reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mi sie dla corenki podoba Emilka to imie mi sie od zawsze podobalo no i siostra nie potrafiac wpasc na swoj wlasny pomysl wziela moj hehe i dobrze bo synkom bym nie dala na imie Emilka :-D
I bardzoooo mi sie podoba dla dziewczynki Vanessa - jest cudne to imie i teraz gdyb miala corke to by była Vanesska.



Wiecie co ??Ja tez nie mam jeszcze imienia, myślę nad Błażejem i Mikołajem ,ale sama nie wiem... :confused::confused:
Ł mi nie pomaga:no:sam nie zdecydowany, za to teściowa pierwsza chętna do wyboru imienia :-D:-D
- U mnie jak tesciowa sie dowiedziala ze bedzie Krystian to mało mi w ryj nie dała:baffled: i zaczela sie awanturowac ze nie daje sie imon po rodzicach:baffled::baffled::baffled::confused: Mój mezunio ma na drugie Krystian ale to wcale nie dlatego dajemy Krystian

Mikołaj bardzo ładne imię:) My też myśleliśmy nad Mikołajem ale jednak została pierwotna wersja "Tomasz":tak:
TOMASZ !!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D mam ogromny sentyment do tego imienia :))
Moja pierwsza milosc mial na imie Tomasz ehhhhh...jaki był Bossssskii....ale jakos nasze drogi sie rozeszly ja wyszlam za mąż on w tym roku tez sie ozenil i jak juz bylam z moim K to mi powiedzial ze to mnie najbardziej bedzie kochal....do konca zycia...:-(
 
witajcie

ja juz dzisia dwa razy musialam sie pokłóc ale poki co cukier trzyma sie w normie teraz pije kawke a za 15 minut mam plan wyjsc do sklepu po jakies zakupy trzeba zakupic miesko na obiadek :) i do apteki musze isc, ale tą apteke to moze na jutro zostawie bo to nie az takie pilne i jak wroce to zjem moje drugie sniadanko kupie sobie jogurcik albo kefir niestety naturalny musi byc i zjem z mandarynką :) ogolnie to tak doszlam do wniosku ze schudne przez tą dietke :) od swiąt spadłam juz 1,5 kilo :) wiec zamiat 9 obecnie jestem 7,5 na plusie, ale w moim przypadku to nie zaszkodzi bo mam duzo swojego zapasu obecnie waze 87,5 to calkiem sporo
milego dnia brzuszki
 
Wiecie co ??Ja tez nie mam jeszcze imienia, myślę nad Błażejem i Mikołajem ,ale sama nie wiem... :confused::confused:
Ł mi nie pomaga:no:sam nie zdecydowany, za to teściowa pierwsza chętna do wyboru imienia :-D:-D

Osobiście z tych dwóch imion wybrałabym Mikołaja, ale wiadomo, co osoba to inne zdanie będzie:-D:-D:-D

A Natalia będzie u Nas, więc z dziewczęcych imion oczywiście wybieram to:-D:-D:-D
Hm, Vanessa niby ładnie, tylko u mojej znajomej tak nazwali dziewczynkę i nie bardzo potem wiedzieli jak to zdrobnić i wychodziła im Wania a to dla mnie brzmi już fatalnie:shocked2::shocked2:

No dobra, mimo lenia ja na razie znikam, bo muszę iść do apteki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Co byście polecały na ból gardła, taki jak przy początku anginy. Poza tym żadnych więcej objawów - nawet kataru nie ma:confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :-)

kurcze ale mi ciezko.. niby nie zjadlam duzo, ale mam jakis chyba ucisk na przepone.. bo normalnie zaraz albo zwymiotuje albo sie udusze :-D

dzisiaj bede prac ciuszki :-D
 
Czesc Kochane :-) dopiero mi się udało was nadrobić, aż mnie oczy bolą od kompa...mag- gratulacje syneczka:tak:witaj w grupie:-). Wracając do wczorajszego tematu ja miałam już 3 razy USG a w piatek mam 4, i nie wyobrażam sobie żeby mój gin był dla mnie opryskliwy,jest bardzo fajny i normalny, zawsze podaje reke przy zejsciu z fotela... hi hi hi:tak: u mnie nocka taka sobie od dwóch dni się kłóce z mężem i przez to spać pózniej nie mogę:no: odkad rzucił te fajki to się żyć z nim normalnie nieda,dzisiaj mnie przeprosił alezobaczymy w jakim chumorze wróci wieczorem:baffled:
 
reklama
Witajcie,
widzę, że prawie wątek z imionami się tu przeniósł. My wybraliśmy Ignasia, długo zastanawialiśmy się nad Błażejem. Też podoba mi się Gracjan, Gabriel, ale męzowi tak sobie. Nataniela mają jedni dalecy znajomi, też ładne imię.
Ja dzisiaj wyspana, standardowo dwa kursy do toalety, ale zasnęłam zaraz. Już lepej sypiam, tzn powiedzmy co piąta nocka beznadziejna, a nie co druga jak bywało. Mój synek wczoraj wercił się na maxa,dzisiaj też buszuje, ale mniej, zresztą to dopiero początek dnia.
Ja mam dzisiaj na obiad kaszankę z ziemniakami i ogórki kiszone. Idę jeszcze coś dokupić do sklepu i wejdę do lumpeksu. Wczoraj kupiłam szlafroczek dla synka za całe 7 zł.
Miłego dzionka.
 
Do góry