reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Katjusza ja żałuje że nie zrobiłam takiego pamiętnika z okresu ciąży mojemu szkrabowi :) Ja się muszę wziąć za uzupełnienie albumu z pierwszego roku życia :).

Milutek spóźnione życzenia dla Amelki i Oliwki z okazji ukończenia roczku , aby się zdrowo rozwijały i radosny uśmiech na buziach zawsze miały :) Życzy Ciocia Patrycja z Kacperkiem :).

U nas monotonia dnia codziennego ogarnięcie siebie , domu i malucha :).Za oknem słoneczko i -13 więc na spacer się nie wybieramy , tym bardziej że sykowi coś płynie woda z noska i Eemek coś mówił że mały kaszlał w nocy , nie wiem nie słyszałam a teraz nie kaszle jakoś :).Wreszcie zaczyna podejmować próby wstawania to znaczy na klęczeniu na kolanach w pozycji wyprostowanej przy czymś się kończy ale zawsze jakiś postęp :).Dobra zmykam się wziąć za robotę.Miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Dzień dobry to może przywitam się na wątku głównym skoro pomądrzyłam się na innych wątkach :)
Pisałam na Marcoweczkach będąc jeszcze w ciąży i troszkę później jak moje córeczki były maleńkie. Jestem mamą dwóch cudownych córeczek Zuzi i Julci urodzonych 3 marca. Mam nadzieję, że pozolicie mi do Was na nowo dołączyć?
 
Dzień dobry to może przywitam się na wątku głównym skoro pomądrzyłam się na innych wątkach :)
Pisałam na Marcoweczkach będąc jeszcze w ciąży i troszkę później jak moje córeczki były maleńkie. Jestem mamą dwóch cudownych córeczek Zuzi i Julci urodzonych 3 marca. Mam nadzieję, że pozolicie mi do Was na nowo dołączyć?

hehe:-) pewnie że tak:-D tu nie ma co się pytac tylko trzeba się udzielać:-D

Malinka - musimy musimy sie spotkać koniecznie! Juz nie mogę się doczekać do wiosny i wspólnej wyprawy do piaskownicy albo na plażę:-D
 
patik pracowalam na zastepstwie (urlop zdrowotny) przez jeden semestr, a po feriach zastepowana babeczka wraca do szkoly, a ja zostaje w domku. nie szukalam pracy, ale nagle zadzwonili i zaproponowali, dobrze placili wiec sie zdecydowalam. bardzo to jednak odchorowalam.. za wczesnie wrocilam do pracy.. na szczescie to juz za nami !
 
To i my sie witamy,
mrozno, jak na nasza pogode minus 11 to duzo, wiec tez zostajemy w domu.

Widze ze troche produkcja ruszyla, jak bylam ostatnio na forum to pusciutko bylo.

Witamy nowe mamy:-)

Patris twoj post dokladnie opisuje moje mysli po dzisiejszym wstaniu, caly dzien sami, ogarniecie domu, zabawa z malym i czekanie do 20-stej na m i na zasniecie Gabrysia. Dzis potrzebuje cos wymyslec zeby nie zwariowac, moze cos smacznego ugotuje:tak:

Futrzak to fajnie ze m bedziesz miala przez tydzien w domu, korzystaj:tak:

A nas czeka jutro rajd po lekarzach, tesciowa znalazla polska lekarke od chorob skornych i polskiego pediatre. Musze jechac wprawdzie o 7 rano juz z malym bo to 100km, ale moze w koncu cos pomoga, a moze testy tez zrobia.
 
futrzakowa śliczny suwaczek:-):-):-) niech fasolinka zdrowo rośnie:)))
ewka w takim razie ciesz się pobytem w domku ze swoim synkiem:-)
oleniolek witaj:)
izabela trzymam kciuki za wizyty!
patris Kacperek się zawziął i ćwiczy podnoszenie tyłeczka, oby tak dalej:-)
katjusza jak tam wypełnianie pamiętnika maleństwa? udało się nadrobić ?

a ja dziś popołudniu pracowałam, przyszłam, zamieniłam z emkiem kilka zdań i się pożegnałam, bo on wychodził do pracy - czekamy na wspólny urlop żeby się nacieszyć słodkim lenistwem, bo teraz wszystko w biegu i ciągłe mijanie...Haneczka zaczęła popłakiwać jak jestem w pracy i płacze że tęskni:(((
wieczorem przed położeniem dziewczynek spać, emek mi opowiadał, że Zosia zaczęła wołać "mama mama" a Hanusia zaczęła tłumaczyć siostrze " nie wołaj mamy, mama jest w pracy i zarabia pieniążki, potem kupi coś dobrego"

od kilku dni zauważyłam że Zosia jak dorwie telefon w swoje ręce czy to mój, czy zabawkowy to zaraz przykłada do ucha, a jak chwyta szczotkę do włosów to tak nieporadnie się nią po włoskach dotyka tyle że odwrotną stroną...ale i tak widać, że się uczy:-) ech te moje niunieczki, śpią smacznie a bym je teraz wyściskała:tak:
 
Hej, dawno tu pisałam:szok::zawstydzona/y:.
Futrzaku, Katjusza, ogromne gratulacje i spokojnych ciąż.:tak::tak::-)
U nas czas szybko leci, jak zwykle wszystko w biegu - przedszkole, szkoła, klienci, treningi piłkarskie Olka i Julka, w nocy pieczenie lub smażenie i tak w kółko. Pablo nadal na cycu i baaaaaaardzo mamusiowy.
Poczytam co u Was i pomału wdrożę się z powrotem w wątek.
 
reklama
od kilku dni zauważyłam że Zosia jak dorwie telefon w swoje ręce czy to mój, czy zabawkowy to zaraz przykłada do ucha, a jak chwyta szczotkę do włosów to tak nieporadnie się nią po włoskach dotyka tyle że odwrotną stroną...ale i tak widać, że się uczy:-)
U nas dokładnie to samo! :tak::-) Dumna jestem jak cholera :-D
 
Do góry