reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Futrzak wielkie gratulacje :-)
katjusza Tobie też nie miałam jeszcze okazji gratulować, więc gratuluję gorąco :-)
patris29 z moją Lilą było to samo, pełzała - czołgała się bardzo długo, a gdy odkryła do czego mogą służyć kolana - podciągać się, to i nauczyła się raczkować. Teraz robi to z zawrotną prędkością ;-) Łazikuje też przy meblach lub za rączki, ale sama jeszcze nie próbuje.
patik80 moja starsza córka też taka mała mądralińska. Najbardziej rozwala nas jak podejdzie i z taką złą miną mówi do któregoś z nas (najczęściej gdy się o coś spieramy ;-) ) "A Ty jak się zachowujesz?" Od razu do pionu stawia ;-) A Lila tak jak Twoja Zosia jak ma telefon to przykłada do ucha i trajkocze "tata, tata", a szczotką czesze sobie włosy. Poza tym gdy byliśmy na urodzinach córeczki znajomych, podeszła do tablicy, przy której były kredy. Wzięłam jedną do ręki i zaczęłam pisać po tablicy, Lila od razu zaczęła robić to samo. Niestety nie pokazałam co się robi z gąbką i ta wylądowała oczywiście w pyszczaku ;-) A najbardziej rozbraja gdy podchodzi do szafki i wie, że nie może jej otwierać i wyciągać rzeczy, więc sama sobie grozi palcem i mówi "ne ne), a za chwilę z rozbrajającym uśmiechem wszystko z szafki wyciągane jest w tempie błyskawicy ;-)
ewkasp Lilka też gada jak najęta, a jak się kłóci :-D Rewelacyjnie to wygląda :tak:

A tak w ogóle to moje maleństwo zaczyna powoli przestawiać się na jedną drzemkę dziennie. Już w niedzielę tak było, że rano nie chciała się za groma położyć. Dziś też, mimo że nocka była ciężka, bo budziła się co pół godziny i się wierciła, wstawała, to nie chciała rano spać. Dopiero o 11.30 zasnęła i o dziwo śpi już prawie 1,5 godziny w łóżeczku :szok:
 
Powiedzcie mi co wasze dzieci noszą na stópkach w domu. Jula chętnie już by przy meblach chodziła ale jak próbuje stawać sama to rozjeżdżają jej się nóżki. Mają skarpetki z ABSem ale one się u nas kompletnie nie sprawdzają. Przekręcają się na stópce i ABS zamiast na dole stópki ląduje a jej z boku.
 
Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam a to wszystko z braku czasu. Od poniedziałku zaczęłam pracę.
Do tej pory mam traumę że muszę co rano zostawiać Jaśka. Mój M już czwarty miesiąc na L4 po wypadku, teraz w szpitalu jest i czeka na operację. I tak nas przypiliło że musiałam. Podziwiam wszystkie pracujące mamy. Przychodzę do domu i nie mogę się nim nacieszyć. Smutno mi i nie mam humoru z tego powodu.

Oleniolek -mój Jasiek zasuwa w samych skarpetach i to bez ABSów. Kapci niestety nie toleruje i ​od razu ściąga.
 
futrzaczku ogromne gratulacje i zdrówka życzymy...
oleniolek my ieliśmy coś takiego PROMOCJA! buciki,kapcie dla niemowląt ZWIERZAKI12 (2068703072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jak pojechaliśmy do znajomych którzy się troszkę na tym znają to nas opierdzieli (tzn. zwrócili nam na to uwagę) bo takich absolutnie niie powinno nosić dziecko uczące się chodzić bo zsuwają się z nóżek i krzywią je.... najlepiej zwykłe skarpety z abs rajstopki lub buciki ale atedy z twatdą piętką tak by dziecko nie chodziło na boku stópli ... no i u nas skończyło się na tym że kupiliśmy małemu o takie bucie Gallery - Category: Poniemowlęce - Image: Papi 242P002 znaczy się inne kolorystycznie ale dla nas super sprawa bo do zwykłych bucików mały nie chciał wkładać nóżki podwijał paluszki i nie było siły... a te z chęciom zakłada
 
Cześć dziewczęta:-)
Co do kapcioszków to Jaśko ma już drugą parę skarpetek ze skórzaną podeszwą. I nie narzeka hehe:-D. Stopy się nie ślizgają no i co najważniejsze mają cały czas ("elastyczny") kontakt z podłogą.
 
reklama
witam wieczorowa pora ! dzis mialam wychodne i rajd po sklepach - tesciowa zwerbowalam do malego. w smyku sa swietne promocje, nawet 50 % znizki, a przy kasie nastepne 30 - 40 % wiec mozna cos fajnego upolowac. obkupilam bratanka, ktory ma 6 tygodni, a Bartkowi wyszperalam cieplutkie i sliczne pajacyki do spania na 80 i 86.
Agniesia znam ten bol. Bartus juz od jakiegos czasu reorganizuje sobie godziny drzemek, coraz czesciej rezygnujac z popoludniowej. wkurza mnie to strasznie bo ta godzinka jest mi bardzo potrzebna (okazuje sie, ze mi bardziej niz malemu (!)).ewidentnie coraz dluzej wytrzymuje bez snu..
oleniolek Bartus nosi kapcie befado r. 21 z profilowana wkladka, sztywna pietka i elastyczna podeszwa. rehabilitantka nam zalecila a my jej ufamy i dzielnie w kapciuszkach dreptamy ;)
 
Do góry