reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
vetka juz nie tak dlugo jakies 5 i pol godz:) ale fajnie byc na urlopie leniu****e calymi dniami:):-D a popatrzcie cio znalazlam- ja patriotka:)
Lafel-body-kibica-czerwone.jpg.thumb_91x100.jpg
 
Buziaczek-body super!
A 5h to tez nie mało. Właśnie wcinam polędwiczke cielęcą z grzubami w śmietanie i przegladam poścel na allegro
 
Vetka- to smacznego i boy czas do 22 szybko minoł:tak:

ja wlasnie dotarłam do domu mąz juz mnie wywalił z tego sklepu bo dzis to juz w nim rewolucje robilam :-D:tak:

a teraz wcian gularz który moja kochanie zrobiło jak to dobrze miec chłopa który gotoac umie..........

Ogladacie dzis kuchenne rewolucje????????
 
kuchenne rewolucje? jak zamowimy polish tv to poogladamy a tak to u nas w restauracjach tez jest tylko kkk lub cio innego na porzadku dziennym:)sztuka zeby tego nie bylo:)kurcze tez zglodnielismy idziemy na zupke pomidorowa...
 
Dziewczyny dostałam list z Anglii, coś z taxem. Czy któraś z Was zna na tyle anglieski żeby mi powiedzieć o co chodzi i co mam z tym zrobić???Pinka dasz radę:)?
 
Leniwie tutaj ;) ale to dobrze, znaczy że się nie nudzicie ;)

Katjusza szybkiej szmaty i lekkich brudów!!!!

Buziaczek też miałam taki zamiar wydrukować i ruszyć na zakupy, ale się boję ile tego jest :pppp

A ja jestem z siebie dzisiaj dumna - odkurzyłam, umyłam podłogi, starłam kurze, zrobiłam pranie, zmieniłam pościel, a potem zrobiłam siebie na bóstwo i poszliśmy z eM do fajnej knajpki :D Dawno nigdzie nie wyłaziliśmy, więc nie szkoda mi było wydanej kasiorki :)) Wsunęłam włoską zupę pomidorową i kurczaka ze szpinakiem i boczkiem, puree, marchewka i cukinia mmmmmmmmmmmmm
A na deser kupiliśmy sernik mmmmmmmmmmm Co prawda sama go wsuwam przy świątecznym radiu, bo eM wziął Freda i pojechał do rodziców swój sprzet przygotować na strzelanie ;) Małemu chyba tak smakowało jak i mnie, bo teraz sobie drzemie :))
 
reklama
Do góry