reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kochane niby ciążowe l4 jest płatne 100%... to ciekawa jestem, dlaczego w grudniu dostałam 1870zł, a powinnam dostać 2300zł??? 430zł wyparowałooo?? Podobno sobie zabierają na jakieś tam składki no i za wzbogacenie...

Nie nadąży się za tym ZUSem. Tyle, ze wielką zagadką dla mnie jest to, ze do tej pory faktycznie było 100%, a teraz nagle koło 80% (chyba nawet niecałe).

Gratulacje synusia :) Zaraz zmienię na naszej liście z niespodzianki na chłopca :) Skoro synuś owinięty jest pępowiną będziesz miała cesarkę? Czy już wcześniej miałaś ją zaplanowaną, coś mi tak się kojarzy?

No, niby mam wskazanie okulistyczne. W każdym razie takie jednokrotne okręcenie pępowiny podobno nie jest przeciwskazaniem do naturalnego porodu, zwłaszcza jesli ma ją tak luźno jak mój Mały. Ale jeszcze może się odwinąc :tak:

Na razie się zastanawiamy nad Emilianem lub Natanielem :tak: Ale i tak pewnie jeszcze z tysiąc razy mi się odmieni :-D
 
reklama
Mag jednak moj mocz byl lewy jakis :-D albo taka wrozka ze mnie ;-)
gratuluje poznania płci .. :-)


jejciu dziewczyny.. wlasnie wrocilismy od Pauliny. Ona karmi mala czasami czesciej niz co godzina.. i wiecie jak ona przy tym cierpi?
ja to nie moge patrzec.. az sie odechciewa karmic piersia, jak sie pomysli, ze to taki bol.. i to kilkarazy dziennie. brrr:confused:
 
mag gratulacje synka:)
kamika ja byłam ostatnio na wizyzice w 27 t 4 d i moja mała miała ok. 900 gram i moja gin mówiła że jest dobrze, no ale ja jestem niska i mój M też, więc nasza dzidzia pewnie będzie mała
 
fuck! tyle napisałam i się skasowało :no:

mag- gratulacje :-D
jedz to mięsko, jedz :tak:
mi gin poradził jajka- a dokładnie białka ;-)
że niby miałabym je jeśc codziennie na kolację :szok:
ale ja mało jajeczna jestem ;-) i nie mogę sie zmusić, jem raz na tydzień :zawstydzona/y:
przejęłam się tą okręcona pępowiną, tak sie tego boję u siebie, że nie pytajcie :szok:
mój brat był okręcony, o mało nie umarł przy porodzie :zawstydzona/y:
mam stresa :dry: kolejnego :dry:
 
moniskaBe ja bardzo dobrze wspominam karmienie piersia, pierwsze kilka dni moze nie byly zbyt przyjemne, ale pozniej byly to jedne ze slodszych chwil. Taka prywatna chwila z Twoim malenstwem.

mag349 gratuluje synka, dlugo czekalas, ale sie doczekalas.
 
mag- gratuleję synka. Zastanawiajcie się nad imieniem, bo to nie jest takie łatwe nadać imię swojemu dzieciaczkowi. My wiemy o synku od 13 tc i wciąż nie mamy dla niego imienia. Miał być Antoś, ale ostatnio coś same Antki są. Teraz wymyślamy co róż to inne. Jak mi się jakieś podoba, to mojemu nie i na odwrót, ech... Mam nadzieję, że przed narodzinami zdecydujemy się na jakieś...

a tak w ogóle to dzieńdoberek
 
Również się witam...

mag349 GRATULACJE!!! :-)

ja odkąd sie dowiedziałam o ciąży (5ttydzień) to myślę nad imionami.
Dziewczynka na pewno Ania...a chłopak....na razie stanęło na Mikołaju i chyba już tak zostanie.:-)

Jeśli chodzi o pracę to gadałam wczoraj z moim kierownictwem...chętnie mnie przyjmą po macierzyńskim....tylko zanim do pracy wrócę to muszę wykorzystać cały macierzyński + miesiąc zaległego urlopu :-D...cieszę się bo będę miała ciągłość pracy uffff

Wczoraj moje małe po tym USG kręciło się i wierciło non stop...dzidziek chyba wiedział że go tu obgaduję hehe....teraz też się rusza psotnik mały, a ja głodna....
dziś zaczynam dietę ....miałam chleb wyeliminować ale chyba rzucę jakąś llekką kanapkę teraz na ząb :sorry2:
 
reklama
Witam brzuszki!
Mag gratuluje syneczka :*** Buziak w brzuszek!!:tak:
U mnie dzis nocka superowa, tylko raz na siusiu, w dodatku sniły mi sie jakies plaże egzotyczne, hehe, pewnie dlatego ze wczoraj przegladalam katalog z ITAKI:tak:
U mnie dzis szykuje sie zwariowany dzien, musze o 10 pojechac po mojego M do pracki i zawiesc go na badania, potem spowrotem doc pracki, potem obiadek, sprzatanko i czeka mnie dentysta :szok: takze dzis juz chyba nie dam rady zajrzec do Was.
Mała tak szaleje w brzuszku ze szok:szok::szok:na szczescie w nocy grzecznie spi, mam nadzieje ze takv jej zostanie :-)
Nie moge zniesc tego bólu pleców, wczoraj prawie sie popłakałam, bo tak mnie napieprzały, ze miejsca sobie znalesc nie mogłam...trzeba wytrwac nie ma rady...
Ide pod prysznic i ogarne troche mieszkanko, miłego dzionka kochane :*
 
Do góry