reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej hejrzecze

Opowieści o porwaniach może są trochę podkręcane ale mi wystarczy choć wzmianka, bym szalejącej Zośki nie puszczała za rękę. Gdzie te czasy kiedy spokojnie w wózku siedziała:confused: teraz sama między wieszakami buszuje:-p

patris ja biorę elevit, nie sądzę by działał na włosy jakoś extra, musimy przeczekać, może zmienć fryzurę na krótszą...- zamierzam;-)

ola przełom w naszych nockach - niech tak zostanie!. Dziś karmiłam tylko o 4 nad ranem, o 6.50 i 7.50:-)

barbra zaiste tragedia w 38 się mieścić:shocked2:
w jakiej postaci ten kurczak? inspiracji szukam...
 
reklama
Puenta mnie rozbawiła :-D:-D:-D
Tak jak pisałam, nie wierzyłabym, gdyby moja przyjaciółka nie była przy całej tej sytuacji.. Choć wiadomo, że zawsze można coś podkoloryzować ;-)

tylko widzisz...mi opowiadał to kolega z pracy którego kuzynka była przy takiej sytuacji... po artykule w gazecie poprosiłam go by dokładnie wypytał kuzynkę co widziała i co się działo... okazało się że bardzo mało widziała i w zasadzie to większość zasłyszała niż zobaczyła :-) a stres i realność sytuacji sprawia że wierzymy we wszystko...staramy się przestrzec innych...a w ten sposób schizujemy się wszyscy na wzajem...

co nie zmienia faktu że stres przed zgubieniem dziecka na pewno jest:/


a belissę kobieta karmiąca może brać?
 
Julia włosy masz piękne. Miałam kiedys takie i chciałabym znowu mieć ale niestety blond bardzo szybko mi się niszczy:( a sukienka odważna!!! osobiście raczej bym takiej nie załozyła:) ale ja to stara dupa jestem:)

Patris wypadajace włosy to problem każdej z nas. Ja kupiłam ostatnio Femibion dla kobiet karmiących i widzę rezultaty. Nie wiem co prawda czy co miało wypaść to wypadło czy rzeczywiście akurat te witaminy dla kobiet karmiących pomogły:)

Pabella ja też mam schiza na punkcie porwań. W swoim czasie naczytałam się o porywaniu dla narządów nie tylko dzieci. Nawet była taka głośna afera w Lublinie. Zaginął chłopak z uczelni mojego brata. Wszyscy śledzili raporty policji, artykuły i pisali nawet że znaleźli go bez narządów. A w ostateczności znaleźli go martwego koło jakiegoś zbiornika wodnego ale w całości. Więc na historie z prasy trzeba patrzeć trochę przez palce. Inaczej jeśli znajomym na prawdę cos takiego się przytafiło. Ja też pilnuję Hanię cały czas i aż mnie dreszcz przechodzi na myśl że mogłaby gdzieś zniknąć.

A opowiem Wam sytuację jak mojej ciotce porwali córkę kilkumiesieczna. Więc ciotka mieszkała u teściów na osiedlu domków jednorodzinnych. Jej córka spała na łóżku a ciotka poszła pielic w ogródku. Wróciła po jakimś czasie a małej nie ma! Panika na całą wieś, wszyscy szukaja dziecka, ciotka z wujkiem wyją. I ktoś wszedł do mieszkania i usłyszał płacz dobiegajacy zza łóżka:) Agata zsuneła się z łóżka i wpadła za nie, spała sobie tam smacznie dalej i po jakimś czasie się obudziła i dopiero zaczeła płakać:) Koniec:)

I ja bym chciała 38 a narazie to 40 albo 42!!!
 
hej hejrzecze

Opowieści o porwaniach może są trochę podkręcane ale mi wystarczy choć wzmianka, bym szalejącej Zośki nie puszczała za rękę. Gdzie te czasy kiedy spokojnie w wózku siedziała:confused: teraz sama między wieszakami buszuje:-p

patris ja biorę elevit, nie sądzę by działał na włosy jakoś extra, musimy przeczekać, może zmienć fryzurę na krótszą...- zamierzam;-)

ola przełom w naszych nockach - niech tak zostanie!. Dziś karmiłam tylko o 4 nad ranem, o 6.50 i 7.50:-)

barbra zaiste tragedia w 38 się mieścić:shocked2:
w jakiej postaci ten kurczak? inspiracji szukam...

jak dla mnie marzenie scietej głowy rozmiar 38 :dry:

fajnie ze Hela sie normuje :tak:
 
reklama
Chcialam dolozyc swoje piec groszy o porwaniach.Jako ze mieszkamy w uk , napisze co tutaj jest 'na rzeczy' .Otoz dalszym sasiadom mojej szwagiery,zniknely z podworka (z przodu) 3 malenkie dzieci.Obstawili cala ulica w radiowozy,zaczepili moja szwagiere jak wracala ze swoimi dziecmi z zakupow(tez trojeczka jest ich) i spisywali.Poszukiwania trwaly caly dzien ale nie wiem jak sie zakonczyly.Mozliwe ,ze dzieci same gdzies wyszly razem,a ze malenkie to nie umialy wrocic.Ponadto niedawno w supermarkecie asda w naszej miescinie zniknelo pare dzieciat.A wiem,bo mojej szwagierece przychodzily swego czasu smsy ze szkoly do ktorej uczeszczaja jej dzieci,zeby zachowac sczegolna ostroznosc.No i oczywiscie zglaszas sie na policje ,jezeli ma sie jakies informacje.Nie mowie,zeby panikowac odrazu,ale ostroznosci nigdy za wiele.Moj maly jescze nie porusza sie samodzielnie,ale mam go ciagle na oku,ciarki mnie przechodza jak matki czasami wchodza do sklpeu zostaiwja wozek bez opieki i ida przymiezac ciuchy.A dzieciak siedzi pod przymiezalnia,ja w takiej sytuacji prosze kogos z obslugi o przypinowanie malego ,nie domykam drzwi i ciagle zerkam.Staram sie raczej wchodzic do przymiezalni dla niepelnosprawnych-tam jest dosc miejsca dla mnie i na wozek tez!
 
Do góry