Nie martw sie kochana dla pierwszego synka imie wybieral maz i na szczescie wybral ladne i dla drugiego ja mialam wybierac i sie okazalo ze to maz wybral.....bo ja chcialam Ksawery ale maz sie nie zgodzil no to wybralismy Krystian
 
reklama
Witajcie!!!
Zabieram się za nadrabianie Waszych postów, więc na razie tylko się witam...i mam nadzieję, że na forum same dobre wieści;-);-)
 
Do góry