reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzien doberek :))
My tez juz wstalismy
K do pracki a ja na BB
Mlody sie cos tam bawi.
Ide zaraz jakies sniadanko robic :-D dzis beda jajca :) dobrze ze mamy swoje tesciowa ma swoje wlasne kurki wiec i jajka najlepsza klasa:-D
Wczoraj rozebralam Choinke i juz nie ma :-(
Znalazlam reszte rzeczy takich grubszych dla dzidziolka i kurdee....tyle tego ze szok... No ale co tam, dalej sie kupuje. Czekamy z K na wyplate bo trza jechac kupic dzidzi to i owo.
A w czwartek do lekarza ciekawe czy mi zrobi USG, dzisiaj wieczorkimem mam klianetke ale juz ostatnia poki co juz wiecej nie bede robic. Nie mam sil siedziec na dupsku 2 godziny, kregoslup wysiada i brzuch bolli.
A wczoraj wogole to juz sie wystraszylam. Jak zwykle o 18 kapiel mlodego i takie dostalam skurcze ze masakra..na szczescie tylko 3. szybko wykapalm malego polozylam spac i wzielam no-spe i sie polozylam. K dopiero po wszystkim wrocil.
Dobra trza isc jakies sniadanko zrobic, bo glodniiiii jak wilk jestemy:-D

Zaraz Was doczytam, spieszę z informacjami :-D
Mój Dzidzidziuś waży tylko 1655g
biggrin.gif

rochę martwi mnie moje ciśnienie. Przed ciążą miałam zwykle 90/60. Dzisiaj 140/90 i takie mam cały czas w ciąży. Bardzo przyjemnie mi się słuchało lekarza. Cały czas tylko: prawidłowe, prawidłowe, prawidłowe...
biggrin.gif
Ale szok - przytyłam już 17 kilo. Masakra, w życiu bym nie powiedziała patrząc na siebie, naprawde tego nie widzę. Dzidź mały, wody są w dolnej granicy normy, więc naprawdę nie wiem gdzie te kilogramy?! Może faktycznie woda mi się zatrzymuje?
Zeby nie było tak całkiem idealnie to postępuje mi cały czas ta osteoporoza ciężarnych, dotałam nakaz spędzania czasu na słonku (skąd ja mu słonko wezmę?
uff2.gif
) i oczywiście dalej musze się katowac białkiem zwierzecym. A Mały ma okręconą pępowinę wokół szyjki. Tak, tak - Mały -mojej Kinderniespodziance wyrosły jajeczka i siusiaczek! Bedzie synuś
biggrin.gif
Nasze rodziny sa skazane na dziewczęce wymarcie
biggrin.gif
- Gratuluje Synusiaaaa!!!!!!!!!!!!!!
super ze z Nim wszystko dobrze!
 
reklama
mag- gratuluje synka!!!
Co do imienia to nie jest łatwo , my wiemy ok 6 tyg i na żadne nie możemy się zdecydować. Oboje pracujemy w szkole i każde imię nam się z kimś kojarzy :dry:.
Ja byłam na 100 % pewna że będzie Nataniel- dla mnie jest super, ale mój M jest przeciwny i koniec. Chyba tym razem ustąpię ale już zapowiedziałam że drugiemu ja wybieram imię . A może jeszcze jakoś go przekonam , oj jak bym chciała- ja osobiście zakochałam się w tym imieniu .
A dziewczynka u mnie miała być Maja - i też się nie zgodził :dry:. Może kiedyś będzie :tak:
 
Witam :) U nas zimno, nie chce się wychodzić na zewnątrz, ale muszę załatwić kilka spraw na mieście także, nie ma wyjścia!

Nocka w miarę przespana, chociaż bywało lepiej.

Dzisiaj powinna wyjść do domu Patinka :) A co z Rybką? Chyba ostatnio się nie odzywała?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Dobra laski ja uciekam, straszna zima nie chce sie wychodzic ale trzeba niestety...nie wiem czy dzis jeszcze bede, w razie czego do jutra brzuszki:*
 
Witam brzuszki:-)

Mag349 gratuluję synusia!!!

