reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witajcie!
Wszystkiego Naj dla Marcowych Dwulatków:-):-):-)

Nasza Zosieńka też wkroczyła już w ten poważny wiek:-D I już się boję co będzie dalej, bo ona wszystkich w domu ustawia:szok: Humorki ma zmienne gorzej niż ciężarna:-D Raz przymilna aż do słodkości, a za moment gania za Hanką i ciągnie ją za włosy albo dzieli kuksańcami:crazy: Ja się pytam co Ty robisz? a ona z uśmiechem odpowiada "Bije!" :szok:
W urodzinki chciałam ją wystroić i ubrać w sukienkę to zrobiła histerię taką jakbym ją ze skóry obdzierała:baffled: targała za materiał, wrzeszczała więc dałam spokój i ubrałam geterki i bluzę i jakoś przeszło:sorry2: Mówię Wam - charakterna dziewczyna:-p

Emek stwierdził, że odkąd Jasiek się urodził to Zosia musi teraz walczyć o pozycję w rodzinie;-)

Milutek - witaj:-) pamiętamy pamiętamy:tak:
 
Witajcie kochane, my tez życzymy wszystkim dwuletnim marcjatkom dużo zdrowka i 100 lat!!

Urodzinki Gabrysia wypadają w święta a mi sie tak strasznie nie chce nic przygotowywać ani na święta ani na imprezke urodzinowa. Wiem straszna ze mnie matka:-(ale my znowu jesteśmy chorzy, powrót zimy załatwił mnie leze z grypa a za ściana słyszę jak Gabriel kaszle. Jasia boli brzuszek bujam go nawet do 23-ciej na reku, zaczelismy wprowadzanie nowego jedzonka, ale to tylko byly 2 lyzeczki ziemniaka wiec chyba nie od tego moze zabki. Także daleko mi do świętowania a zwłaszcza do przygotowań z dwójka maluchów

Patik u nas Gabriel tez ma szalone pomysły, raz jest słodki a innym razem daje popalic. Ale jakoś dajemy radę. A jak dziewczynki przyjęły Jasia?
 
reklama
Patik u nas to samo Kacperek też raz słodki jak miód przytula się i rozdaje całusy na prawo i lewo a raz pluje tzn język wystawia i prrr),drapie , szczypie, ciągnie za włosy,bije i psoci na potęgę np. wylewa olej na podłogę w kuchni albo wysypuje Bebiko na łóżko w pokoju.Taki wiek chyba.

Izabela1982
widzę że Twój maluszek ma urodzinki dzień później niż mój Kacperek :). Mój się urodził 29.03.Jakoś Ci się nie dziwie z dwójką dzieci trudno zwłaszcza jak jedno malutkie jeszcze.Wydobrzejesz , małemu przejdzie ból brzuszka i dasz radę :)
 
Do góry