reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dzisiejsza noc była tragiczna, zasnęłam dopiero o 5 i o 9 obudził mnie M. Za cholere nie mogłam zasnąć, chociaż czułam ogromne zmęczenie. Do tego ból głowy po wizycie u wampirów, trzyma się do teraz, ale łyknę zaraz kawkę i mi pewnie przejdzie :tak: Strasznie przeszkadzało mi chrapanie M. Do tego Maks szalał cały wczorajszy dzień i całą noc. Możliwe, żeby po glukozie dostał takiego powera? :-p Musiałam w końcu wstać, bo umieram z głodu jakoś od 2 w nocy. Z 5 razy byłam siku w nocy. Jaka ta ciąża potrafi być męcząca. Ok, pożaliłam się :rofl2: Wiem, że też tak czasem macie...
A u mnie za oknem BIAŁY puch, mogę iść już lepić bałwana, tak sypie. :-D
M wyszedł z psem o 9 i stwierdził, że mam sobie pospać. Jaki on wielkoduszny. Szkoda, że w nocy taki nie był :sorry2: O rany, jeszcze mnie dzisiaj nauka czeka, ale myślę, że ogarnę materiał w 3 godzinki i jutro odpocznę...
Lecę poczytać, co tam wczoraj jeszcze naskrobałyście.

No to poczytałam i widzę, że Mili z buziakiem królowały na forum wieczorkiem, a reszta jeszcze śpi czy bawicie się na śniegu?:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie- oh i nawet prawie mam posta pod postem po tej nocy:):-D:-D
Rano obudzili nas teściowie z niezapowiedziana wizytą- SZOK bo nie dość ze nas obudzili to jeszcze wpadają do nas raz na jakiś czas- a ścisłej ostatnio byli 2 miesiące temu:)

Koncia- glukoza to jak rozpuszczony cukier puder a nasze maluszki kochają słodkości i dostają po nich powera:) My tez możemy lepić bałwanka:) hi hi piękny widok:)


p.s. uciekam z M na polowanie...jedziemy szukać łóżka bo ten pomysł co kiedyś mieliśmy z robionym przez M i jego kolegę nie wypalił:(:(. życzcie nam powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
hej

u nas tez dzis bialo :szok: szok, koniec listopada a w ie bialo :szok: a ja chcialam jeszcze w grudniu podejsc do egzaminu praktycznego na prawko ;/ ale na sniegu wolalabym nie zdawac ;-)

dzisiaj robie mala imprezke urodzinowa, tort zrobiony,salatki rowniez. Jeszcze tylko sprzatanie nam zostalo,ale tym to juz sie z mezem podziele ;-)

lece na sniadanko :tak:
 
czesc robaczki

ja w pracy wcinam papu:tak::tak:

Koncia- pij sobie meliske mnie pomaga pije 2 jedną o 17:00 drugą około19:00 i w nocy spie jak zabita a bywało ze tydzien nie spałam wiec jednak działa............
Milutek- w takim razie miłego polowania i tzrymam kciuki za jakis celny strzał:-D:tak:
Ruda- ty szczesciaro u nas tez miało padac dzis w nocy a tu rano wstaje i klops:angry: sniegu nie ma.........

ok lece poczytac co tam nabazgrałyscie na innych watkach
 
hejka, u nas od rana masakra, mnie głowa boli, Karolinka wymiotuje ( chyba jelitówka ) :baffled: a w nocy napadało duuuuuuuużo śniegu, co w Anglii oznacza paraliż na drogach :crazy: po prostu super się weekend zaczyna :wściekła/y:
 
Koncia, nie zazdroszczę ciężkiej nocy i zyczę owocnej nauki :-)

Milutku, mam nadzieję, że uda wam się znależć jakąś super okazję!

Ruda, udanej imprezy! :happy:

Pinka, a co tam jesz dobrego? :-D

Agnes, oby jak najszybciej przeszło wam to zle samopoczucie! trzymam kciuki! :tak:

Melduję, że we Wrocławiu również spadł śnieg :-) Co prawda na razie tylko symbolicznie, ale w końcu sie pojawił.. Na razie P. siedzi w szkole, ja przeglądam inspiracje do pokoju Gabrysi a popoludniu wybieramy się na Jarmark Świateczny do Rynku :-D
 
Dzień doberek :D

Uuuu widzę, że Milusia z Buziakiem mieli wczoraj niezły pałer, ja odpadłam przed 1wszą ;)
A o 3ej mój kochany piesek obudził mnie pacnięciem zimnym nochalem w twarz, nie wiem co w niego wstąpiło, wygoniłam go z sypialni, patrzę - a na sławnym już kocu na kanapie na samym środku wyżarta mega dziura! Ale się wku***am aaaaaaaaaaaaa Musze kupić nowy :/ To będzie 5 koc, a mieszkamy od połowy lipca ech.. A kładę go tylko po to, że mi Fred nie zabrudził kanapy, dla niego to robię, a on mi takie numery w nocy odstawia.. No ale może to dlatego, że eM z nim był wczoraj u weta na odrobaczaniu i obcięciu pazurków, zestresował się i wyżył na kocu..
Ale za to pospałam do 10ej :DDDD Miałam iść na glukozę, ale jakoś zapomłam :/
Dzisiaj ja mam w planach ogarnięcie mieszkanka, a eM samochodu!!

Milusia udanego polowania!! Musicie wybrać solidne i spore łoże dla Waszej czwórki ;))))

Ruda udanej imprezki :*
 
Ale dzisiaj pustelnia:)

Ja się obijam, mąż sprząta;) Pół nocy się tłukłam, czytałam gazety, gapiłam się na rybki w akwarium i nie wiedziałam co ze sobą zrobić...

Mili nie wiem dlaczego ale myślałam że macie nowe łózko... Życzę szczęcia w szukaniu:)

Pinka pracusiu co tam dobrego jesz?

Dzisiaj rodzice mają nam przywieźć ćwiartkę świni więc całe popołudnie będę to pakować. A mam takiego leniwca że szkoda gadać:(

Malinka to wy na te koce nie wyrabiacie! Wiem jak ciężko oduczyć psa! U mojej mamy wszystkie drzewka i buty obgryzione;)

Jak dobrze że mój M to maniak sprzątania bo ja mam to z głowy;) Ja jak sie budzę w sobotę to już pranie kończy się prać i śniadanie czeka;) Zaraz idzie na pocztę i na zakupy do marketu hehe a ja zrobiłam listę i ugotuję obiad i tyle mojej pracy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam zimowo:-)
A u nas zima na całego,dzis wyglada tak;-)
201011271285.jpg201011271282.jpg

Widze ze nie mogłyscie spac i pisałyscie do drugiej ,niezle:szok::-D
Byłam juz na dłuzszym spacerku z piesem a teraz moge Was poczytac:-)
Miłego dnia :-)
 
Do góry