Ja dziś do pani gin.- mam nadzieję , że termin USG już mi zleci, jutro okulista - żeby zobaczył czy mogę rodzić sn.
Rybka z tego co pamiętam to miała dostęp do kompa w szpitalu, ale faktycznie coś dawno jej nie było:-(
Ja lecę jakieś śniadanko opędzlować bo ostatnio to taka głodna się budzę że coś strasznego:szok:
Trzymajcie się cieplutko
 
Witam!
Ja jeszcze zaspana:-)Igorek spał u babci, więc mogłam się wyspać:-)Wróci dopiero po południu.
U nas biało i tak pięknie za oknem, ale zimno ze :szok: dobrze że nie muszę dziś wychodzić nigdzie. Pierogi przyjadą razem z mężem od mamuśki więc laba. Zrobić tylko papiery z firmy i luz.

Od dwóch dni koszmary jakieś mnie męczą, malutki coś ostatnio jakiś taki mniej żwawy, do niedawna był aktywny cały dzień. ALe nie martwie sięw końcu go jednak czuje:-)

mag gratuluje synka!!!:-):-)Jeszcze chyba tylko dwie dziewczynki nie znają płci? Prawda?
 
Dziewuszki :-)
U mnie nocka w miarę spokojna. Raz na siusiu i o 7:11 juz sie obudziłam wyspana. Oczywiście wstac mi się nie chciało to jeszcze sobie poleżałam trochę;-) Mój Dziubasek rano jak sie obudziłam to się nie wiercił i troszkę się martwiłam.. ale jak zjadłam śniadanko i siedzę teraz przed kompem to leciuteńko mnie od czasu do czasu puknie;-) WIęc chyba nie jest tak źle.. Wczoraj za to buszował aż brzuch mnie bolał:-D
Tak się zastanawiam kiedy Patinka sie odezwie:tak: No idawno Rybka i Iza się nie odzywały..
Zaraz Was doczytam, spieszę z informacjami :-D
Mój Dzidzidziuś waży tylko 1655g
biggrin.gif

rochę martwi mnie moje ciśnienie. Przed ciążą miałam zwykle 90/60. Dzisiaj 140/90 i takie mam cały czas w ciąży. Bardzo przyjemnie mi się słuchało lekarza. Cały czas tylko: prawidłowe, prawidłowe, prawidłowe...
biggrin.gif
Ale szok - przytyłam już 17 kilo. Masakra, w życiu bym nie powiedziała patrząc na siebie, naprawde tego nie widzę. Dzidź mały, wody są w dolnej granicy normy, więc naprawdę nie wiem gdzie te kilogramy?! Może faktycznie woda mi się zatrzymuje?
Zeby nie było tak całkiem idealnie to postępuje mi cały czas ta osteoporoza ciężarnych, dotałam nakaz spędzania czasu na słonku (skąd ja mu słonko wezmę?
uff2.gif
) i oczywiście dalej musze się katowac białkiem zwierzecym. A Mały ma okręconą pępowinę wokół szyjki. Tak, tak - Mały -mojej Kinderniespodziance wyrosły jajeczka i siusiaczek! Bedzie synuś
biggrin.gif
Nasze rodziny sa skazane na dziewczęce wymarcie
biggrin.gif

GRATULUJĘ!!! ALe extra Normalnie az mnie ściska bo chyba tylko ja nie wiem jaka płec, hehe;-):-D No i bardzo się cieszę, że wszystko dobrze z małym :) Teraz szukajcie imienia dla niego :)
 
reklama
Mag007 ma dziś usg to może też się dowie! Trzymam kciuki! Ale jeszcze wczoraj któras Laseczka pisała, ze nie wie.
Co do imion to męskie standardowo nie podobają mi się wcale (dla dziewczynki mam pełno wybranych). Nie lubimy imion staropolskich, ani takich popularnych. Póki co zastanawiamy się nad Emilianem lub Natanielem. Co myślicie?
 
Do góry