reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzięki za radę... :tak: A może taki materacyk piankowy do wanny normalnej ?
ja też jak czarnuszka używałam takiej gąbkowej podkładki - jest super, tylko po oliwce śmierdzi (bo ja Olka oliwką na mokro smarowałam) ale to nie dorgie. Później to już nawet na zamoczone uszka nie uważałam i tfuu tfuu nie mam z nimi problemu....

ehh Olek ostatnio tak marudzi, że nie mam sił, a na dodatek coś mnie rozbiera... :-(
 
reklama
ja też jak czarnuszka używałam takiej gąbkowej podkładki - jest super, tylko po oliwce śmierdzi (bo ja Olka oliwką na mokro smarowałam) ale to nie dorgie. Później to już nawet na zamoczone uszka nie uważałam i tfuu tfuu nie mam z nimi problemu....

No właśnie... Zobaczymy, Jutro jadę do takiej hurtowni z rzeczami dla niemowląt, i się rozejrzę za tą gąbką...
 
moniskabe- trzymam kciuki aby szybko cos znalazł, kurcze no to super prezent- współczuję.
Ja niedlugo lece na miasto, moze cos upoluję dla małego.
 
dzieki dziewczyny za slowa otuchy.

Co do zasilku dla bezrobotnych to mamy szanse.. ale dopiero po 90 dniach od utraty pracy, bo bylo to rozwiazanie za porozumieniem stron. Lepiej finansowo wyszlismy na tym.

Poki co czytamy ogloszenia.. ale kiepsko w Wyborczej z nimi.
 
no.. to i my dostalismy prezent na nowy rok.
Karol stracil prace... super..:baffled:
O kurka.. wspólczuję Kochana.. ale jestem pewna, że szybko cos znajdzie. Trzymam kciuki!


Co do sexu to my z M się wstrzymaliśmy. Nie chcemy narażac mnie i dzidziolka.. bo jak ostatnio we wrześniu czy sierpniu się kochaliśmy to ja potem strasznie źle się czułam, tzn brzuch mi się napiął i wogóle masakra jakaś. Dlatego od tamtego czasu nic.
 
reklama
No wkońcu nadrobiłam!!
Nie pojechałam na uczelnię i tak siedziałam i was czytałam, jakieś 50 stron:szok: No ale dałam radę:-p

Hey Brzuszki!
Ja miałam dziś okropną noc.
Najpierw spać nie mogłam, bo tak mnie strasznie głowa bolała (aż promieniowało na gałki oczne i zęby), że jakikolwiek ruch nią wywoływał odruchy wymiotne. Oczywiście zwymiotowac też mi się udało.
Ja przedwczoraj miałam taki ból głowy, aż płakałam z bólu (a próg wytrzymałości na ból mam naprawdę duży), bolały mnie zęby, uszy, o oczach nie wspomnę. Nie mogłam patrzeć ani mówić, aż jęczałam. Musiałam siedzieć bo jak leżałam, to ból był jeszcze gorszy. Nie wytrzymałam i wzięłam apap, mam nadzieję że nie zaszkodził maluszkowi. Nie wiem czy wogóle coś zadziałał, czy wkoncu samo z siebie mnie puściło, bo generalnie apap nigdy na mnie nie działał, a tym bardzie na bóle głowy. Ale naprawdę myślałam, że zejdę z tego świata. Ł chciał mnie do szpitala już wieźć. No ale mi się zdarzały też przed ciążą takie straszne bóle głowy, tylko wtedy brałam sobie ketonal i po 15 min. było po bólu. A w ciąży to już trzeci raz mnie tak złapało. Ale ostatnio dopiero wzięłam tabletkę.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
okres do mnie przyszedł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezu ale jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pierwszy moj kochany!!!!!!
a po nim staranka!!!!!!!!!!!!!!

:-):-):-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

przepraszam za zamieszanie lae nie moglam sie opanowac z radosci :sorry2:

To wspaniała wiadomość!! Trzymam kciuki za staranka:tak::tak:

no.. to i my dostalismy prezent na nowy rok.
Karol stracil prace... super..:baffled:

Strasznie mi pykro:-( Mojemu Ł się skończyła właśnie umowa z końcem roku, no i powinien juz dostać nową. I też mam stresa, żeby mu przedłużyli, bo nie wiem co byśmy zrobili gdyby jeszcze on stracił pracę. Żylibyśmy tylko z zasiłku... Normalnie załamałbym się, bo choć teraz ma pracę, to i tak nam ledwo na życie starcza, bo zadużo nie zarabia..

Co do pępka to ja mam taki malusieńki i coraz płytszy.
Ja będę prałą rzeczy w Dziudziusiu, bo ma przystępną cenę i czytałam dobre opinie o nim.

rybka, patinka trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
 
Do góry